Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Alairtam.

(#2) SirRasor válasza janeszgol (#1) üzenetére


SirRasor
őstag

Ezt nem úgy írják, hogy "Első"? :D
Amúgy szintén. Ne ezen múljon..

Make Love not war!

(#3) zorzy4


zorzy4
őstag

Csatlakozom. Másfél éve ingyen mobilnetezek. Ez a legkevesebb. Az otthoni szolgáltatásukkal is meg vagyok elégedve.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4) k-adi


k-adi
nagyúr

ahogy a szavazás is, úgysem ezen múlik

(#5) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Aláírtam. Legyen szerencséjük!
Hányingerkeltő a 3 szolgáltatói lobbi itthon.

Mindent támogatok, ami felkavarja az állóvizet és versenyhelyzetet teremthet ebben a korrupt országban.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#6) UnA


UnA
Korrektor

Nem jó a Diginél az aláírós oldal, nem választható, hogy "csak az eredmény érdekel" :)

(#7) floatr


floatr
veterán

Majd kapnak egy adatvédelmi bírságot is, aztán heló...
Véletlenül azt hiszik, hogy még működnek a demokratikus eszközök

(#8) janeszgol válasza LurkerSheik (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Azt szoktak mondani, hogy a Digi nem minoseget hoz, csak jo arakat. En sem szeretnem, ha az arverseny a minoseg rovasara menjen, viszont ahogy latom, ha van Digi, ha nincs, a Vodanal pl romlott a szolgaltatas minosege.

[ Szerkesztve ]

(#9) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Annyig mű ez a stockfotókból összevágott kép, hogy azonnal meggyőztek. :D
Amúgy ja, kinek nincs elege az oligopol piacból?

(#10) Jimbo75


Jimbo75
tag

Majd aláírom, ha végre jönnek felénk a netjükkel, és nem a gagyi T-vel kell beérnem :O

(#11) Narxis válasza Jimbo75 (#10) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ha aláírod akkor jönni fognak. Gyerünk, előre! A netadónál is nagyobb ellenállásra van szükség.

Thanos was right.

(#12) Ptech válasza janeszgol (#8) üzenetére


Ptech
őstag

Nekem az a tapasztalatom a Digivel, hogy jó árakat és minőséget is hoz.

T előfizetés után jött az UPC/Voda. A T-vel a szolgáltatás minőségével is baj volt, illetve pofátlan árat kérnek. Az UPC-vel bár kevesebb baj volt a minőséggel, legalább egy fokkal olcsóbb. Most váltok Digire, ahol konkrétan a Gigabit kerül kevesebbe, mint a UPC/Voda 120 Mbit-je. Eddig bárhol volt Digi előfizetésem, azzal volt a legkevesebb baj.

Egyedüli szívás velük, hogy fel kell hívni őket, ha mondjuk a Raspberry-men VPN-t akarok működtetni, mert NATolnak mindent.

(#13) janeszgol válasza Ptech (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

En csak a mobilrol irtam fent. :R

[ Szerkesztve ]

(#14) nicu71


nicu71
addikt

naná hogy aláírtam!

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#15) idegen lény


idegen lény
őstag

Támogassuk őket!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#16) martonx


martonx
veterán

Semmi baj a Digi minőségével. Legalábbis nincs több, mint bármely más a Digihez képest extrém drága másik szolgáltatóéval.

Én kérek elnézést!

(#17) #92116480


#92116480
törölt tag

jó kezdeményezés és alá is irnám ha tudnám hogy nem kubatovgecinél fog landolni renitensek.txt néven.

