Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yodafon


Yodafon
senior tag

Van hozza egyaltalan keszulek? :D

I'm gangsta!

(#2) mbalint987 válasza Yodafon (#1) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Számít? De már van koalíciónk rá! :D Egyébként meg a Cisco-ék szerint (sem) kéne még ezt erőltetni

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#3) joey04 válasza Yodafon (#1) üzenetére


joey04
titán

Talán előbb hálózat kéne alá.

Hajrá, csinálják gyorsan! :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) murdock válasza Yodafon (#1) üzenetére


murdock
újonc

Azt hiszem Huawei-eknek van valamije. Ha jol emlekszem akkor 2020-ra akarnak berobbani vele. Ezt senki ne vegye keszpenznek, asszem tavaly hangzott el egy eloadason.

(#5) TomMusic


TomMusic
őstag

És akkor egy hello world weboldalt 1000Ft helyett már 500Ft-ért le lehet tölteni? :U
Vagy maradnak a jelenlegi irracionális adatforgalmi árak?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#6) pusszycat válasza Yodafon (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

LTE+ LTE Advance már profitál az 5G-ből

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) <Lacy85> válasza TomMusic (#5) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Telenornál 6000Ft a korlátlan net.
Az új telók némelyike meg már bírja a gigabitet. Szóval fejlesszék csak nyugodtan azt a hálózatot. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) Tapsi válasza mbalint987 (#2) üzenetére


Tapsi
addikt

Egy ilyen projekt előkészítése évekig tart, szóval de, időben el kell kezdeni!

(#9) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Meg a félkarú 4G sincs stabilan mindenhol, ráadásul VoLTE sincs -mondom ezt úgy, hogy Telekomos előfizetésem és S7-em van.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#10) <Lacy85> válasza fornettisuti (#9) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Most miért kell szidni a hálózatot? Egyáltalán nem cink, ha jövök hazafelé Győrből, és van egy kb. 3km-es szakasz a FŐÚTVONALON, ahol konkrétan még a spotify is megakad, mert Edge-re vált vissza a telefon. :D
És ez nem is a pusztában van, hanem az egyik településen. (Telenor)

(#11) Tapsi válasza <Lacy85> (#10) üzenetére


Tapsi
addikt

Szerintem te ne menjél el Nyugat-Európába, mert idegösszeroppanást fogsz kapni!

(#12) <Lacy85> válasza Tapsi (#11) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Miért, ott is jellemző, hogy megyeszékhelytől pár km-re csak edge van?

(#13) viktorhu válasza <Lacy85> (#12) üzenetére


viktorhu
veterán

Meglepően sok helyen igen. Egyébként az m1 térerőproblémái nekem megoldódtak a vodára váltással.

(#14) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Az nincs benne a cikkben, hogy itt nálunk, Zalaegerszegen lesz a teszt hálózat kiépítve a SmartCity, és az új tesztpálya, okosautók miatt. (többek között)
Szóval nem is mobil eszközökre építik a hálózatot.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#15) ronson válasza <Lacy85> (#12) üzenetére


ronson
őstag

Persze, hogy jellemző. Meg az is, hogy fullos 4G térerőd van, csak nem tudod használni, mert épp túlterhelt a mobilcella. Én visszasírom, a magyar internet csomagom megbízhatóságát.

(#16) <Lacy85> válasza ronson (#15) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Akkor mától "pofa befog, netet élvez" :D

(#17) gabesz839 válasza kakuk.tamas (#14) üzenetére


gabesz839
senior tag

Nem olyan régen láttam egy műsort az 5gről. A mobilkomunikáció csak "másodlagos" volt. Leginkább az okosautók, az orvostudomány, és más sok sok ágazat van ami hasznot húzhat belőle.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#19) kakuk.tamas válasza gabesz839 (#17) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Így van. Itt a tesztpálya imázsfilmje.
[link]

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#20) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

Gratulalok a hirhez!Falun meg a 3G sem megy mindenutt,nemhogy a 4G.

(#22) zsolti1debre válasza #20749568 (#21) üzenetére


zsolti1debre
tag

Akkor mashogy mondom: falun sokhelyt szar a mobilnet.

(#23) pusszycat válasza #20749568 (#21) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hat nemtom, de nekem 3G repül a yt.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.