Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Meg is érdemli, dögöljenek is ki a konzol exkluzív játékok! sőt, egyáltalán bármiylen exkluzív játékok!

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#2) Steven válasza GeryFlash (#1) üzenetére


Steven
addikt

ülj le egyes!

Magáról a játékról egyet értek a cikk írójával remek játék lett nem értem miért fogyott kevés! lehet kevesen eszik ezt a stílust ... Engem meg győzött teljesen és várom a folytatást :R

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#3) MrBrooks


MrBrooks
tag

Jó játék, elő fogom még venni az elkövetkezendő időkben is, de a Microsoft hibája, az hogy rosszul fogyott. Addig húzták-vonták amíg elmaradt a PC-s verzió, a 360-asat meg kiherélték.. Szemét marketinges szemlélet. Most sírhat a szájuk, (megérdemlik) hogy nem fogy. Pedig mekkora Twin Peaks feeling játék. :N

Ápdét: Természetesen jöhet a folytatás. (és a normális befejezés!)

[ Szerkesztve ]

Kivel érdemes üzletelni: --> MrBrooks

(#4) Angel1981 válasza Steven (#2) üzenetére


Angel1981
veterán

"lehet kevesen eszik ezt a stílust" - egy részt ez lehet az ok, másrészt ahhoz képest, hogy 5 évig fejlesztették, és hájpolták, "csak" egy "jó" játék lett, semmi több - ez sokaknak csalódás lehetett.

(#5) Steven válasza Angel1981 (#4) üzenetére


Steven
addikt

akár hogy is gyöngyszem a sok "tömeg játék" között izgalmas és remek a hangulata... engem rabul ejtett... most ,hogy eladtam a boxot jöhetne pc re is ;]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#6) tabu3x


tabu3x
tag

Jöhetne PS3-ra is...

(#7) BalaNce87 válasza GeryFlash (#1) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nah jah ennyit az exkluzívitásról, azthiszik ez mindent megold, de ebben az esetben megszívták. Konzolra ilyen játékot ezek szerint nem lehet eladni, ez már túl komoly vagy nemtudom...az exkluzíval lehet jól járni is és lehet bukni is mivel csak egy platformara vehető így fenáll a veszély hogy arra az 1-re se veszik.

[ Szerkesztve ]

(#8) tDr1v3r válasza tabu3x (#6) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Akkor mi kérnénk egy Heavy Rain-t cserébe. :P

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) keIdor


keIdor
titán

Egyik legjobb jatek lett 2010-ben, AC: Brotherhood mellett. Varom szeretettel! Keves jateknak van ilyen hangulata mint ennek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) Morden24 válasza BalaNce87 (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Konzolra ilyen játékot ezek szerint nem lehet eladni, ez már túl komoly vagy nemtudom...

*ásítós smiley*

Arról van szó, hogy egy remekül sikerült játék volt, amitől az emberek szuperlatívuszokat vártak, ezutóbbi viszont nem jött be, ráadásul a sneaky horroros embereknek túl akciós volt, a lövöldés pistikéknek meg túl uncsi, és ez egyébként a review-ken is meglátszott - elég bonyolult stílus az ilyen, látható, hogy a legtöbb tesztelő egyszerűen nincsen felkészülve az ilyen játékok értékelésére, ahol a történet és az atmoszféra a meghatározó.