(#18) idegen lény válasza #92116480 (#17) üzenetére


idegen lény
őstag

Mert, ha igen, akkor mi van? Már rég tudja, hol laksz. Sőt, azt is, hogy milyen fogkrémet használsz. Amúgy nem renitensek.txt, hanem reakciosok.txt.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#19) szaszyka válasza #92116480 (#17) üzenetére


szaszyka
senior tag

Majd elpatkol az is, ne aggódj :)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#20) this is life válasza #92116480 (#17) üzenetére


this is life
Ármester

A renitensek.txt a hazaáruló,libsi mappába kerül tárolásra . Ha eddig nem bolt ott a neved akkor épp ideje 😅😂🤣.
Aláírtam hagy gyüljön az anyag rólam . 😁

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#21) #92116480 válasza idegen lény (#18) üzenetére


#92116480
törölt tag

összetévesztesz az egybites nyilvános fb profilú lowokkal.

(#22) Masooo


Masooo
aktív tag

Hát én is de most mást kérdeznék.
A digi life / world adókon mennek digis spotok.
Csodás tájakat látni és általában kellemes aláfestő zene szól.
Nem tudná valaki megadni pontosan azoknak a számoknak a címét amik szólnak eddig 2-3 számot hallottam, az egyik ami tetszik, de hiába kerestem rá, eddig nem leltem.

Köszönöm.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#23) idegen lény válasza Masooo (#22) üzenetére


idegen lény
őstag

digi.hu

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#24) kbyte1024


kbyte1024
addikt

15èv Thome után Digire váltottam 1 éve. Hibátlan, olcsóbb sokkal. Még jó hogy aláírtam!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#25) Kiki18


Kiki18
őstag

Én is, és családom is beállt teljes válszélességel a Digi mögé.
Köszönjük amit eddig letettek az asztalra, otthoni és mobil szolgáltatások terén is! :R

(#26) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Nem tudom mi értelme van de hajrá, utánanézek és lehet aláírom. Amúgy erről az egészről azért érdemes több szemszögből megvizsgálni:
- a DIGI az internetet vagy mondjam úgy hogy kábelt olyan helyeken húzott ki ahol
1. vagy sűrűn lakott rész - tehát pikk-pakk és már kész is volt a bekötés (ettől függetlenül az ilyen helyeken gondolom mindig volt vetélytárs tehát azért az árak így is több mint versenyképesek voltak)
2. vagy olyan helyen ahol esetleg nem volt vetélytárs sem, a fővonal mellett stb. pl. hozzánk egy kisváros nem jöttek, pedig csak a gagyi rézdrótos pár Mbit-es technológiával kellett volna versenyezni
- amikor belevágtak ebbe a mobil dologba a legjobb jogászokkal kellett volna felzabáltatni az erre vonatkozó szabályokat majd megemésztve kiadni majd ez újra megemészteni - a lényeg, hogy kő keményen tudni kellett volna a jogszabályokat mert tény, hogy alájuk vágtak, de ezt már létező jogszabályok alapján amik már korábban is hatályban voltak tehát megismerhetőek voltak.

(#27) janeszgol válasza Cs1csó (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

A Telekom meg megvett egy csomo ceget, akikbol all az infrastrukturja. Valahol el kell kezdeni.
A kabelezes nagyon draga buli, plusz teruleti engedelyek is kellenek.

(#28) Cs1csó válasza janeszgol (#27) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R
Gondolom, de attól még nem kell elalélni tőlük.

(#29) Lenry


Lenry
félisten

nekem ez most kimaradt, de ha a Diginek nincs frekvenciája és a jövőben sem lehet, akkor hogyan működhet most a DigiMobil?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) UnA válasza Lenry (#29) üzenetére


UnA
Korrektor

Van frekvencia, csak az 5G-ből maradtak ki.

(#31) martonx válasza Lenry (#29) üzenetére


martonx
veterán

Egy szál 4G frekvenciájuk van, ami miatt a mostani kapacitásuk kb. el is érte a teljesítőképességének a határát, ami hát nem sok. Ezért szeretnének plusz frekvenciákat, de rendre kizárják őket kamu indokokkal. Pontosabban jogilag természetesen védhető indokokkal, de gyakorlatilag a vak is látja, hogy mire megy ki a játék.

Pl.
csak az kaphat j frekvenciát, akinek meg van legalább 200.000 aktív előfizetője viszont, ha nem kaphatsz frekvenciát, hogy éred el a 200.000-et? Ördögi kör, 22-es csapdája.

