Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Morden24 válasza GegeWarrior (#17) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem (csak) a warezról szól ez, hanem arról, hogy a konzolok a jelen és a jövő szórakoztatóközpontjai; értsd játék, multimédia, webes szolgáltatások (pl. audio/video vásárlás vagy bérlés, webtv meg minden szar, amit el tudsz képzelni), szóval nyilvánvaló, hogy mindenki oda akarja terelni a népet, ahol van mit eladni.

Én mondjuk még mindig nem annyira értem az ódzkodást a konzoloktól. Ha sok jó progi arra jelenik meg (ahogy én látom, szinte minden, ami jó PC-re, megjelenik konzolra is + az exkluzívak, nincsen szopás a másolásvédelemmel, peccseléssel, miegyébbel), akkor miért nem gondolkodik el a maradék nép is, hogy egyszerűbb venni egy fasza pléhsztésönt vagy kekszboxot, esetleg wii-t annyiból, amennyibe mostanság a vga középkategória kerül (és ez még nem is túlzás)?

Egyébként persze megértem, hogy sajnálják az emberek az akármelyik exkluzív címeket, de azért csak tovább lehetne lassan lépni, nem? :B

(Azt most inkább hagyjuk, hogy van egy-két ember itt a fórumon is, aki kőkeményen nyomja a dögöljön meg a szomszéd tehene is nótát... nem tudom, ezek a kedves úriemberek milyen ócska padlórasz_rós putriban nevelkedtek, de komolyan kiakasztó néha... :(( )

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.