Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Szép az biztos, még a hangulat is megvan, de amúgy akkor ez afféle Alone in the Dark újragondolás lesz, már ami a játékmenetet illeti?

Hö, biztos sok ideget borzol ennek a játéknak az Xbox-exkulzivitása :D
Engem eddig különösebben nem izgatott, de azért majd odafigyelek rá, hátha tényleg jó is lesz, nem csak szép :K

Sectumsempra - For Enemies

(#2) atike


atike
nagyúr

"Fight With Light"... Kegyetlen jó! :)

(#3) LittleDemon


LittleDemon
tag

nice job :DDD
jól néz ki ;)

(#4) gfefe


gfefe
őstag

Fiúk Lányok én ezt nem értem... olyan nehéz átportolni PC-re? :U
Igazán kiadhatnák mert jónak tűnik....

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#5) Morden24 válasza gfefe (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nyilván nem azért nem lesz (egyelőre) port, mert nehéz megcsinálni... :B

(#6) GegeWarrior: No offense meg kötözködés, de te a géppel játszol, vagy a játékkal? :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#6) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Engem hidegen hagy a játék!Csak PC!!!

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#7) Bluegene válasza gfefe (#4) üzenetére


Bluegene
addikt

olyan nehéz átportolni PC-re? azért mert mindenki lewarezolja és ez csípi a szemüket

de vhol olvastam h végül 2010 végén 2011 elején átportolják PC-re, mikor már amúgy is lecsengett

de ez nem biztos ;)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#8) 4d


4d
aktív tag

Megnéztem a videot, ugyanaz mint az összes hollywood-i filmcsoda előzetes... :(

A secret world trailerek viszont nagyon ott vannak!

[ Szerkesztve ]

(#9) LittleDemon válasza Morden24 (#5) üzenetére


LittleDemon
tag

hehe :DDD

(#10) GegeWarrior válasza Morden24 (#5) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Természetesen a játékkal.De akkor ezek szerint vegyek egy PS3 és egy Xboxot is, mert ugye mindegyikre van exkluzív cím. (pl.:Alan wake és Heavy Rain) Ja és mellette fejlesszem a gépet:)
+ráadásul a konzol játék árakról nem is beszélve ami itthon elég bőkezűen mérnek. :O
Erre jön a válasz, hogy rendeljek külföldről.
Erre én ahhoz net kell és számítógép:)
Na ennyi:)

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#11) Bluegene válasza GegeWarrior (#10) üzenetére


Bluegene
addikt

ez van, kompromisszumot kell kötni, vagy jól kell keresni

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#12) Morden24 válasza GegeWarrior (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ugyan, dehogy. Nem kell azért Xboxot vagy PS3-at venni, mert van egy vacak játék, ami érdekel rajta.
Csak a leírt véleményed volt fura. Meg már egyszer írtad, hogy hivatalból utálod a konzolokat. Én meg eléggé érhetetlennek tartom az ilyesmit, mert szerintem kurva mindegy, mi van a dobozra írva, amiből kijön a kép meg a hang.

Erre jön a válasz, hogy rendeljek külföldről.

Így van. Megjegyzem, ez PC-s játékra is igaz.

Erre én ahhoz net kell és számítógép

Azért izéhozé. Nem ugyanaz fenntartani egy folyamatosan modern játékos PC-t, mint vásárolni egy netezésre tökéletesen alkalmas konfigot, szóval ez azért nem érv.

Nyilván, ha az általad kedvelt játékok többsége PC-re jelenik meg, akkor PC-t kell nyomni. Ha meg konzolra, akkor kell venni egy konzolt. :K

szerk.: Jaja, Bluegene mondja jól. Vagy kompromisszum, vagy izmos fizu. Mondjuk ez az ultimate kocsmabölcsesség, mert mindenre igaz :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#13) GegeWarrior válasza Morden24 (#12) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Nem hivatalból utálom, mert PS2 például van:P Azt utálom, hogy most elkezdték a kiadók/fejlesztők azt, hogy csak konzolra mindent. Tudom a pénz, mert arra jobban fogy meg minden, de nem szeretni attól még lehet a helyzetet, nem?

Nem vagyok az a vérmes, habzószájú valaki, mert egy PS3-at lehet vennék is(Blue-ray meg minden, elég jó), de valahogy mégse...

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#14) Morden24 válasza GegeWarrior (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Tudom a pénz, mert arra jobban fogy meg minden, de nem szeretni attól még lehet a helyzetet, nem?

