Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Köszönöm a tesztet, meglepődtem. Nagyon rég volt már ajánlott készülék az Alcatel, de ezen az ársávon kifejezetten kellemes, és a ram-akkumulátor hatalmas plusz!

(#2) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Ez is ritka mostanában.

Ajánlott Alcatel.

Egy próbát megér sztem.

(#3) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Céges telóknál most bajban voltunk, mert a redmi 8-akat nehéz beszerezni, de lehet hogy a 45 ezerig számolt alaptelefonoknál erre fogunk átállni a következő hónaptól. Megfelelő cuccnak tűnik.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4) b0bcat


b0bcat
addikt

És hol kapni 37 ezerért? Mert itt csak 60-ért látom. :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#5) Bog válasza b0bcat (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Júniusban indul valamikor a hivatalos értékesítés Mediamarkt és a többi official bolt kapcsán. Kétszer is rákérdeztem az árra, mert nem hittem el, de van róla official emailem :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) Reverend válasza Bog (#5) üzenetére


Reverend
tag

És akkor az Alcatel 1S ára is bezuhan? (https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/alcatel/1s-2020-32gb-dual-5028d-p543200619/) Nem csak egy induló akcióról van szó?
(Szerk) Bár olyan nagy különbség nincs közöttük.

[ Szerkesztve ]

(#7) b0bcat válasza Bog (#5) üzenetére


b0bcat
addikt

Szuper! Akkor csak várni kell még egy kicsit. :)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#8) Bog válasza Reverend (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Úgy tudom, hogy 37k-ért indul, utána esetleg felmehet 39-re. De azt gondolom, hogy ez nem befolyásolja érdemben a termék megítélését.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) Noukoum


Noukoum
veterán

Akkor júniustól “ajánlott” addig pedig “messziről kerülendő”. 60ezres ártól én is rosszul lettem :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) Bog válasza Noukoum (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tegnapelőtt amúgy még az árukereső sem dobott fel rá ajánlatot, ezért is kérdeztem rá direkt a tervezett árra. Gondolom az emag szokás szerint valami román készletből hozza.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) RoBos


RoBos
senior tag

Amúgy ebben a ligában játszik még az Umidigi A7 Pro is (stock android 10-zel), ill. a Gionee K6 is (majd) kintről véve.

(#12) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Annyira unatkoztam elkezdtem olvasni, de egyszerűen egy ilyen szar nem érdekel egy kicsit se... :D :D :D

(#13) tha_answer


tha_answer
őstag

Kar az fm radioert. Meg a ledert, a kugli gombot meg exponalogombkent lehetne, es nehany embernek rogton kulonosen ajanlotta valna.

Fm radio hardveresen sincs?

(#14) Juhaszatti válasza Bog (#10) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Gondolom próbálják megszedni magukat a hivatalos, júniusi indulásig. Aztán kénytelenek lesznek ők is csökkenteni.

(#15) novinyul válasza INGJOKE (#12) üzenetére


novinyul
veterán

Nem te vagy a célközönség, ahogy én sem, de még is elolvastam. De akinek nem telik drágább telefonra, annak bizony jó választás lehet. Figyeltek annyira a tervezésnél hogy, nem lett egy használhatatlan szar.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#16) F.B.I. válasza INGJOKE (#12) üzenetére


F.B.I.
veterán

De itthon a 60x-es szülőknek, akiknek egy 5 colos, 2Gb-os csoda ketyeg... lecserélni, hibátlan.... nálam kettő is lesz belőle, ha tényleg ez lesz az ár. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#17) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát... Ennek a hardvernek már illene kifutnia, de valahol csak van még raktáron, a P22-es a Redmi 6-ban volt, akkor talán 35 ezer körül kínálták.

Azóta persze fejlődött a körítés, de inkább egy jobb hardverű készülékre ruháznék be.

Lesz célcsoportja ettől függetlenül.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) ama112


ama112
csendes tag

Kritikán aluli...

(#19) Neerpelt


Neerpelt
tag

"De 37 ezer forintért ez mindenképpen egy jó vétel, persze akkor lenne igazán remek, ha tudnánk előre, hogy milyen lesz a szoftveres támogatottság, ám igazából a célközönségnek még kábé ez is mindegy."

A célközönségnek lehet, azonban mindannyiunknak akik a Földön élünk nagyon nem mindegy, hogy mikor lesz kidobva a telefon a kukába, mint veszélyes elektronikai hulladék, aminek az utóélete a pénz kifizetése után már nem érdekelte a gyártót.

