Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) helixP


helixP
nagyúr

Ennyiért két kártyás, teljes gombsoros készüléknek nagyon jó vétel.
Kamerát leragasztani, lefesteni, leszerelni! Komolyan mondom, ilyen "minőséget" még életemben nem láttam...

(#2) Saccco válasza helixP (#1) üzenetére


Saccco
nagyúr

Csak kicsit lenne nagyobb a kijelző. :)

Én láttam már ilyen kamerát... volt egy kamerás kulcstartóm. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#3) Zsolto válasza helixP (#1) üzenetére


Zsolto
őstag

Szerintem nem nagy rejtély: Bog fotózás előtt bekente a kamera plexijét kolbászzsírral :D

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#4) Bog válasza Zsolto (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igazából Bakácstól kaptam erre a célra egy rúd szalámit :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Érdekes egy készülék. A fotóknál mintha bemozgott volna a kezed. Meg kellene próbálni időzítővel állványról :D

(#6) Djuree


Djuree
félisten

randa egy cucc :))
a képek tényleg komolyak, ennyi erővel le is rajzolhatnám amit látok, az sem lenne sokkal randább :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Ez tuti VGA?? Nem valami QVGA?? :D
Kb a Motorola t720i-m tudott ilyen minőségű képeket produkálni anno. :D

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#8) bugizozi


bugizozi
őstag

A hátlap alatti akkumulátor viszont több napig is elég naftát biztosít mindkét kártyának, ami baráti.

kicsit pontosabban? :U :B milyen használat mellett mennyit merült az aksi?

köszi

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#9) kaller1


kaller1
veterán

Dual sim ide vagy oda, ez ennyiért gyenge eresztés. A kamerát nyugodtan mellőzhették volna, egy microSD slot + BT lehetett volna helyette, és akkor azt mondom, elmegy.

.::> <::.

(#10) plus44


plus44
veterán

Príma kijelző, am. is túl éles a szeme, rontanom kell rajta...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) BloodRay


BloodRay
veterán

2 simes bulitelefonnak nem lenne rossz, csak számomra csúnyácska.
A kamera viszont tényleg durva. Párom 5 éves unokaöccse zsírkrétával köröket ráver! :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#12) Ricardo


Ricardo
félisten

Az ötlet nem rossz, de ez így nagyon gyenge. A kijelző kritikán aluli. A fényképező szintén. Minek rakják bele ha nem használható :F
Engem csak a kijelző zavarna igazán.

(#13) Zsolto


Zsolto
őstag

Hosszú idő óta ez az egyik legviccesebb kommentsor :C

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#14) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

milyen szép naaagy kijelző :U

(#15) Ricardo


Ricardo
félisten

Renoire forog a sírjában. Ma már egy kattintással hozható az a látvány amit ő anno nem kis energiával, és időráfordítással megalkotott. :D

[ Szerkesztve ]

(#16) RROD360


RROD360
tag

Hát az Alcatel már megint alkotott ;] :DDD

(#17) Zolás


Zolás
addikt

illetve az úgynevezett hamsi hívás, Nem hamis akar az lenni? :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#18) Bog válasza bugizozi (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Három nap, átlagos használat mellett. (Napi 1 óra beszélgetési idő.)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) rudymester


rudymester
senior tag

Ahogy a mondás tartja: olcsó telefonnak gyenge a kamerája... :B
Egyébként ez az első teló, ami bent jobb képett csinált mint napfényben. Ilyen nincs és mégis van! :N

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#20) TayRol


TayRol
veterán

ha lenne benne kekfog es jobb kijelzo akar meg 20 ezret is megerne nekem. egyebkent tenyleg nem rossz.

(#21) bugizozi válasza Bog (#18) üzenetére


bugizozi
őstag

köszi :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#22) Kashim válasza Ricardo (#15) üzenetére


Kashim
őstag

:C Azt hiszem pár napig ez lesz a vidító topic.