Ki van ez találva...

Én kérek elnézést!

(#32) scdlsc válasza martonx (#31) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Vagy támogatod pár milliárd forinttal a Gászerelő FC-t és az akadémiát és rögtön nem vágnak alád...

(#33) Giovan! válasza martonx (#31) üzenetére


Giovan!
addikt

csak az kaphat j frekvenciát, akinek meg van legalább 200.000 aktív előfizetője viszont, ha nem kaphatsz frekvenciát, hogy éred el a 200.000-et?

Ez a szabály amúgy az EU-s joggal nem ütközik véletlenül? Mert ez így eléggé durva versenykorlátozásnak tűnik.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#34) janeszgol válasza Giovan! (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

"amelyek, illetve akik rendelkeznek speciális, nyilvános MFCN hálózat üzemeltetésében szerzett tapasztalattal, továbbá legalább 3 (három) éve nyújtanak saját hálózaton mobil rádiótelefon szolgáltatást és MFCN felhasználóinak (aktív SIM kártyák) száma 2019. december 31-én meghaladta a 200.000-et (kettőszázezret);" [link] (2.7.1)

Erre gondolt fentebb.

[ Szerkesztve ]

(#35) janeszgol válasza Giovan! (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Itt a válasz is hozzá:

"
A dokumentáció-tervezet fent említett alfejezetének 61) bekezdésének b) pontja új elem, ez tartalmazza a szolgáltatói múltra és az előfizetőbázisra vonatkozó előírásokat, melyeknek a DIGI jelenlegi formában nem felel meg. Az NMHH Kommunikációs Igazgatósága által lapunknak küldött válaszok alapján ennek a feltételnek a beillesztésére azért volt szükség, mivel a hatóság célja, hogy az előfizetők – legyenek azok a gazdaság, az ipar szereplői vagy lakossági felhasználók – 2022-ben semmit se érezzenek abból, hogy lejárnak a frekvenciákon a szolgáltatók jogosultságai, ehhez pedig az kell, hogy a szolgáltatásképes és a hálózatok további fejlesztésére alkalmas szolgáltatók nyerjék el a frekvenciákat." [link]

(#36) Masooo


Masooo
aktív tag

vvolt arról is szó, hogy aki átcseszte az ügyfeleit és elmarasztalták e miatt, az indulhat pl. Jó tudom korrupt ország, de azért milyen szép kitétel. Aki szar, nem ügyfélorientált stb az mehet pályázni. Pl ezért mehet a többi szolgáltató is.

A kábelezés. Azért több dolog is állhat a háttérben. Most a Balaton egyik oldalán (déli) éldegélek és itt egy rakat kis semmi szolgáltató van meg a T pl. A T elég vacak minőséget tol, a kicsik meg pláne. A digi megváltás lenne az egész partnak, de nem jön be. Elég sok ember él itt, meg is érné mert mindenki szídja a helyi szolgáltatók minőségét (a neten is). Azaz valaki nem engedi vagy akarja engedni gondolom pl a területi engedélyt nem kapják meg vagy ilyesmi, esetleg korrumpálás felfelé valamelyik kicsi de potens helyi cégtől. Az árak is ennek megfelelőek. Szomorú, hogy a piaci verseny helyett ebben is a korrupció a menő, amíg valaki nem gyűjti be azt a bizonyos skalpot, ez így is marad.

jártam a didi.hu-n de nem leltem a reklám spotokat sem a zenék leírását

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#37) Giovan! válasza janeszgol (#35) üzenetére


Giovan!
addikt

És ebben hol van hogy az EU-s joggal ez az intézkedés összhangban van-e?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#38) janeszgol válasza Giovan! (#37) üzenetére


janeszgol
félisten

Az nincs benne. Én nem is arra válaszoltam. Csak mutattam azt a pontot, amire fent hivatkoztak, és az NMHH válaszát erre.