Persze, lehet rühellni a dolgot. Én sem mondanám, hogy örülök neki. Más kérdés, hogy ezt a PC-s piac csak magának köszönheti, mármint a fogyasztói oldalról.

Sectumsempra - For Enemies

(#15) GegeWarrior válasza Morden24 (#14) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Ez tényleg így van, sok a warez meg minden, de ez nem vigasztalja azt aki megveszi azaz megvenné(ha megjelenne) a játékot PC-re. Warez amíg internet van, lesz. A fejekben kéne rendet tenni.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#16) Morden24 válasza GegeWarrior (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

A fejekben kéne rendet tenni.

Akkor nem lenne warez :D
De egyébként igazad van. Vagy így, vagy úgy a tisztes vásárlók szívnak (vagy az árral, vagy a körülményekkel, vagy a másolásvédelemmel, vagy azért, mert meg sem jelenik).

Amúgy ez az egyik része, ami miatt örülök, hogy vettem konzolt. Berakom, elindul, csókolom. Nem sípol, nem rinyál, nem kéri a legújabb Tages driver telepítését, nem akarja, hogy 82-szer aktiváljam, nem kell deaktiválnom, ha újra akarom rakni stb.
Ezzel nem mondom azt, hogy PC-re nem veszek soha többé játékot, csak azt, hogy ahol választhatok, inkább a konzolos verziót veszem meg :K

Sectumsempra - For Enemies

(#17) GegeWarrior válasza Morden24 (#16) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Majd meglátjuk mi lesz, most már itthon is kezdenek normális árak lenne:) ([link] Bioshock 2 7990-ért)

Na most, hogy jól szét OFF-oltuk a hírt, jöhet a következő:):):)
(POÉN volt!!!:P)

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#18) TommyGun


TommyGun
őstag

Ne csináljátok már...ez a sok a warez duma ez annyira röhejes...
A jó játékot megveszi PCre is a nép legalább annyian mint Konzolra lásd Dragon age vagy Mass effect2...

Arról ne is beszéljünk hogy X360-on is van warez...nem is kicsit

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#19) fricz19 válasza Morden24 (#5) üzenetére


fricz19
őstag

na ezaz, nem olyan nehéz átírni, akkor meg miért nem teszik?
oké, hogy így több konzolt tudnak eladni de akkor csinálják meg konzolra utána meg írják át pc-re(ha lecseng konzolon),
biztos vagyok benne ha pc re is kijön megveszik egy páran ami megint plusz pénz.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#20) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

na ezzel nem fogok játszani! nem azért mert nincs boxom, vagy mert nem tetszik...azét mert rohadt jól sikerült és valszeg megőszülnék alatta! :O

Aurea mediocritas

(#21) Morden24 válasza fricz19 (#19) üzenetére


Morden24
nagyúr

oké, hogy így több konzolt tudnak eladni de akkor csinálják meg konzolra utána meg írják át pc-re(ha lecseng konzolon),

Elvileg ez lesz.

(#17) GegeWarrior: Király, és még honosítva sincsen. Amúgy az itthon vásárlással nem csak az ár volt a gond, hanem pl. (Mass Effect honosított változatánál) azzal, hogy nem mentek fel a patch-ek, dlc-k...

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#22) Morden24 válasza TommyGun (#18) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igazad van, azért nem adják ki, mert nem akarnak pénzt keresni.

Sectumsempra - For Enemies

(#23) GegeWarrior válasza TommyGun (#18) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Nem röhejes, hisz a bevétel diktál. Ha nem veszik PC-re nem lesz, sajna ennyi. :(
Ezt sajna be kell látni...
A legjobbakat persze megveszik, de ezek a játékok 95%-t kaptak, még jó, hogy megveszik.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#24) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez 1 nagyon szép darab lesz, a sok video alapján a hangulatra sem lesz panasz, meglátjuk milyen lesz, de eddig nagyon tetszik :K

nothing is true everything is permitted..

(#25) hemaka


hemaka
nagyúr

tetszik, csak konzol híján nem fogom játszani, ezt sem... :U

(#26) Dark Archon válasza Morden24 (#21) üzenetére


Dark Archon
addikt

Mass Effect-re speciel felment a patch is meg a DLC is, én magam is lenyomtam az új bolygót. Lehet, hogy később, mint az angol, de az lényegtelen.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#27) Morden24 válasza Dark Archon (#26) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ollie írta még anno (mivel más volt a drm), és gondolom nem lehetett olyan kevés idő, amennyi eltelt.
Amúgy egy patch esetén nagyon nem mindegy, hogy mennyit késik egy béna lokalizáció miatt.
Ha pl. gameplay vagy konkrétan technikai bug van a játékban, akkor nem biztos, hogy boldoggá tesz, ha még a várakozáson felül is várakoznod kell, mert a trehány magyar lokalizációt készítő cég beleköpött a levesedbe.