Sectumsempra - For Enemies

(#11) Black Dragon válasza Steven (#2) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nekem is videók alapján rohadtul tetszik, csak sajna nekem pc, és ps3 is van, csak xbox nincs.:( Szerintem a második részt kidobhatnák pc-re, mert biztos ott is vennék.:)

(#12) BalaNce87 válasza Morden24 (#10) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nah de akkor mégicsak igaz, hogy konzolra ezt nem lehet eladni, pont leírtad miért.
Az meg mi hogy sokat vártak...nemtudom mi az amit nem teljesített ez a játék, megvan a maga atmoszférája, mivel mutathatna még többet? olyan lett amilyennek tervezték, kisebb nagyobb butítások benne lehetnek, mégis csak x360 exkluzív lett. Ha meg valaki sokat vár egy olyan játéktól amit agyon reklámoznak akkor elvan tévedve, nem lesz nagy/jobb játék mert reklámozzák, éppen ellenkezőleg. Azért reklámozzák mert szükséges, és/vagy paráznak hogy nem lesz tuti befutó, a szénné reklámozás meg általába bejön. Nem értem, várják hogy mekkora jó lesz már dörzsölik a tenyerüket, aztán meg a végén nem veszik?
Ezt úgy mondom hogy nem játszottam vele, de néztem anno róla gameplayeket és abból leszűrhető hogy nem egy gyenge játékról beszélünk, sok olyan játék van, ami borzasztó, de eladásilag meg nagyon jól áll, itt fordított helyzet alakult ki, biztos vagyok benne hogy ennél jóval rosszabb játékok top5-be vannak. Régen ez pc only játék lett volna, szóval max a pc-sek voltak oda érte, aztán jött a hír hogy box only, így lehet az only box-os embereknek ez új dolog volt és azt se tudták mi ez, nem megszokott stílus/játék ezért nem merték egyből megvenni? érdekes mert ez nem jellemző, ott általába minden nagyobb/reklámozott név jó eladásokat produkál.

[ Szerkesztve ]

(#13) Morden24 válasza BalaNce87 (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nah de akkor mégicsak igaz, hogy konzolra ezt nem lehet eladni, pont leírtad miért.

Hát a kommentemből azt kihozni, hogy konzolra nem lehetett eladni... mondjuk úgy, azt igényelte, hogy ezt akard kihozni. Tulajdonképpen már egyre kevésbé érdekelnek a zéróIQ-s pécénáci beszólások, mert hát nem én bizonygatom magamról, hogy mennyire ignoráns vagyok... :U

Régen ez pc only játék lett volna

Na ne viccelj már. Miért lett volna PC-only, a Remedy korábbi Max Payne-jei miatt, vagy azért, mert a 3rd person thriller egy tipikusan PC-s stílus? Nemár. Annyira tipikus, hogy egy darab PC-only címet nem tudnék mondani a hellyel-közzel hasonló játékok közül.

így lehet az only box-os embereknek ez új dolog volt és azt se tudták mi ez, nem megszokott stílus/játék ezért nem merték egyből megvenni?

Egyrészt nem tudom honnan veszed, hogy konzolt csak azok vesznek, akik még nem játszottak korábban máson (pl. PC-n), másrészt meg a helyzet az, hogy az Alan Wake-nek egyetlen része volt, ami tényleg hozta a szintet, az az atmoszféra, aminek az átadására viszont a review-k általában alkalmatlanok, főleg úgy, hogy az ezeket írók még gyenge képességűek is. Semmilyen más téren nem hozott extrém újdonságot, ami miatt túl sokáig hordozták volna körbe-körbe a játékot. Vagy sokkal kiemelkedőbb, vagy sokkal kommerszebb cuccot kellett volna csinálniuk, sajnos pont a kettő közé sikerült beesniük.

Egyébként érdekelne, hogy mi a megszokott játék/stílus konzolon. Vagy még inkább az, hogy milyen multiplatform cím van, amit manapság PC-n többen vesznek meg, mint konzolon? Már az ős-őécés fps genrét sem tudja tartani, és nem a Crysis 2-re gondolok. Rts, na az érne valamit, ha nem kéne egy-egy színvonalasabb darabra 3-4 évet várni.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#14) #08052480 válasza BalaNce87 (#12) üzenetére


#08052480
törölt tag

Új ráadásul exkluzív ip, multi nélkül, a folyamatos halasztgatás meg bőven nem tett neki jót. Volt rá egyáltalán esély, hogy kaszáljon? Egyébként sincs sehol sem megírva, hogy minden konzolos játék profitot termeljen, ahogy nincs is így.
De igazad van. végülis az is elképzelhető, hogy a sok hülye konzolosnak túl összetett lett.