(#39) martonx válasza janeszgol (#35) üzenetére


martonx
veterán

Magyarán: kapja be a Digi, csak ezt így durva lett volna a pályázati feltételek közé írni :D

Én kérek elnézést!

(#40) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Proaktívan tolja ezt a digi? Pl. Egy előfizetőknek kimenő hírlevélben felhívni a figyelmet erre?
Én nem kaptam semmit és csak azért tudok róla, mert hálózati beállítások miatt felhívtam az ügyfélszolgálatukat.

Jevons paradox

(#41) Giovan! válasza janeszgol (#38) üzenetére


Giovan!
addikt

Ok, de én nem vitattam a kolléga erre vonatkozó állítását eddig sem ;)

Amit vitattam, az az hogy egy ilyen, nyilvánvalóan az egyik versenyző kirekesztése céljából összerakott kritériumrendszer megfelelne az EU-s törvényeknek. De ha mégis megfelelne nekik (ami simán előfordulhat, elvégre gondolom utánanéztek ennek az NMHH-nál is), akkor meg azokkal is baj van szerintem.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#42) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Amíg kartellezik a 3szolgaltato addig szívunk rendesen! Horror áron vannak a szolgáltatásaik.Nyilvan találtak indokot a Digi kizarasara mert egy valag elofizetot veszítene mindhárom szolgáltató.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#43) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Aláírtam, bár amerre én lakom, ott egyik szolgáltató sem erőlteti meg magát, a Digi meg főleg nem, de mindegy. Legalább másnak legyen jó, ha már nekem szar.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44) arty


arty
veterán

aláírtam. naponta mérgezi az életem a korrupció, dühös vagyok :(

(#26) csicso82 tehát a korrupt szabályozás a digi hibája és inkább huztak volna el az országból? vagy mit kell ilyen helyzetben csinálni?

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#45) megott


megott
tag

Csak nekem tűnik szándékosnak a "Igen, de úgysem ezen múlik " narancs szine az eredményeknél? ;]

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#46) MasterDeeJay

Nem értem miért nem lehet megegyezni, adjanak jó magyar szokás szerint nagyobb méretű nokiásdobozokat megfelelő helyekre. Így működik a rendszer. Most raknék smile-it de nem rakok mert nem poén.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#47) Fred23


Fred23
nagyúr

Aláírva, bár nem hiszem, hogy kutyát érdekelni fogja.

(#48) Cs1csó válasza arty (#44) üzenetére


Cs1csó
félisten

Végig kell menni a magyar jogorvoslati úton, aztán irány az EU.
Volt egy ügy anno az EU-ban: a franciák nagyobb adót vetettek ki a nagyobb köbcentis autókra ezt a németek nehezményezték - ugye ott sok cég gyárt nagy autókat pl. Mercédesz, Audi ) az EU felülvizsgálta és a németek javára döntött, indoklás: mivel francia cég nem gyárt ilyen nagy autókat ezért ez egyértelműen a piac védelmére lett kitalálva, hogy drága legyen behozni az ilyen autókat, igaz ez versenyjogi szabályozás volt.
A leírt jogszabályok egyértelműen a DIGI-re lettek írva, hogy őket kizárja, de mivel a szabályok nagy része észérvekkel nem alátámasztható ezért simán megsemmisítheti a döntést az EU megfelelő szerve.

A lényeg, hogy számos olyan ügy volt korábban az EGK-ban vagy az EU-ban ami egyértelműen egy adott cég, ország vagy termék ellehetetlenítéséről szólt.

[ Szerkesztve ]

(#49) megott válasza Cs1csó (#48) üzenetére


megott
tag

"simán megsemmisítheti a döntést az EU megfelelő szerve."
Abszurdisztánban? Kizárt! Majd ha lölőé meg vityáé lesz a DIGI, akkor nem lesz apelláta és egyedüli szolgáltató lesz az országban.

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#50) Cs1csó válasza megott (#49) üzenetére


Cs1csó
félisten

:O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.