Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peat;)


Peat;)
veterán

Jó lenne egy új fallout játék ami tartalomban és hangulatban méltó az elődökhöz, de megjelenésben előrelép, de ha nem készült még el a motor, akkor ez több évet jelent sajnos :( A fizikára alaposan rá kell feküdniük szerintem, az elég fura volt a korábbi játékokban :DDD viszont nem volt nagy gépigénye.

(#2) prolad válasza Peat;) (#1) üzenetére


prolad
őstag

Én is várok már egy új Fallout részre,csak kevesebb bug legyen benne,előző részek produkáltak elég érdekes dolgokat :D

(#3) ALLAT001


ALLAT001
senior tag

Képeket szavak helyett! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Interceptor


Interceptor
addikt

Vajon jók a sejtéseim, hogy amíg ez a motor nem jön ki addig új tes-re vagy fallout-ra se számítsunk? Miután kijött, még számoljunk rá néhány évet a rá épülő játékok megjelenésére is. Bárcsak ne így lenne, de szerintem nem véletlen a nagy hallgatás a Bethesda részéről.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#5) Peat;) válasza Interceptor (#4) üzenetére


Peat;)
veterán

Az online TES-re ment el sajnos a kapacitásuk, én sem számítok semmi jóra :(
Wasteland 2 teljesen más stílus, de az eredeti fallout világ alkotóitól van így ha hangulatban hasonlót keresel akkor azzal is el lehet lenni.

(#6) cheatergs


cheatergs
senior tag

Szkepticizmusom és az eddig tapasztaltak azt mondatják, h mindig, amikor "alapjaitól írnak/terveznek újra" vmit (legyen az hardver v szoftver), akk elkönyvelhető a látványos semmi. Pláne, amikor "mindent figyelembe vesznek". Rossz skálázódás, szálkezelés, textúrakezelés, végeláthatatlan bugfolyam, egyéb terminus technicus, lehet válogatni. Ide való közhely a nagy akarásnak...
Pedig a Gamebryo (bocs, Creation) kábé alapjaitól rossz, már a mai igényeket tekintetbe véve, és a Skyrimból kiindulva.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#7) UnSkilleD válasza Peat;) (#1) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

a legnagyobb gond az animációkkal volt, falloutban brutálisan szar volt

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#8) laceszgamer


laceszgamer
addikt

A TES V alatt futó változatával sem volt semmi gond szerintem, abból is igazán szépet ki lehet hozni, csak pár mod kell hozzá, ezt mondjuk a fejlesztők is megtehetnék.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9) Interceptor válasza Peat;) (#5) üzenetére


Interceptor
addikt

Úgy tudom a TES online-t nem házon belül csinálták, tehát ez elvileg nem befolyásol semmit. Amúgy feltalálom magam, csak jó lenne már valamit hallani az előbb említett címekről is.

(#6) cheatergs: Pedig maga a látvány világ a legkellemesebb számomra, a "legtisztább" grafikai látvány eddig a tes5-é volt, még akkor is ha sok szempontból elavult egyébb enginekhez képest. A legtöbb játék bluros homályos és olyan műies hatású hozzá képest, hiába vonultat fel jobb effekteket stb.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.