Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KISDUCK


KISDUCK
addikt

És tényleg.

(#2) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Meg mondtam b+, hogy ne b+, b+
Mert rá b-ol, b+

Ennél töményebb változatot már nehéz összehozni :DDD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3) Pitterix válasza Hieronymus (#2) üzenetére


Pitterix
őstag

Ha ismernéd azt az illetőt...... :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#4) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A társaság is teszi. Egyik munkatársam - aki kb 140 kiló - elég nehezen ugrik fel, így többnyire kiszolgáltatja magát. Hol ezt, hol azt kell a kezébe adni. Viszont feltűnt, hogy mindig hozzáteszi, hogy légy szíves. Korábbi munkahelyemen is van olyan kolléga, aki kerüli a trágár kifejezéseket, s erre tekintettel én se mondok ilyeneket. Amikor nemrég egy munka során ismét összekerültünk, olyan szót használtam indulatszóként, hogy " a manóba!" Tetszett neki, így ő is ezt kapta fel.

(#5) Pitterix válasza potyautas (#4) üzenetére


Pitterix
őstag

Nekem már mondták azt is, hogy csak megjátszom magam és ugyanúgy trágárul beszélek, mint a többiek, mondjuk itthon, de ez nem igaz. Egyszerűen nem igénylem.
Mikor az egyik munkatársamnak azt mondtam gonosz vagy, arra kért inkább mondjam azt,hogy köcsög, mert ez olyan buzisnak hangzik.

Amit még nem szeretek, ha a gyerekek előtt megjátsszák magukat a felnőttek. Itt a gyerek, ne beszélj csúnyán, (ilyenkor még a köcsög szó is csúnya, meg persze a barom is és így tovább....)holott az a gyerek tudja, hogy hogyan beszél az apja. Na meg a másik véglet, mikor a kisgyerek előtt káromkodnak, meg még a jövő hetet is elszidják, ezért ölni tudnék.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#6) Klaus Duran válasza Pitterix (#5) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

A megjátszás a legrosszabb. De nem csak beszédben.

Én is káromkodok rendszeresen (de főleg magamban, és munka közben) ;]

"Hogy matchboxoznál a nagynénéddel a veteményben te állat." :DDD

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) Lauda válasza Hieronymus (#2) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD B+, ne b....al mar ki velem.... :D

(#8) kemotox


kemotox
addikt

Nekem b+ minden b+ második b+ szavam b+ b+ b+.

(#9) Pitterix válasza kemotox (#8) üzenetére


Pitterix
őstag

Poénosra vesszük a figurát, mi?!
Egy mondaton belül 6 db, lesz ez még jobb is! :D

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#10) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Magyar ember baszd meg nélkül nem megy sehova. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11) Lauda válasza Bjørgersson (#10) üzenetére


Lauda
félisten

(#12) #81556480


#81556480
törölt tag

b+ !

(#13) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát b***od, felb***, hogy b***ol b**megelni, b**meg, hogy b****na meg egy kib***ott taliga aprómajom.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14) Eastman


Eastman
őstag

Etimológia.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15) lezso6 válasza Eastman (#14) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyébként ez a szó, eléggé univerzális, lásd [link]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Az ötödik perctől tudom ajánlani. [link]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#17) kemotox


kemotox
addikt

(#18) Lauda válasza kemotox (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Ez igen.

(#19) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Akkor egy kis klasszikus a nyelvünk szépségének tükrözésére. :)

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#20) Pitterix válasza istvankeresz (#19) üzenetére


Pitterix
őstag

Ezt már láttam, de valami förtelem.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#21) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

csak mert nem mi küzdünk egyedül ezzel:

katt a klasszikusra: Fuck the fucking fuckers
(nem árt angolul érteni hozzá)

...csak én vagyok helikopter?

(#22) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

-"hallottad b+, hogy..."
-"képzeld b+, az volt...."
-"láttad azt a pasit b+...."
Most tényleg csak én találom ezt visszataszítónak?

