Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Teszla_


Teszla_
senior tag

Kívülről borzalmasan néz ki, belül viszont egész pofás. Mondjuk az a vízszintes csík a navigomboknál elég furcsa, de a többi szerintem okés.

(#2) Sipi16 válasza Teszla_ (#1) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ennek sem lesz már nagy sikere. Szeritem a design az 0 alatt van.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#3) fateless


fateless
veterán

Hmm, ez még mindig a 701-es modell. Ennyire jó lett az a készülék?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) bope87


bope87
aktív tag

Nem értem minek erőltetni ami nem megy, borzasztóan néz ki

[ Szerkesztve ]

(#5) Coyote2000


Coyote2000
őstag

jezusom, ezt igy komolyan gondoljak 2009-ben? a fotokon is latszik hogy gagyimuanyag.
Minek tartja meg fenn az Alcatel a mobil diviziojat? Mindig is fos telefonokat gyartottak, a one touch-oktol kezdve folyamatosan a legalso kategoriaba tartoztak.
Azt gondolom, hogy ha valaki megelegszik a legalso kategoriaval, akkor is jobb, ha Nokia, Sony Ericsson vagy Samsung van irva a keszulekre.

(#6) kbencee


kbencee
aktív tag

Ezek tudják, hogy 2009-van?

(#7) vehement69


vehement69
senior tag

atyaég, komolyan gondolják ezt az 500 forintos kínai gagyi utánzat-játéktelefont? hát mi ez bazzeeeeeeeg ezen most kajak kiakadtam :D

I am cancer in your bones

(#8) Ankhiszesz válasza kbencee (#6) üzenetére


Ankhiszesz
tag

...még csak nem is sejtik :U

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#9) nrgia


nrgia
őstag

Most sírjak :O vagy nevessek :D ... :U

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#10) <NewL>


<NewL>
addikt

atyaééég

There's an app for that

(#11) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

broáf :DDD :O

(#12) VD


VD
őstag

Láttam már pár ocsmányságot életemben, de ez simán benne van a top10-ben.
Hogy nem égett ki a retinája a tervezőnek amikor papírra vetette?

(#13) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha utánam vágnák se kéne.

Szülők figyelmébe.
Ha sokat telcsizik a gyerek, ilyent kell neki venni. Hamar leszokik a magas számlák gyártásáról.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) Ankhiszesz válasza Vakegérke (#13) üzenetére


Ankhiszesz
tag

Mellékhatások: Maradandó leki sérülést okozhat (=> megnő annak az esélye, hogy tömeggyilkossá válik a gyerek), esetleg depresszió, retina kiégés, hajhullás :DDD

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#15) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

pofonvágott a cucc design-ja. vagyis az annak nevezett kinézet..

de attól még sok-sok embernek tetszhet! nem hiszem, h az összes igényszintet lefedjük mi hatan köbö akik itt kommenteltünk.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16) mephi666


mephi666
nagyúr

hehe... ennek a "telefonnak" a tervezési/gyártási költsége szerintem jóval kevesebb, mint az a brillgyűrű, amit eljegyzésre készíttettem még februárban :DD (és nem bazinagy gyémánt került bele, csak egy 2.5mm-es) basszus... hol van már az alcatel a régi önmagához képest, amikor még "megsemmisíthetetlen" otc-okat gyártottak?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) Vakegérke válasza bolondember (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tény, hogy izléseken nem lehet, és nem érdemes vitatkozni. Számomra extra értéktelen, de nem fogok beszólni senkinek, ha meglátom nála. Legfeljebb elfordulok. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Jééézus ereje!! :Y

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#19) kaller1 válasza bolondember (#15) üzenetére


kaller1
veterán

Hogy áll most a márka kis hazánkban? Mintha a szolgáltatóknál is kipusztuló félben lenne... :D

.::> <::.

(#20) Móci


Móci
addikt

Két szóval: kib*szott ronda.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#21) kbencee válasza kaller1 (#19) üzenetére


kbencee
aktív tag

Annyira még a T sem hülye, hogy ilyet forgalmazzon. Bár ott volt azt hiszem a Pannonnál az a bizonyos Mandarina D(S)uck, az is Alcatel remekmű volt.

(#22) fateless


fateless
veterán

A következő 20 gyalázós hely még kiadó, gyertek sorban, nem írták még le elegen ;] :P

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23) kaller1 válasza fateless (#22) üzenetére


kaller1
veterán

Egynapos topik,aztán megy a süllyesztőbe... :D :K

.::> <::.

(#24) littlebrandy


littlebrandy
tag

Ez siralmas

Hard work never killed anybody, but why take a chance?

(#25) RaveForce válasza Coyote2000 (#5) üzenetére


RaveForce
veterán

mint egy másik topikban kifejtettem már, több éve már az alcatel-nek semmi köze, az ezen néven kiadott készülékekhez, mivel a névhasználati jogot a kínai TCL vásárolta meg

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#26) plus44


plus44
veterán

Hányadék, ahogy kinéz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#27) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Jaj szegény nagyon ronda, kezet fognék a tervezővel :K
Nagyon alul kell, hogy árazzák, ha forgalmat akarnak elérni.