De jó, hát legyen "ajánlott"... :N

(#20) roli543 válasza ama112 (#18) üzenetére


roli543
őstag

Kérlek mond meg, hogy 37 ezer ft-ért mit szeretnèl? Optikai zoomot? 500 ezres Antutut? Ez egy olcsó termék, teszi a dolgát. Ennyi. Nem akar több lenni.

engem egyedul az alján látható oriasi leszállópálya zavar... na az valami borzalmas szerintem, de összességében egy nagyon jó készülék lett

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#21) Juhaszatti válasza Neerpelt (#19) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A szoftveres támogatottság vége nem azt jelenti, hogy ki kell dobni a telefont a kukába. :N

(#22) Noukoum válasza roli543 (#20) üzenetére


Noukoum
veterán

Fm-rádió, usb-c és infra beleférhetett volna :) Lehetett volna ez rosszabb is ez tény.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#23) ghiottone válasza Neerpelt (#19) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Alcatel 1x-eket amiket múlt évben vettünk 2-3 havonta frissítik.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#24) altecsóka válasza F.B.I. (#16) üzenetére


altecsóka
tag

Nos ez aligha lesz 37ezer.....
Tavaly is tesztelt az Ma egy olcsónak hirdetett elfogadható Alcatelt 40ezer körül de én csak
50valahányért láttam.
Az Alcatel 1se 2020 lesz hamarosan ,a kategóriában az is jó ajánlat a hivatalos 100juró-ért.
De az 1s 2020 is elmegy a belépő osztályban.

DIN 14 040

(#25) RoBos válasza Noukoum (#22) üzenetére


RoBos
senior tag

Az pont a Redmi 8 akkor...

(#26) szupermacs válasza roli543 (#20) üzenetére


szupermacs
veterán

Én csak azt kérdezem, hogy miért gyártanak 37 ezres telefont?

(#27) janeszgol


janeszgol
félisten

Én mindig is szerettem az Alcatel telefonokat, és amióta a TCL csinálja azokat, még jobbak. Viszont egy valami még mindig gyenge náluk, és az a videókészítés. Itt is. Mindaz előlapi, mind a hátlapi rossz. Nsgyon gyenge a képminőség, nagyon gyenge a hang.
Viszont a fotók tetszenek, de abban pár pár éve jók/jobbak az Alcatelek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28) forgonati


forgonati
őstag

Nem tudom, szerintem rettenet gagyi. Hátsó kamera iPhone lopás. Alsó káva brutál. Mármint, brutááál. Ennek ellenére notch is van, minek? Ráadásul még a notchot elrejteni próbáló háttér ötletét is lenyúlták az almától... Elavult hardver. Támogatás meg, hát nem tudom. Oké, valaki itt írta hogy jön frissítés valamilyen Alcatel telefonjára, de én akkor sem venném. Még 37-ért sem, nemhogy 60-ért. Persze tény, valakinek nincs nagyobb igénye, és még ruppótlan is. Annak talán oké. Bár még akkor is hamarabb kellene egy tavalyi Redmi...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#29) szkaroly


szkaroly
senior tag

Ennyiért inkább egy használt Redmi note 7-et vennék.

Poco X3 Pro

(#30) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Nemtom, azért néha kicsit mellbevágó a fórum... minek gyártanak 37 ezres telefont? Azért, mert van, akinek csak ennyi van rá, másnak meg lenne több, csak nem akar ennél többet szánni telefonra, azért. Simán megvenném anyámnak, ha nem lenne egy Meizu M6 nála két éve, ami körülbelül ez a szint volt újonnan, oszt mégis használja gond nélkül, nem dobta sehova. A kukába pláne nem. De most cseréltük le egy Redmi 8-ra egy barátom Leagoo M9-ét, ami amúgy működik, csak kissé kopottas. Az emberek elég jelentős része nem abban a világban él, hogy hány mag, meg MTK, hanem abban, hogy kell egy telefon, olcsó legyen és ne hulljon szét. Talán érdemes lenne úgy ítélkezni egy termékről, hogy kiléptek a saját világotokból egy rövid időre...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#31) tha_answer válasza Bog (#30) üzenetére


tha_answer
őstag

Igy igy.
Ezert nemertem az fm radiot, ez a reteg nem fog korlatlan netre fizetni...

(#32) janeszgol válasza Bog (#30) üzenetére


janeszgol
félisten

A gyenge videófelvétel ellenére én is simán megvenném magamnak. Pl az egyik kedvencem az Alcatel 3V. Imádom a gyönyörű, tiszta, jó minőségű kijelzőjét.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33) b0bcat válasza Bog (#30) üzenetére


b0bcat
addikt

Szívemből szóltál. Nem is értem ezeket a fanyalgókat. Komolyan, mit várnak 37 ezerért? Vagy még inkább: mit NEM tud ez a készülék (vagy bármi hasonló ebben az árkategóriában), amire a fanyalgók vágynak? Ennyire fájó pont lenne az NFC vagy a type C hiánya? (Oké, az FM rádiót kár volt kispórolni belőle szerintem is.) Vagy csak szimpla sznobságból kell lenézni az alap készülékeket (amik pár évvel ezelőtt ezekkel a mutatókkal még minimum felső-középkategóriának számítottak volna tudásra és teljesítményre)... :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#34) roli543 válasza Bog (#30) üzenetére


roli543
őstag

Köszönöm, hasonlót fogalmaznék meg én is!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#35) Noukoum válasza Bog (#30) üzenetére


Noukoum
veterán

Megérteni és elfogadni a másik döntését és gondolkodását, na az nem matyar szokás.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#36) RoBos válasza b0bcat (#33) üzenetére


RoBos
senior tag

Pedig az Alcatel is tud ilyen telefont amibe ezek mind benne vannak, ami nem más mint az Alcatel 3x (2019) például a Telekomnál is!

