Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

(#2) natë válasza Fred23 (#1) üzenetére


natë
nagyúr

(#3) Doki42


Doki42
őstag

Jó lesz az...nem még se....😴

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#4) dedike


dedike
addikt

Azt nem lehetne, hogy minden tesztet Bog írjon? :B

(Legalább át, mert még mindig kimondott élvezet olvasni...) :Y :)

Jah... a telefon... azt hagyjuk, szóra is csak a szerző miatt érdemes.

Jó szerencsét!

(#5) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

A navigációs sáv színének módosítása a Samsung-tól jött? 😂
Számomra a felület, maga a launcher annyira felemás. Nincs meg az összhang. Kijelző a 400nit-et sem képes kipréselni magából, nyáron ez elég gáz. A hardver meg...azt inkább hagyjuk.

(#6) Ashitaka


Ashitaka
tag

Köszi a tesztet Bog. Csak miattad olvastam el mert a telefon szót sem érdemel. Gondolom nagyon elfoglalt vagy de azért írhatnál egy kicsit több tesztet és nem csak akkor amikor valamely kollégád szabadságra megy. Ez már tényleg nem ide tartozik de egy kérdés : a Lg Q7 trióról várható valamikor egy teszt?

[ Szerkesztve ]

(#7) logitech1


logitech1
tag

Köszi a tesztet :)

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#8) Fred23 válasza Ashitaka (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Kizárólag az LG Q7-ről lesz szerintem, mert hivatalosan egyedül azt fogják Magyarországon forgalmazni, viszont azt a tesztet már én is nagyon várom! :K

Néhány áfacsaló zug-gsm nepper biztosan be fogja szerezni a többit is, de ott garival nem nagyon lehet számolni. Szóval mi csak MediaTek MT6750S-t kapunk 3GB RAM-mal az LG-től.

(#9) hajbel


hajbel
addikt

Ha a tesztkép thumbnailjére kattintok egy absztrakt olajfestmény jön be. 2018-ban van ilyen?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#10) Ashitaka válasza Fred23 (#8) üzenetére


Ashitaka
tag

Szerencsére én egyelőre jól el vagyok a mostani telefonommal az LG Q7 széria valamelyik tagját egy családtagomnak szánom. A Q7+ lenne az igazi és mivel nem Mo.-n élünk így van is esély a garis beszerzésre. De nem megjelenéskor mert ha lehet hinni a külföldi szaklapoknak igencsak túlárazott lesz. Legalábbis a megjelenésekor.

(#11) ates


ates
aktív tag

Kösz a tesztet. 35 körüli ár lenne reális talán ès akkor alap felhasználásra ajánlható is lenne.

(#12) Fred23 válasza Ashitaka (#10) üzenetére


Fred23
nagyúr

Gyakorlatilag rosszabb lesz nálunk a chipset miatt ez a teló, mint a mostanim, mégis kíváncsian várom, mert IP68 és MIL-STD-810G. Kábé a leendő Xcover 5 versenytársa átlagosabb kinézettel. Már lehet kapni Magyarországon, viszont tényleg nagyon túlárazott. Számomra az a legszomorúbb ebben a chipsetben, hogy így már aztán a Samsungnak sem kell megerőltetnie magát majd az új Xcover hardverével, normális versenytárs hiányában kevés fog kelleni a győzelemhez. Vagyis megint valami régi vackot fognak ők is használni, esetleg -ha az éri meg jobban nekik-, berendelik hozzá valamelyik új négymagos Snapdragont. :U

Ha marad az IP68 és a MIL-STD-810G az LG Q8+-nál is, és raknak bele legalább SD710-et, az viszont már személyesen is érinthet, amennyiben nem lesz nagyon tepsi. Az S10 síkképernyős, "kis" változatára se lenne keretem egy darabig, de 125-ért egy Q8+ már oké lenne jövőre új telónak.

[ Szerkesztve ]

(#13) roli543


roli543
őstag

A mediatek nem akar már chipset frissítést? A 6737 és 6739 igencsak poros már...

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#14) dutrás


dutrás
őstag

Kisértetiesen hasonlít az Idol 2s-re. Szép de sz@r.

P50 pro/P40 Lite

(#15) rdt89


rdt89
addikt

Amilyen frankó lett a teszt, annyira értékelhetetlen ez a telefon. Kár ezért a szép designért. :(

(#16) Bog válasza Ashitaka (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Sima Q7 lesz. Majd.
Épp írok másik két anyagot is (Renault Zoe és Vodafone Smart N9 lite). De ha mást olvasnál, akkor utazokozosseg.blog.hu ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) WaG_Gaming válasza dedike (#4) üzenetére


WaG_Gaming
tag

OFF: Amúgy én is észrevettem, hogy ő képviseli Legendd örökségét rendkívül színvonalas okostelefonos tesztírásnál, miután átment a Tech2-höz. Sebaj, Zsolti legalább a Tech2-nél is hozza az eddigi írásos és szóbeli szintet, amire lassan Bog is ráérez. :))
ON (önálló rizsa, nem válasz): Tipikus Alcatel-"minőség" túlárazottan. Ha én lennék a TCL főnöke, akkor már rég abbahagytam volna a belépőszintre gyártást.