(#23) amanoba


amanoba
őstag

a teszt elolvasása után jutott eszembe, hogy miért nem csinál valaki egy monokróm kijelzős, jól olvasható, kétkártyás qwerty-s masinát....tuti biztos, hogy lenne r á kereslet.

az előd 5 vagy 3k-s feltöltőkártyás árához képest pedig ezt az árat sokallom. (ilyen tudás mellett)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#24) JanFe


JanFe
aktív tag

Az otlet nem rossz, de az a kamera... :)

"There is nothing permanent except change"

(#25) alamuszi


alamuszi
senior tag

Ha hozza az alcatel minőséget, akkor nincs ezzel semmi baj. Olcsó, nem túl okos, de jó minősőgű telefon, mint az alcatel általában ennyiért kéne.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#26) Napfénysüti

Érdekes próbálkozás. Kamera olyan mint halottnak a csók, totál fölösleges. Billentyűzet jó. Mondjuk mintha a napokban láttam volna a Vodás testvérét kártyásan valami nevetséges áron. :)

Més que un club!

(#27) Ricardo válasza Napfénysüti (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

Vodafone 345 text A tesztben is említik.

(#28) rep3at


rep3at
őstag

Remélem az Alcatel is rájön hogy egy fokkal drágább, de egy fokkal jobb készülékeknek is van célcsoportja. Ebből sem hiányzik sok (pláne az árhoz képest), de éppen ez a kevés az ami sok embert kizár a vásárlók köréből.

Forward thinking. كرر

(#29) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem rossz ez, de nagyobb kijelzővel, meg egy kicsit nagyobb odafigyeléssel még jobb lehetett volna. 14K-ért simán jó cucc!

(#30) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

A kamera az durva. Még a 10k-s Sciphone-on is jobb képet csinál ugyanekkora felbontásban. Inkább ne tettek volna oda semmit (ezáltal még jobb árat elérve).
Egyébként alaptelónak jó, aki bírja ezt a qwerty stílust.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#31) Probber


Probber
őstag

Ezek a fotók mintha egy atomrobbanás pillanatait örökítették volna meg, főleg a negyedik kép. :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#32) Borosz


Borosz
senior tag

:))
Csak ennyi volt a reakcióm, mikor megláttam. Borzadály...

(#33) dokee78


dokee78
félisten

Nagyon csúnya.

(#34) #95590400


#95590400
törölt tag

szépen kitért mindenre a cikk, ami érdekel egy dual sim telóban. egyedül a gyorsgombok azon részét hiányolom, ami a híváslistával kapcsolatos... azaz a nature állapotban a ződ gombot lenyomba kapom a híváslistát (ha onnan kapom), akkor ömlesztve, vagy milyen listázási lehetőséggel.
nekem az ideális az lenne, ömlesztve, majd az oldalnyíllal léptetve sim1, sim2. ilyet így még nem láttam egy dual telón sem, sajna.
aztán lehet h van róla szó, csak nem figyeltem.
amúgy ma jön meg ha a gls is úgy akarja, a Samsung E2652. kéváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#35) Bog válasza #95590400 (#34) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ezúttal sincs így, ömlesztve kapod a listát.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#36) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Viszont ha már az SMS-re van kihegyezve a készülék, megtehették volna, hogy nem 500 ban korlátozzák az üzenetek számát. :(

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#37) Plebi


Plebi
senior tag

Egy alcatel ot-800 (vairy text) szintű készüléket vérteznének fel két kártyás tudással, az ot-800 kezdő dominós árával és lenne egy bestbuy készülék.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#38) cigam


cigam
félisten

Mindenki a kamerán rugózik, pedig a hangminősége lenne az érdekesebb. Arról szó sem esik, a 7pont sem túl informatív. (Hasonló árú Nokia C1-01 6 pont. Mi a difi a 2 között?). Persze elég nehéz leírni a hangminőséget, de azért mégis...

Én olyan telefont szeretnék ami relatíve olcsó jól bírja az aksi, de nagyon jó a telefon hangminősége (pl. hozza az iphone-on hangminőségét besezélgetés közben? Felejtsük el 1-2 pillanatra a márkafétist, de ez az egyik legdrágább, de legszebb hangú telefonom eddig). Ezekből a tesztekből jó esetben is csak tippelni lehet, pláne úgy, hogy a vételi stabilitással is össze van vonva a pontszám.