[ Szerkesztve ]

(#37) #22743424


#22743424
törölt tag

Köszönjük a tesztet :R Bog nem néznéd meg mégegyszer az FM rádiót mert mindenütt az írják, hogy van benne . Lehet csak el van dugva az ikonja valamelyik mappában. :)

[ Szerkesztve ]

(#38) callmeakos válasza ama112 (#18) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az ilyen hozzászólással lehetnél nem csak rangodban csendes tag.

All→M8

(#39) Bog válasza #22743424 (#37) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egy mappa van (a Google-ön kívül), abban nincs, a zenelejátszóban nincs, a gyorsikonok között nincs (az ASUS szokta odarakni), én is azt olvastam, hogy kéne lennie, ezért kerestem egy csomót.

Aztán persze simán előfordulhat, hogy ez valami preproduction sampe megint és a bolti cuccokban lesz.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#40) #22743424 válasza Bog (#39) üzenetére


#22743424
törölt tag

Értem, köszönöm :)

(#41) HeadHunter98


HeadHunter98
tag

Ez igen, Alcateltől nem vártam, hogy megint egy ilyen jó ajánlattal rukkoljanak elő. Kifejezetten tetszetős, 37-ért tényleg megéri a pénzét. :C
Örülök, hogy elértük azt a szintet, hogy egy ilyen alsó kategóriás telefon is éveken át biztos társa lehet az embernek.
Amúgy igen, az FM rádiót máshol is írják, például gsmarena.

A változás bent kezdődik

(#42) J&P


J&P
tag

Jó kis készülék ez, anyámnak tökéletes lesz. Kicsit kopottas már a One Touch Idol.

[ Szerkesztve ]

(#43) Noukoum válasza HeadHunter98 (#41) üzenetére


Noukoum
veterán

Na akkor hátha a megvásárolt modellekben már lesz, nagyon hasznos tud lenni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#44) altecsóka válasza HeadHunter98 (#41) üzenetére


altecsóka
tag

A gyártó honlapja szerint is van rádió.
Én az árban kételkedem továbbra is,mindenhol 160 dollár,140 euró árakat adnak meg.
Az pedig 50ezer Ft,meg mire ide ér..... :)
És akkor már tényleg Samu A20,vagy Redmi 8....vagy Psmart.

DIN 14 040

(#45) dave72


dave72
csendes újonc

Hàt megmondom őszintèn nem estem hasra ettől a telefontól.Ès àr èrtèk arànyban is van nàla sokkal többet nyújtó,ès jó màrkàjú kèszülèk.A Lenovo K5 pro- ra gondolok.Vèletlenül akadtam rà.Mivel ezt a màrkàt nem annyira reklàmozzàk,ès a Mobilarènàn is ritkàn teszteltek Lenovo telókat.Gyorsan vettem is egyet 43 ezer forintèrt.Ès kellemesen csalódtam.Nagy Xiaomis vagyok,de azt kell hogy mondjam,a Redmi 8-at veri,ezt az Alcatelt meg plàne!Csak ajànlani tudom mindenkinek,aki 50 ezer alatt akar egy szinte minden tèren jól teljesítő mobilt.

(#46) Bog válasza altecsóka (#44) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

39 lesz max, most bekészültem velük.
*azt akartam írni, hogy beszéltem velük, de még épp tényleg a fülemen volt a telefon, szóval bekészültem :D

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#47) #22743424 válasza Bog (#46) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ezen most jót nevettem ne haragudj. :DDD Mai bevásárló lista , kenyér , tej, 3 alcateles, felvágott. :D

(#48) szupermacs válasza Bog (#30) üzenetére


szupermacs
veterán

Sose vennék anyámnak ilyet, már pórul jártam 40 ezer alatti telefonokkal. Inkább használtan egy drágább és megbízhatóbbat.
Persze ez én vagyok.

(#49) Bog válasza szupermacs (#48) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Oké, de te ismered a használt piacot, meg tudsz oldani egy hardveraprós bizniszt helyette, ez azonban nem egy olyan skill, ami bárki anyjában megvan. Mármint nem mindenkinek a gyereke tud ilyesmit intézni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#50) #22743424 válasza szupermacs (#48) üzenetére


#22743424
törölt tag

Én megvárom az első tapasztalatokat és olyan júliusban majd kiderül. Anyumnak szánnám én is.

Bog még azt szeretném megkérdezni, hogy az a felvillanó kijelző mikor jön egy üzi az csak egyszeres vagy lehet rajta állítani, hogy időnként felvillanjon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.