Mondjuk úgy, hogy nekik kell kiszolgálniuk engem, nem pedig fordítva. Illetve nem kell, csak akkor máshová viszem a pénzemet.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#28) TommyGun válasza Morden24 (#22) üzenetére


TommyGun
őstag

Attól mert Cinikus vagy még nem feltétlen van igazad...

Az hogy fél a kiadó, hogy a játékuk nem tud felnőni azok közé a nevek közé akiket bátran ki lehet adni warez mellett is az nem a PCs warez hibája...de mint említettem mivel ez egy XBOX exkluzív játék amin virágzik detto a warez nem indok a PC ellen - legalábbis ennél a játéknál - az hogy sok a warez PCn ezért nem adják ki nekünk, mert mindkét platformon sok.

WoW warez is van a legújabb peccsekkel mégis 11 millió előfizető van. Oké tudom az MMO más tészta node mégis a WoW warez is virágzik és mégis rengetegen vannak ebből a szempontból bizonyos szintig helyes a párhuzamom.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#29) Morden24 válasza TommyGun (#28) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az hogy fél a kiadó, hogy a játékuk nem tud felnőni azok közé a nevek közé akiket bátran ki lehet adni warez mellett is az nem a PCs warez hibája...

Dehogynem.
Nem mellesleg nem igazán van általánosan meghatározható minősége a szoftvereknek. Nyilván te nem döntheted el helyettem pl., hogy mit is találok jónak vagy rossznak.

Az pedig, hogy nagy, már bejáratott nevek illetve jóideig a PC mellett elkötelezett fejlesztők, valamint erős marketinggel rendelkező stúdiók is elsősorban konzolra fejlesztenek, az tökéletesen példázza a kialakult helyzetet.

Arról nem is beszélve, hogy konzolon egy hardverre kell fejleszteni, könnyebb az optimalizáció is. Emellett még a warezarány is jobb, ebből kifolyólag az eladható extra cuccok (ld. DLC-k) is nagyobb bevételt produkálnak.

Egyébként ha igazad is van: az is egy tarthatatlan és gusztustalan állapot lenne, ha kizárólag csak azok tudnának érvényesülni, akik kőkeményen tudnak mindenre költeni.
Megjegyzem, pont ez vezetett sok stúdió és kiadó eladósodásához, illetve a nagy megakiadók kialakulásához, akik az elértéktelenedett vagy csődközeli kisebbeket egyszerűen felvásárolták, vagy a beborult cégek után megvették a jogokat.

Sectumsempra - For Enemies

(#30) szab0729


szab0729
tag

Az X360 exkluzivitásban csak egy idegborzoló dolog van, ami ITT található. Ha esetleg valaki még emlékszik rá anno az első Quad procik bevezetésekor reklámozták a játékot, hogy "milyen FULLOS lesz te, támogatja a kvádkórt, meg hallod de szép lesz a víz vazze", aztán tavaly vmikor közölték, hogy a PC-t mégse gondolták komolyan...

Edit: fullosítottam a videot :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Domi_Jani


Domi_Jani
tag

csak ne lenne kb plusz egy év a pcre megjelenéshez .... :W

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#32) menalcas


menalcas
őstag

Szép de ennyi, nekem olyan semilyen, még a hangulat sem jött át mint ha a lost egyik előzetese lett volna :U

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#33) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Azt furcsállom csak hogy mikor évekkel ezelőtt bejelentették ezt akkor úgy reklámozták mint az első játék ami teljesen kihasználja majd a négymagos Pc-k adottságait és erre tessék...
Szerintem meg köze sincs a warezhoz hogy mikor, mi, mire jelenik meg az minden platformon virágzik.

[ Szerkesztve ]

(#34) Prof01


Prof01
veterán

Alen Wake up! :D

Jónak tűnik. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#35) Dilikutya válasza Morden24 (#14) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem kéne annyi szar játékot csinálni. 7-10e Ft vicc egy olyan programért, amit úgyse játszol végig többször. Másrészt nagy és híg a kínálat, sokan akarnak sokkal játszani. Vegyük már észre, a kevesebb több.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#36) Morden24 válasza Dilikutya (#35) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem kéne annyi szar játékot csinálni

Én nem szoktam sem szar játékot venni, és le sem töltöm.
Ha nagyritkán mégis melléfogok (előfordul a legjobb családban is), akkor eladom, elcserélem.