+1 Ezekben az eredményekben nem lehet keresni? Esetleg egy minden teszt után aktualizált táblázat formájában közszemlére lehetne bocsájtani. Hab lenne a tortán, ha különféle szempontok szerint sorba lehetne rendezni.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#39) Bog válasza cigam (#38) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A hangminőségről: nagyon hangos, ilyenkor elég torz. Lehalkítva kellemesebb. A másik oldal nem panaszkodott. (Azért nehéz egyébként a téma, mert sok függ a hálózattól.)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#40) tommje


tommje
tag

De csúnya :O

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#41) AMD Power


AMD Power
titán

Nekünk jó ideje van ilyen telefonunk már. Kb egy hónapja... de 1x nem merik megvenni az emberek!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#42) homonovus


homonovus
csendes tag

Ha az egyik kártyán beszélsz és a másikon keresnek:
a) kijelzi a hívást (és esetleg át is lehet váltani a beérkező új hívásra)
b) nem jelez semmit, és cserébe a hívó félnek is "nem elérhető" jelzést ad?

(#43) johny dragon válasza AMD Power (#41) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Mi ez a királyi többes? ;]
Azok a képek...

Xperia mini pro 4.0.4

(#44) #95590400 válasza Bog (#35) üzenetére


#95590400
törölt tag

csuhéj, mert a samsungban megkaptam ezt a fícsört. ződ gombbal full list, felül érintőképernyőben lépdelve meg sim1-2.
egyelőre csak déluitán nyúztam, de szerintem ma ez e2652 a legjobb vétel dualsimben. 29900-ért hozták házhoz, hivatalos samu gari, magyar nyelv, érintőképernyő, wifi! (azt hittem, csak elírás), sajna csak edge, bár arra a netezésre amit ez a telefon tud a wifi alapján, bőven elég. emailt nézni, meg esetleg valami akármit megnézni gyorsan.
a szokásos nyalánkságok mellé valóban van virtuális qwerty!
végre normális hangminőség, nem a myphone-os (engem nem zavart, de mostanában sokan panaszkodtak, normális térerő.
külalakra mint a champ. ugyanaz a ház.
még a dedikált sim1-2 hívásgom hiányát is megbocsátom. a simváltó nagyon kényelmetlen helyen van, meg kb. 2-3 mp mire átvált...
még ismerkedünk, de egyelőre nagyon magas az elégedettségi szintem a telefon szolgáltatásait és ár/érték arányát nézve.
szóval tőlem ez a samu a kurvára tetszik plecsnit kapja... aki innentől kínai mtk ingyombingyomot vesz, az hülye.

(#45) gybazsi


gybazsi
senior tag

Egész vállalható készülék ezért az árért, a kamerán viszont tényleg spórolhattak volna inkább.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#46) Duree


Duree
veterán

Hát eléggé borzasztó,föleg a kijelzöje.Talán elfért volna egy nagyobb is.Ennek ellenére biztosan sikeres lesz,gyereknek elsö telefonnak ideális

duree54

(#47) Phami válasza Saccco (#2) üzenetére


Phami
tag

Kamerás kulcstartó?:D Amúgy minden összevetve, a Tetszik plecsni reális, de fuhhh ez a kamera ez tényleg... inkább lenne benne egy bluetooth vagy infra legalább :) A dual sim miatt viszont nagy pipa. végre egy nem no name dual sim teló :)
Ja amúgy az utolsó kép az összegzésnél...nem tudom feltűnt-e, de sms küldő you sms küldő me, vagy az valami chat akar lenni? Bár akkor is:D You (te): akkor 11-kor? Me(én): ok a mozi előtt...:D

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#48) olbaidhun válasza Phami (#47) üzenetére


olbaidhun
őstag

Fura kis szerkezet. Szeretnék egy korrekt dual simes telefont, de még nem találtam ideálisat.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#49) Boxi88


Boxi88
őstag

A telefon maga nem tetszik, de ezek a kétkártyás megoldásokért mindig bejöttek, jó lenne ha minden gyártó alkalmazná! :B

(#50) rep3at válasza #95590400 (#44) üzenetére


rep3at
őstag

GSMArénán azt írják hogy nincs benne wifi, ez érdekes. Mondjuk egy ilyen készüléknek szerintem nem is kell. Árban mondjuk tényleg jó..

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.