Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ari18 válasza Morden24 (#22) üzenetére


Ari18
őstag

Erre csak annyit mondok, hogyha veszteséges lenne pc-re játékot kiadni, akkor nem fejlesztenének rá semmit. Melyik az a hülye kiadó/fejlesztő aki veszteségesen is, de kiadná a játékot? Ilyen nincsen. Közel sem olyan rossz a helyzet, csak ezeknek semmi sem elég. Lásd MW 2 a sz*ros map dlc-vel.

(#52) BaLee válasza TommyGun (#28) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ne hasonlítgassátok már az Xbox warezt a PC warezzel. Ilyet csak az tesz aki nem tudja, hogy működik a warez konzolon.

Segítek: igen, tényleg van warez xboxon is, de elenyésző arányban a PC-shez képest. Ugyanis van egy marha nagy különbség. Ha te warezolsz az Xboxodon azt előbb vagy utóbb (inkább előbb) kiszúrja az MS és lebannolja a gépedet a live-ról így lőttek a multi játékoknak meg kilő rajt pár hasznos funkciót így mehet a levesbe a gép és vehetsz újat.
Nincsen ám az, hogy jaj ezt most lewarezoljuk azt meg majd talán megvesszük ha lesz rá pénzünk, mert azzal csak úgy lehet neten játszani...
Persze lehet csak offline is játszani és warezolni de ezzel kb a játékosok 10%-a elégszik meg.

Az ilyen exkluzív játékoknál nem csak arról szól a dolog, hogy a PC-s eladások a kanyarban nincsenek, hanem az ilyen exkluzív játékok elég nagy konzol eladásokat tudnak generálni. Itthon is már mefizethető áron van egy Xbox (50-60k) egy USA-ban vagy UK-ban élő emberke vajon meddig gondolkodik, hogy beruházzon-e egybe ha megtetszik neki a játék, ha mondjuk 5x akkora a fizetése, mint nálunk...

A játékról: amióta megláttam évekkel ezelőtt az első videókat róla nagyon várom már. Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket. Bár akkoriban még szó sem volt az Xbox exkluzivitásról, most már nem nagyon zavar inkább vettem én is egyet, minthogy a PC felesleges fejlesztgetésébe öljem a sok pénzt.

(#53) Morden24 válasza Ari18 (#51) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem mondtam, hogy veszteséges.
Azt mondtam, hogy a konzolon többet keres.

Ergo először konzolra fejleszt, ahol nagy a lóvé és kevesebb a költség/veszteség. Aztán ha a játék behozta a sok zsák pénzt, akkor születhet PC-port még további pénzért.

Sectumsempra - For Enemies

(#54) Bluegene válasza BaLee (#52) üzenetére


Bluegene
addikt

haverom úgy tolja az xboxozást, h nincs otthon nete, de eredeti az xbox nincs kiflesselve

de nem visz el sok pénz a játék, hisz ő kijátsza a játékok és elcseréli egy másik eredetire, max ráfizet 1-2 ezrest

szal csere-beréléssel olcsón megúszható az xbox és akkor tiszta maradsz

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#55) Morden24 válasza Bluegene (#54) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mondjuk még a multi ignorálását megértem, de dlc-k meg update-ek nélkül?
Ofkorsz így is lehet, csak fura...

Sectumsempra - For Enemies

(#56) Ari18 válasza Morden24 (#55) üzenetére


Ari18
őstag

Nem egy haverom használja így a XBox-át. Flash miatt. Kint biztosan más a helyzet.

(#57) Morden24 válasza Ari18 (#56) üzenetére


Morden24
nagyúr

Egészségükre :C

Sectumsempra - For Enemies

(#58) Bluegene válasza Morden24 (#57) üzenetére


Bluegene
addikt

miért DLC és update nélkül simán lehet élni, a játék lényege attól még megmarad, maga a játék

megveszi a boxot, csereberéli a jogtiszta játékokat és keveset fizet rá

mondjuk havernál abszolút nincs net

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#59) Morden24 válasza Bluegene (#58) üzenetére


Morden24
nagyúr

miért DLC és update nélkül simán lehet élni, a játék lényege attól még megmarad, maga a játék

Persze, szó se róla.
Ha nincs net, az nyilván egy elég jó indok.

A warezos köcsögök meg gondolom lelopják a peccseket meg a dlc-ket is, szóval azoknak meg főleg mindegy.

Sectumsempra - For Enemies

(#60) madboyhun


madboyhun
tag

Szerintem XBOX360-ra megéri! Kijön tutti megveszem

MadBoy

(#61) madboyhun válasza BaLee (#52) üzenetére


madboyhun
tag

Támogatom az elved. Egyépként ha warezolsz akkor tényleg mehetel pékhez panaszra mer lebannolnak mint a ....-t. De a PC-kel az a baj hogy kiadnak rá egy gamet és változik a rendszerigényük nem rendszeresen de változik.

MadBoy

(#62) boeing


boeing
senior tag

Kár hogy nem jön PC-re. :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.