Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Elég harmatos mindkettő, és amennyire emlékszem, az Alcatel a szoftveres támogatást sem tolja túl. :(

B.Cs.

(#2) Gubu0101 válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ez idős korosztálynak való inkább,ahogy nézem.Jó is lesz majd ha Anyumnak amint cserélni kell a mostanit :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#3) dutrás válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


dutrás
őstag

A baj az volt velük hogy legtöbbször sehogy se tolták. Illetve a ha volt is frissítés még az is elromlott ami jó volt.

P50 pro/P40 Lite

(#4) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Az összehasonlításban az első oldalon bal oldalt Alcatel 1A szerepel. Gondolom, Alcatel 1S-t akart írni Alice.

S biztos, hogy az Alcatel L3 is inkább Alcatel 3L szeretne lenni.

[ Szerkesztve ]

(#5) AliceWake válasza Wallenberg (#4) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Igen, elgépeltem, köszi :R

Non omnis moriar.

(#6) TTomax válasza AliceWake (#5) üzenetére


TTomax
nagyúr

Meg konstans cserélgetve van a 3L meg az L3... :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7) AliceWake válasza TTomax (#6) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

És télleg. Ezt is javítottam :R

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#8) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Micro usb azért odaver rendesen még ha abszolút belépő modell is. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem rossz a készülék. Az Alcatel most beizzította magát az belépő kategóriában (egyébként kb 2 éve ezt teszi). Azért lehetelőbb venném pl a Honor 8S-t, akár a 2 gigás verziót is (2/32). Az ok egyszerű: BT5, jobb kijelző, jobb kamera.
De nem rossz ez sem.

(#10) bollokcs80 válasza dutrás (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én is így emlékszem.

B.Cs.

(#11) TTomax válasza AliceWake (#7) üzenetére


TTomax
nagyúr

:R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12) Postas99


Postas99
senior tag

Elszomorító látni, hogy a gyártók úgy gondolják hogy a nagykijelző feledtet mindent.
Az antutu pontszámokat nézve meg siralmas, elszomorító, nevetséges,vicces..., hogy egy 2013-ban gyártott processzor fele ennyi Antutu pontszámmal szarrá alázza ezt a gagyi cuccot.
[link] [link]
Nem mai darab de még mindig gyorsabban működik, nem laggol a billentyűzet, és még mindig pöpec.

(#13) Castell válasza janeszgol (#9) üzenetére


Castell
aktív tag

"Nem rossz a készülék."

Ha 30-ra beesik az ára, akkor igazi néptelefon lehet az alsó szegmensben, micro usb ide vagy oda...

És egyébként valóban igaz, hogy "az Alcatel most beizzította magát az belépő kategóriában"

(#14) SidCorky válasza dutrás (#3) üzenetére


SidCorky
senior tag

Emlékszem, még az Idol 2S-nél mennyire vártam, hogy kijöjjön a KitKat (4.3-mal vettem a telót 2014 nyarán, akkor is volt igéret, hogy 2-3 hónap és jön), mikor 2015 végén lecseréltem egy LG G4-re, akkor se volt sehol, a gyártó részéről is csak a rizsa ment, hogy nyugi, már teszteljük. Talán a franciáknál már kijött akkor, nem tudom, itthon végül lett-e belőle valami, de nem mondanám, hogy fájó szívvel váltottam LG-re. :D Aztán onnan tovább almára.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#15) dutrás válasza SidCorky (#14) üzenetére


dutrás
őstag

2s nekem is volt. Az elképesztően pocsék telefon volt. Két sd kártyámat hazavágott meg olyan anomálikat produkált hogy a hajam égnek állt. Alapból rosz volt a videófelvétel hangja azt a két év alatti egyetlen frissítéssel se tudták rendbehozni. Azzal az SW-el amivel kiadták lehetett követni mennyi a felhasznált memória a frissítéssel ezt a lehetőséget eltüntették. Persze mindíg fullon pörgött. Szép telefon volt pedig de belehal szépségébe.

P50 pro/P40 Lite

(#16) Tutu7030 válasza SidCorky (#14) üzenetére


Tutu7030
veterán

Neked rendesen rögzítette a hangot a videók mellé? :D Anno faternak volt ilyen telója, de többnyire csak valami zörejt vett fel a videókhoz.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#17) dutrás válasza Tutu7030 (#16) üzenetére


dutrás
őstag

Csak zúgott vagy semmi.
Úgy emlékszem összefutottam veled egy párszor a topikjában.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#18) Tutu7030 válasza dutrás (#17) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nem kizárt. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#19) GalaxyS9


GalaxyS9
tag

Hát, én a napokban vásároltam egy iPhone 6S-t itt Hardveraprón újonnan 43 ezer forintért. A 2015-ös 6S még mindig más kategóriát képvisel szerintem, és még szeptemberben jön rá az iOS 14. Nem reklám, meg nem háborút akarok ezzel indítani, csak tény. Nyilván a 6S boltban 100 ezret már nem ér meg!

(#20) dutrás válasza GalaxyS9 (#19) üzenetére


dutrás
őstag

Ezt biztos ide akartad?

P50 pro/P40 Lite

(#21) SidCorky válasza Tutu7030 (#16) üzenetére


SidCorky
senior tag

A videóval nem volt gondom, úgy rémlik hogy az volt az egyetlen, amit szerettem benne. :D Minden más tulajdonságát utáltam. Főleg a memóriakezelést, ha zenét hallgattam érdemes volt mindent kilőni mellőle, és néha még így is kidobta a zenelejátszót ha megnyitottam a Messengert, pedig akkoriban nem is számított kevés RAM-os telónak. Haver S Advance-e 2 évvel fiatalabb volt, 768 MB memóriával és körberöhögte stabilitásban, hallgattam is eleget, ahogy röhög rajtam. :D Pedig akkor a Samsungok sem a stabilitásukról voltak híresek...