(#15) BalaNce87 válasza Morden24 (#13) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én úgy tudtam elsősorban pc-re fejlesztették volna, de akkor ez nem így van. Én nem vagyok pc náci, de mind1, csak néha felfedezehtő pár butítás miután megjelent konzolra is egy adott játék folytatása aminek első része pl pc-re volt csak. Most benyalták hogy exkluzív cím lett belőle, azzal nekik aztán semmivel nem lett volna rosszabb mert mindenre megjelenik, de nyilván kicsúsztak volna az időből a készítők, xbox megtudta fizetett és így egyszerűbben elintézték egy exkluzív-val, mindenki jól járt.
Szerintem sokan nem a rewiev alapján vesznek játékot, nagyjából tudják milyen lesz a témája, megveszik mert nem oszt nem szoroz, ha pedig rossz eladja. Tényleg nem értem miért vették ilyen kevesen az átlagból kiemelkedik, akkor meg mire fel ez a gyenge teljesítmény? általánosságba mondom hogy konzolra tényleg minden népszerű, nem nagyon szarakodnak a játékok vásárlásával ami éppen sláger az jól fog fogyni.

(#16) Morden24 válasza BalaNce87 (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

Tényleg nem értem miért vették ilyen kevesen az átlagból kiemelkedik, akkor meg mire fel ez a gyenge teljesítmény?

Úgy mondod, mintha nem lennének jó és újító játékok, amik elsikkadnak, vagy kommersz szemetek, amik a sokadik rókabőr után is sikeresek.
Én annyira nem követtem az Alan Wake fejlesztését, de számomra úgy tűnt, hogy eléggé más lett a végeredmény, mint amit eredetileg ígértek-sugalltak. Ez is betudható esetleg a kudarcnak. A review-k meg számítanak, bárki bármit mond. Nem mondom, hogy kizárólagos, de fontos.

általánosságba mondom hogy konzolra tényleg minden népszerű

Dehogy népszerű minden. A népszerűbbekről hallasz, mert azzal van tele a sajtó. Meg a populáris multiplatform címekről hallasz, mert ott rázzák a brét, hogy melyik platformra mennyi fogyott. De önmagában rengeteg cím van, ami elsikkad, ezek közül mg jópár, ami nagy durral érkezett.

Sectumsempra - For Enemies

(#17) tabu3x válasza tDr1v3r (#8) üzenetére


tabu3x
tag

Na ja, szerencsére azért van mivel vigasztalódni ps3-on:-)

(#18) Peat;) válasza BalaNce87 (#7) üzenetére


Peat;)
veterán

Mert pl a Mass Effect vagy Fallout újabb széria olyan primitív hogy csak azért vették meg konzolra.. De mondhatnám Dragon Age-t is..Persze. Alan Wake egy szimpla játék, amennyire én tudom még csak nem is bonyolult, pláne a fenti, konzolon nagy sikert aratott címekhez képest.

Még jó hogy előítéletesség nélkül írnak ide az emberkék. :) Főleg hogy a legnagyobb játékosoknak már minimum egy konzoljuk is van a pc mellett, mert pc-re bármilyen jó lehet a játék, még az sem biztos hogy elég a sikerhez, pl újonnan alakult fejlesztők sikeresen nagyon nehezen tudnak betörni a pc vonalra, mert nincs meg a vásárlást kiváltó tisztelet irántuk. (nem úgy mint ID játékok, Blizzard, vagy fura mód konzol átiratok a sikeresek még..)

Szerintem felesleges ez a stílus, Alan Wake meg már kapható 4-5 körül, asszem beszerzem. Én az alacsonyabb árat vártam, azért nem vettem még meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.