Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tituka


Tituka
senior tag

nah ez erdekes lessz... :K

Skizofrén vagyok, és én is...

(#2) dirty.yakuza


dirty.yakuza
aktív tag

Szerintem ez nagyon gáz! Már több éve fejlesztik és ami "újdonságot" beígértek már több más játék is bemutatta! :F

(#3) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Háát nekem bejövőős lessz , csak mikor :F mire kidobjáák ezt a játékot , addigra a gépemet is kidobhatom.

(#4) konas


konas
senior tag

Ezt a videot minthamar lattam volna..A vege volt csak uj.No nem baj,csak jonne mar.
Raadasul kesobb jon a Pc-s valtozat.

(#5) pilsner válasza konas (#4) üzenetére


pilsner
aktív tag

én is láttam már ugyanezt. de azért nekem tetszik.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#6) mad1


mad1
veterán

Ugy latom nem szeretik a zseblampat a sracok. :DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#7) alanwake válasza Tituka (#1) üzenetére


alanwake
tag

ja csak kár hogy xbox-ra és pc-re nem,na nembaj úgyis nemsoká tervezek venni,legjobban várt játékom lesz,minimum eredetibe fogom játszani.

(#8) #97544192


#97544192
törölt tag

Nagyon fasza game lesz, csak nem nekem. Ettől függetlenül várom, mert ki fogom próbálni, az tuti.

(#9) Temesvari válasza konas (#4) üzenetére


Temesvari
tag

Minden hamarabb jon Boxra mint PC-re, betudhato ez annak hogy meg sokkal kevesebben flashelik az xboxot mint mondjuk toltik le a jatekot torrentrol>>>nagyobb esely a haszonra :)) Egyebkent meg mondja mar meg valaki hogy melyik boltba kapok en iylen zseblampat mai igy szorja a fenyt egy csikba... :D mert rogton veszek 2-t es fenykardozok egyet az asszonnyal. Nemtunt ez a jatek olyan komoly ujitasnak a tobbihez kepest hogy mar evek ota kelljen irni.. lehet hogy csak 2programozo irja az egeszet :D

"Imperfection is digital perfection."

(#10) cor


cor
őstag

és ezt még majd 1 évig hegesztik? :(
esélyes résztvevö a hájp-bukás totyikba

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#11) Ari18


Ari18
őstag

Mit csinálnak ezek ennyi ideig :F pc-re meg ki tudja mikor jön 2011 :U

(#12) wolruf


wolruf
őstag

Bár van már boxom is, de ezek az FPS-TPS-ek nem jönnek be rajta. Katasztrófa jól irányítani a kontrollerrel, ami ezen a videón is látszik. Sehol egy folyamatos mozdulat, mindenhol rángatózik a delikvens. Ezt lényegesen elegánsabban lehet megoldani egér+billentyűzettel. Megvan boxon a Mirrors Edge, PC-n is próbáltam. Ég és Föld. PC-n totál stabilan kezelhető, boxon pedig mindig csak annyival fordult többet, hogy becopjak egy szintet. Szerintem ez itt is meglesz. Amíg a játékokba bele kell építeniük egy ,,tartsazellenfélre'' gombot a kontroller miatt, addig ilyen elmebeteg lesz. Létezik boxhoz egér és billentyű, valamint játék ami támogatja is? :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.