Amúgy meg kinek mi a szar játék. Nekem a Crysis 1990 forintot sem ér meg, ellenben egy Mass Effect 2 megérte az ötszörösét is.

7-10e Ft vicc egy olyan programért, amit úgyse játszol végig többször.

Ezért kell szelektálni. Nem adok ki játékra 0-day árat, hacsak nem tudom, hogy ezzel sokáig elleszek (pl. Forca3).
Egyébként meg lehet venni később, amikor lement az ára.

Vegyük már észre, a kevesebb több.

Ezt mondjuk a mindentletöltő warezosoknak is lehetne mondani.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#37) bLaCkDoGoNe válasza GegeWarrior (#13) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Blue-ray, mi? Bluray. Nem olyan bonyolult. Mellesleg majd BR filmeket biztosan örömmel vásárolsz tonnaszámra, az nem drága, ugye? Nevetséges...

(Ennyi pénz környékén sok konzolos játékot meg lehet már venni.)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#38) Morden24 válasza bLaCkDoGoNe (#37) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ráadásul Blu-ray :D

Én külföldről veszem a BR lemezeimet, ellenben pont múltkor láttam, hogy már MM-ben is voltak 3990-ért. Színvonaltalan dolgok, de azért alakul ez. Talán 1-2 éven belül eljutnak odáig, hogy nem 0-day filmeket értelmes áron meg lehessen venni itthon is, és akkor adott esetben látnak majd tőlem is pénzt.
De nem mellesleg még a legdrágább BR lemez is 8K körül mozog itthon, ami azért bőven kevesebb, mint a szintén itthoni konzol játékok.

Nekem kevés híján leszakadt a pofám, amikor megláttam, hogy a Halo Wars 18K (!!!).

Sectumsempra - For Enemies

(#39) bLaCkDoGoNe válasza Morden24 (#38) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az, én is elszúrtam a nagy észosztásban.

Nem 0 day játékokra gondoltam, nyilván, de 6-7 ezer forint körül sok játákot meg lehet venni akár még itthon is. Idiótán árazó boltok meg mindig is voltak; az 576-nál például 20 körül mozog a Fallout3+a DLC-k, amikor külföldről 10 alatt megvan a GOTY kiadás.
Én továbbra sem érzem valid érvnek a Blu-ray meghajtó feletti ujjongást a drága játékok fikázása után.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#40) Morden24 válasza bLaCkDoGoNe (#39) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én továbbra sem érzem valid érvnek a Blu-ray meghajtó feletti ujjongást a drága játékok fikázása után.

Ja, azt én sem :D

Sectumsempra - For Enemies

(#41) P00By


P00By
nagyúr

BD(Blu-ray Disc) :P

(#42) CsendesMark


CsendesMark
aktív tag

csak ikszbokszra jön?

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#43) bLaCkDoGoNe válasza CsendesMark (#42) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem, C=64-re is kihozzák.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#44) menalcas válasza bLaCkDoGoNe (#43) üzenetére


menalcas
őstag

úúúú akkor jó, már féltem hogy csak ilyen gatyi szutykon fog futni, de ha lessz C=64 re is akkor kell :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#45) zH.


zH.
senior tag

Kár ,hogy PC-re nemjön.. :( Videó alapján pedig nagyon várós.

just be

(#46) riov válasza GegeWarrior (#6) üzenetére


riov
tag

Jön PC-re is :DD

*** Home office ***

(#47) bLaCkDoGoNe válasza riov (#46) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ennek a mondatnak melyik részét nem sikerült értelmezni?
"Az Alan Wake kizárólag Xbox360-ra fog megjelenni és most már azt is tudjuk, hogy mikor."

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#48) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Zseniális :)

(#49) aram01


aram01
nagyúr

ha nem jön pc-re akkor nem jön,ennyi most nem fogunk a kardunkba dőlni majd jön más

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#50) TommyGun válasza bLaCkDoGoNe (#47) üzenetére


TommyGun
őstag

Akkor olvass utána, azt írták több helyen hogy 6 hónapig lesz Xbox exkluzív de...na igen, de fenesehiszmárezeknek :)

Na mondjuk most meg azt mondják hogy csak xbox...fene se érti hazudnak ezek összevissza majd kiderül :)

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.