(#28) Vakegérke válasza -XadAnuX+ (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gondolod, hogyha olcsó, akkor megveszik? Blamázs elővenni.
Úri modorom nem engedné meg, hogy megszóljam a tulajdonost, de van ugye a kegyetlen ifjúság, így nem lenne nyugta a tulajnak.

Előnye is van persze. Ezt tuti nem akarja senki elcsórni, elrabolni. Örök darab. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez annyira csúnya, mint ha egy alien tervezte volna. A kövecskék meg a lény nyál cseppei. :))
Huh, nagyon ütős, mint a pálpusztai ezeréves tojással befalva... majd rögtön visszaadva....

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#30) Vakegérke válasza Algieba (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

A pálpusztai-tojásos dolgon hamar túl van az ember, másnap csak emlék. Ez a telcsi viszont ott vigyorog hetek múltán is, hacsak el nem taposod, fel nem robbantod, ki nem dobod.

Valamire mégis jó.
Ha van kellemetlen rokon, venni kell neki egyet, és hangsúlyozni, hogy vigyázzon rá, és úgy szeresse, mint Te őt. Az utóbbi igaz lesz, viszont nem meri kidobni, mert akkor megbánt Téged. Égés ezerrel.
Lefogadnám, hogy pár nap múltán pityogva panaszolja, hogy ellopták ezt a gyönyörűséget, pedig úgy szerette...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) D4rkAv3ng3r


D4rkAv3ng3r
senior tag

Hát a formája ugyanúgy néz ki,mint ez. Csak más színt meg külső tervezést kapott.

[ Szerkesztve ]

(#32) plus44 válasza D4rkAv3ng3r (#31) üzenetére


plus44
veterán

Egyszerűbb a "régi" formát elővenni és rakni rá pár kavocsot. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#33) legiaap válasza plus44 (#32) üzenetére


legiaap
nagyúr

Duna kavics tökéletes is lenne
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#34) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

A képet elnézve már majdnem elhittem, hogy ez egy igazi mobil.
De nem, ez valami más...

valami

(#35) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

nagyon ronda:S

(#36) mephi666 válasza Quasi_modo (#34) üzenetére


mephi666
nagyúr

az alcatel már évek óta nem mobilokat gyárt, hanem ócska kínai sz@rokat... :( pedig szerintem nem volt rossz gyártó... kb 10éve...
minek köszönhető? talán annak, hogy a keletiek megvették a céget? :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37) Teszla_


Teszla_
senior tag

Egy-két típusa azért nem rossz az Alcatelnek. Példának ott van az I-650, ami az árához képest egy nagyon jó készülék. Egy darabig lehetett kapni némely tesco áruházban, de szerintem nagyon kevés jött e az orszába.
Ebből is el fog fogyni az a mennyiség, amennyit ideszállítanak. Majd ez is megy a Rossmannba, mint az előző Elle modellek. Ez is azt a sort követi. A C701 / Mandarina Duck / Mandarina Duck Moon a maga idejében jó ár/érték arányúak voltak, fel is vették a szolgáltatók a kínálatukba. ezt biztos nem fogják :)

(#38) Mgeri


Mgeri
tag

Fúj de ronda! ;]

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#39) RaveForce válasza Teszla_ (#37) üzenetére


RaveForce
veterán

igenigen, én reménykedtem is itt az arenan, egy I650 tesztben :B

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#40) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ez a telefon túl sexy.
Bacca a szemem... :))

Ámbár valakinek csak fog tetszeni. Vagy magára marad a tervező csapat?! Lehet nekik sem tetszett, csak hajtotta őket a főnök.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#41) kaller1 válasza mrlujoak (#40) üzenetére


kaller1
veterán

Ámbár valakinek csak fog tetszeni.
Még is kinek? :F És milyen áron? :D

.::> <::.

(#42) kbencee válasza kaller1 (#41) üzenetére


kbencee
aktív tag

van 1-2 tippem ;]
Pénzzel és drágaköves telefonnal menő lesz fényképezkedni :DDD

(#43) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Óvodás divatdiktátorok médiafegyvere lesz ez, egyhavi óvodai kaja díjáért... :))

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#44) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Most frankón, ki a csudának lehet ezt eladni?

Mágnásoknak nem, hiszen a csillogó kavics nem gyémánt. Ha az lenne, sznob uraságék talán megvennék, hogy lássa a világ, lássa a pórnép, hogy nekik nem számít a lóvé.

Átlag fószernek sem, mert gyakorlatias. Fizessen a csilivili akármiért, holott ilyen áron kevésbbé látványos, ám használható telcsit kap.

Akkor ki harap erre az izére?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45) kbencee válasza Vakegérke (#44) üzenetére


kbencee
aktív tag

Azért azt még a franciákból sem tudom kinézni, hogy egy termék piacra dobása előtt ne határozzák meg a célcsoportot.
Biztosan van egy szűk réteg, aki harapni fog rá.

(#46) AMD Power


AMD Power
titán

Hányinger ahogy kinéz!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47) RaveForce válasza kbencee (#45) üzenetére


RaveForce
veterán

ennyire nehéz felfogni,h ehhez köze nincs már a franciáknak? :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#48) Prof01


Prof01
veterán

Hát ez tényleg hányinger. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.