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#22) Hallosz


Hallosz
senior tag

Szerintem ez nem a be, hanem kilépő szint. :R

Mert lakni, muszáj.

(#23) forgonati válasza dutrás (#20) üzenetére


forgonati
őstag

Szerintem igen, csak azt akarta mondani vele, hogy 43-ért sokkal különbet lehet venni, mint ez. Szerintem ezt akarta.

Keelah Se'lai!

(#24) dutrás válasza forgonati (#23) üzenetére


dutrás
őstag

Úgy érthetőbb és még igaz is.

P50 pro/P40 Lite

(#25) pumpedlix


pumpedlix
tag

Már a 3L tesztnél sem értettem és itt sem higy hol lehet alcatel 3L telot 39 900 Ft -ért venni. Kérek egy linket rá mert most is 54 990 -ért latok csak

(#26) janeszgol válasza forgonati (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

De ez mindig igaz, hogy használtan sokkal jobbat lehet venni. Csak az a 6S 99%, hogy már van nem gyári alkatrésze is. Úgy meg szart sem ér. Mivel újnak biztosan nem új, max felújított.

Én inkább választanám ezt, mint egy javított iPhone-t.

(#27) altecsóka válasza pumpedlix (#25) üzenetére


altecsóka
tag

Sehol.

DIN 14 040

(#28) hardver1985


hardver1985
tag

Árához képest talán,de a 3gb ram nem sok.Max telefonálni jó lesz valakinek. :C

Megbízhatóságom: 214 pozitív... Eladó szobabiciklit keresek.Munkába járáshoz kell...

(#29) Micsurin válasza hardver1985 (#28) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mihez nem elég? P20-ban is csak 4 van mégis bőven fluid a rendszer és minden app.

Mi olyan alkalmazás / használati mód van ami jelenleg teljesen indokoltá teszi a 6-8< GB rammal szerelt telefonokat a pillanatnyi számháborún kívül? Annyi minden téren lehetne fejleszteni a kamera és a memória háború terén... :((( Akku, valódi vízállóság, jobb / általánosabb vezeték nélküli kép megosztás, infraport visszavezetése, értelmesebb méretű vaku betétele(legtöbben amúgy is csak zseblámpaként használják), olcsóbb / könnyebb szerelhetőség etc...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30) gabor9991


gabor9991
őstag

Kipróbáltam egy ilyen készüléket.
Telekom simmel működik a VoLTE azonnal, ki is teszi a VoLTE ikont.
Telenor simmel működik a VoLTE, nincs ikon az értesítési sávban.
Vodafone simmel sehogyan nem tudtam működésre bírni a VoLTE-t, és a fejlesztői módba se enged belépni a *# kódokkal.
Úgyhogy aki esetleg Vodafone simmel használná az számítson rá, hogy jelenleg nincs VoLTE ezzel a készülékkel.

[ Szerkesztve ]

(#31) janeszgol válasza hardver1985 (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Neztem videot rola. Siman megy rajta a cod is. Nem rossz telefon. Bar olyan, mint a tobbi ebbol az alombol (hd+helio p22/p35/a25).

(#32) josy77


josy77
friss újonc

Nekem ilyen telefonom van egy hónapja és én meg vagyok vele elégedve,az hogy a komolyabb hardver igényű játékok nem futnak rajta akadás mentesen az hülyeség mivel nekem fent a telon a Call of Duty és nem akad pedig fullra van állítva a grafika!!

(#33) szirszi


szirszi
csendes tag

Én ma vettem egy ilyet, és kapásból feltettem rá frissítést (2021. január) és a gyorsbeállításoknál megjelent egy NFC kapcsoló. Gyorsan feltettem egy NFC olvasó appot, és működik, érzékeli a paypassos bankkártyát.

(#34) szirszi válasza szirszi (#33) üzenetére


szirszi
csendes tag

Közben alaposabban összevetettem a tesztelt és a nálam lévő készüléket: 5028D látható a képen, 5028Y van nálam, megoldódott az ellentmondás. Az 5028Y-ben van NFC, viszont nem adnak hozzá tokot és fülhallgatót.

(#35) ezsolti


ezsolti
tag

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni. A Vodafone nem akarja garanciávlban javítani a készüléket mert nem a gyári töltőkábelt adtam le a készülékkel. A töltéssel van gond egyébként. Van itthon egy pár darab fekete kábel lehet, hogy nem jót kaptam fel. Tudna valaki a gyári kábelről egy fotót készíteni, fontos, hogy a gyári legyen. Fogalmam sincs milyen a csatlakozó házának a formája. Hátha így már megismerem, mert ráírva nincs egyikre se semmi. Előre is köszönöm!

(#36) janeszgol válasza ezsolti (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

3 perctől: [link]

(#37) ezsolti válasza janeszgol (#36) üzenetére


ezsolti
tag

Köszönöm de sajnos nem veszi ki a kábelt a csomagból így nem látom tisztán, hogy milyen a két végén a kialakítás. Domború, lapos bele van nyomva valamilyen minta vagy homorú a jobb fogás miatt. Sokféle kialakítás létezik mindkét kábelvégre a méretük miatt. Ezért lenne jó közeli fotó mindkettőről, szemből és oldalról.

(#38) hav


hav
tag

Sziasztok!

Ti milyen progival oldanátok meg egy Alc 1S 2019-ről a költözést egy Alc 1s 2020-ra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.