[ Szerkesztve ]

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#18) dedike válasza WaG_Gaming (#17) üzenetére


dedike
addikt

Az éppen fordítva volt, de való igaz, hasonló a nyelvezetük. Bár Bog azért "nyersebb", karakteresebb véleményeket fogalmaz meg. :) :B

Jó szerencsét!

(#19) judas13 válasza WaG_Gaming (#17) üzenetére


judas13
addikt

Bog volt előbb itt a képernyőn csak a rend kedvéért jelezném.
:)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#20) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Kár érte... Egyáltalán minek kellett legyártani.

Blackberry Keytwo-őt kellene tesztelni. Ja, hogy nektek nincs!? :D

Szerencsére nekem van már.. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21) Bog válasza WaG_Gaming (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

LOL! :))
Zsoltot én neveltem ki, a kezdeti anyagaiban több volt az én munkám, mint az övé:)
De tény, hogy kikupálódott.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) hajbel


hajbel
addikt

Lehetett volna ebből is hasonló tesztet csinálni, mint még nagyon régen az ultragagyi kínai feature phoneokból. Azokat időről-időre megnézem. Hiányzik bog stílusa a képernyőről. Szinte bármint megnéztem amiben szerepelt.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#23) bagkri01


bagkri01
őstag

A xiaomi redmi 5 mellett ennek semmi értelme. Esetleg előfizetés mellé ingyen.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#24) RRamstein válasza Bog (#21) üzenetére


RRamstein
tag

Zoéról nincs nagyon mit írni igazából ..6 éves technikát adnak 8 millió körül :D gagyi az egész autó ennyi pénzért inkább vennék valami jó szívó benzinest , és akkor nem csak városban lehet szenvedni meg nyomorogni abban a risz rossz francia bódéban :D

[ Szerkesztve ]

(#25) Bog válasza RRamstein (#24) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A Zoe egy baromi jó, városi, elektromos kocsi, amiben pont nem nyomorogsz és többet megy el egy töltéssel, mint az új Leaf. Ennyit az előítéletekről...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#26) moleculez válasza RRamstein (#24) üzenetére


moleculez
veterán

De ez hogy jön ide?! Lemaradtam valamiről?!

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#27) pusszycat válasza moleculez (#26) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Go To #16. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#28) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Kuka pozitív.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#29) Ashitaka válasza Bog (#16) üzenetére


Ashitaka
tag

Köszi a választ Bog. Amit ajánlottál utazóközösség blogot eddig nem ismertem de amint lesz időm ránézek :R :)

(#30) janeszgol


janeszgol
félisten

Egy pozitívum kimaradt, hogy nekem nincs ilyenem. :)
De a viccet félretéve, ez 40 ezerig még elmegy. 50 már karcos, mert található olyan Huawei pl, ami jobb kijelzőben és kamerában, igaz 2 giga rammal. Hát nem tudom. Kinek mi a fontos. A többi alternatívát leírta Bog. Nem életképtelen ennyiért, de minden szempontból régimódinak számít.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31) Rayfull


Rayfull
tag

Imádom az alcatel telefonjait, régen 2 évig egy Alcatel idol 6030 volt a "hűséges" társam. Ahogy olvasom az is meg ez is kb. ilyen: Hmmmm.... rakjunk bele sok Ramot, mellé a lehető majdnem leggyengébb processzort +
egy sok-sok megapixeles kamerát, majd tömjük tele felesleges appokkal, mindezek mellé kapunk ajándékba egy hitvány képernyő-időt az akksi mérete ellenére + törzsvendég leszel az Alcatel szervizeiben(Ismerősi körben 5-ből 4 szervízben végezte 1 éven belül).

Nekem nagyjából a nokia 6303i csinált hasonló kaliberű képeket 3.2!!! megapixellel.

(#32) logitech1 válasza Rayfull (#31) üzenetére


logitech1
tag

[link] hát eléggé homályos képet készit. :DD

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#33) Twyzx909 válasza Fred23 (#1) üzenetére


Twyzx909
kezdő

+1 :C

(#34) janeszgol válasza logitech1 (#32) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát a napfény nem a barátja a kamerának, az fix. Bár az az erdős kép nagyítás nélkül teljesen oké. Ezzel szemben az autóbeállón a fény kiégett. Ha meg a nagyítást is nézzük, akkor egy értékelhető kép sincs.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) Twyzx909 válasza hajbel (#9) üzenetére


Twyzx909
kezdő

Valoszinu igy akarja a MA bujtatottan muvelni az olvasokat. Vegulis minek nezne barki is egy olyan telefon kepeit, amit tudatosan elo ember nem valasztana. Sokkal hasznosabb az ilyen pointilista remekmuvek tanulmanyozasaval eltoltott ido, a cikkironak meg nem kell fotozni ilyen borzadalyokkal. Win-win.

(#36) janeszgol válasza hajbel (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Eredeti Picsaszó.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#37) Jeanne d'Arc

Kar hogy az Alcatel egy ideje leáldozóban van... :(

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#38) gaboca35


gaboca35
újonc

A tesztelőnek és a negatív kommentelőknek csak annyit mondanék,vegyétek meg a 200 ezres telefont,de ti abban is találnátok jó pár hibát.Szánalmasak vagytok! :N

(#39) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Origi, vatta új 2 év garral megér ez 30k-t emberek?

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.