Nem. De amúgy én is nagyon rondán beszélek sokszor. Nem is tűnik fel általában, csak akkor, amikor egyébként olyan a társaság nagyja, hogy ők meg nem. Na, olyankor szoktam elszégyellni kicsit magam... de amúgy ez valamiért "jön", mondhatni nem szándékos. Valószínűleg megszoktam, de nem tudom miért alakult ki.
Viszont, ha dühös vagyok, akkor igenis jól esik egy g*cinagyot káromkodni b+. :D

Sent from my keyBoard

(#23) varga.tamas válasza Bjørgersson (#10) üzenetére


varga.tamas
tag

Ja, de ezzel nincs is gond. Néha tökéletesen ki tudja fejezni az érzést. Igy könnyebb kommunikálni.

Bazdmeg.

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#24) Lauda válasza varga.tamas (#23) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem sincs vele gond, mindent a maga helyen hasznaljunk. Lehet a kollegakkal az irodaban, uzemben el lehet igy beszelgetni, a fonokkel mar nem feltetlen kell bazmegolni, kiveve, ha o is hasznalja. Vagy epp forditva.

[ Szerkesztve ]

(#25) Gergosz2


Gergosz2
veterán

A problémakört annak idején mi is boncoltuk barátaimmal és nagyjából a következőkre jutottunk:

Első körben mindenképp visszavezethető a neveltetésre. Anno nekem se anyám, se apám sőt a tanáraim (szüleim annak idején még fel is hatalmazták őket) se voltak restek egy jó nagy pofont lenyomni. Persze annak idején koránt sem tetszett a dolog, de utólag visszagondolva teljesen igazuk volt, mert ha a szép szóból nem ért a gyerek, akkor valamilyen módon nyomatékosítani kell neki a dolgokat.

A másik meghatározó tényzőnek az iskolázottságot tekintettük. Persze mondanom sem kell nem olyan árnyalt a dolog, de sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy egy magasabb iskolai végzettséggel rendelkező ember képes sokkal választékosabban kifejezni magát.

A harmadik és egyik legérdekesebb dolog a környezet. Ez rendkívül nagy formáló erővel bír és képes akár egy jó nevelést kapott gyerekből is egy "mindenmásodikszavab+" embert kreálni. Persze reverz folyamat is megfigyelhető, hiszen hamar kilóg egy viszonylag homogénebb közegből az oda nem illő ember.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#26) Pitterix válasza varga.tamas (#23) üzenetére


Pitterix
őstag

Erre a könnyebben tudunk kommunikálnira még azt tudom írni, hogy faterék annak idején, mikor többen beszélgettek, b+-ozás közben nagy előszeretettel markolászták a farkukat, amit máig nem értek miért....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#27) Eastman válasza Pitterix (#26) üzenetére


Eastman
őstag

A magukét vagy egymásét? Mert az azér' nem mindegy.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#28) Pitterix válasza Eastman (#27) üzenetére


Pitterix
őstag

Természetesen a sajátjukat, bár, mikor nem voltam ott ki tudja........ :))

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#29) Eastman válasza Pitterix (#28) üzenetére


Eastman
őstag

Megnyugtató. Ismertem egy társaságot akik egymásét fogdosták italozásos bmegelés közben. Az eredete, hogy volt valami védő aki szabadrúgáskor rámarkolt a szomszéd csomagra. Vicc lett belőle aztán meg már nem. Később én sem iszogattam velük sokat csak távolról szemléltem az örömüket. Nyilván aki nem látta a meccset az furcsálta a helyi szokást.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#30) Pitterix válasza Eastman (#29) üzenetére


Pitterix
őstag

Érdekes szokás, az biztos.
Pár éve nálunk, a fiatalabb haverok, ha összefutottak, kézfogás+puszi, mi kicsit furcsán néztünk rájuk. De mára kinőtték.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#31) varga.tamas válasza Pitterix (#30) üzenetére


varga.tamas
tag

Na ez a férfipuszi is kiakaszt gecc....

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.