Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Alairtam.

(#2) SirRasor válasza janeszgol (#1) üzenetére


SirRasor
őstag

Ezt nem úgy írják, hogy "Első"? :D
Amúgy szintén. Ne ezen múljon..

Make Love not war!

(#3) zorzy4


zorzy4
őstag

Csatlakozom. Másfél éve ingyen mobilnetezek. Ez a legkevesebb. Az otthoni szolgáltatásukkal is meg vagyok elégedve.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4) k-adi


k-adi
nagyúr

ahogy a szavazás is, úgysem ezen múlik

(#5) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Aláírtam. Legyen szerencséjük!
Hányingerkeltő a 3 szolgáltatói lobbi itthon.

Mindent támogatok, ami felkavarja az állóvizet és versenyhelyzetet teremthet ebben a korrupt országban.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#6) UnA


UnA
Korrektor

Nem jó a Diginél az aláírós oldal, nem választható, hogy "csak az eredmény érdekel" :)

(#7) floatr


floatr
veterán

Majd kapnak egy adatvédelmi bírságot is, aztán heló...
Véletlenül azt hiszik, hogy még működnek a demokratikus eszközök

(#8) janeszgol válasza LurkerSheik (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Azt szoktak mondani, hogy a Digi nem minoseget hoz, csak jo arakat. En sem szeretnem, ha az arverseny a minoseg rovasara menjen, viszont ahogy latom, ha van Digi, ha nincs, a Vodanal pl romlott a szolgaltatas minosege.

[ Szerkesztve ]

(#9) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Annyig mű ez a stockfotókból összevágott kép, hogy azonnal meggyőztek. :D
Amúgy ja, kinek nincs elege az oligopol piacból?

(#10) Jimbo75


Jimbo75
tag

Majd aláírom, ha végre jönnek felénk a netjükkel, és nem a gagyi T-vel kell beérnem :O

(#11) Narxis válasza Jimbo75 (#10) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ha aláírod akkor jönni fognak. Gyerünk, előre! A netadónál is nagyobb ellenállásra van szükség.

Thanos was right.

(#12) Ptech válasza janeszgol (#8) üzenetére


Ptech
őstag

Nekem az a tapasztalatom a Digivel, hogy jó árakat és minőséget is hoz.

T előfizetés után jött az UPC/Voda. A T-vel a szolgáltatás minőségével is baj volt, illetve pofátlan árat kérnek. Az UPC-vel bár kevesebb baj volt a minőséggel, legalább egy fokkal olcsóbb. Most váltok Digire, ahol konkrétan a Gigabit kerül kevesebbe, mint a UPC/Voda 120 Mbit-je. Eddig bárhol volt Digi előfizetésem, azzal volt a legkevesebb baj.

Egyedüli szívás velük, hogy fel kell hívni őket, ha mondjuk a Raspberry-men VPN-t akarok működtetni, mert NATolnak mindent.

(#13) janeszgol válasza Ptech (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

En csak a mobilrol irtam fent. :R

[ Szerkesztve ]

(#14) nicu71


nicu71
addikt

naná hogy aláírtam!

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#15) idegen lény


idegen lény
őstag

Támogassuk őket!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#16) martonx


martonx
veterán

Semmi baj a Digi minőségével. Legalábbis nincs több, mint bármely más a Digihez képest extrém drága másik szolgáltatóéval.

Én kérek elnézést!

(#17) #92116480


#92116480
törölt tag

jó kezdeményezés és alá is irnám ha tudnám hogy nem kubatovgecinél fog landolni renitensek.txt néven.

(#18) idegen lény válasza #92116480 (#17) üzenetére


idegen lény
őstag

Mert, ha igen, akkor mi van? Már rég tudja, hol laksz. Sőt, azt is, hogy milyen fogkrémet használsz. Amúgy nem renitensek.txt, hanem reakciosok.txt.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#19) szaszyka válasza #92116480 (#17) üzenetére


szaszyka
senior tag

Majd elpatkol az is, ne aggódj :)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#20) this is life válasza #92116480 (#17) üzenetére


this is life
Ármester

A renitensek.txt a hazaáruló,libsi mappába kerül tárolásra . Ha eddig nem bolt ott a neved akkor épp ideje 😅😂🤣.
Aláírtam hagy gyüljön az anyag rólam . 😁

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#21) #92116480 válasza idegen lény (#18) üzenetére


#92116480
törölt tag

összetévesztesz az egybites nyilvános fb profilú lowokkal.

(#22) Masooo


Masooo
aktív tag

Hát én is de most mást kérdeznék.
A digi life / world adókon mennek digis spotok.
Csodás tájakat látni és általában kellemes aláfestő zene szól.
Nem tudná valaki megadni pontosan azoknak a számoknak a címét amik szólnak eddig 2-3 számot hallottam, az egyik ami tetszik, de hiába kerestem rá, eddig nem leltem.

Köszönöm.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#23) idegen lény válasza Masooo (#22) üzenetére


idegen lény
őstag

digi.hu

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#24) kbyte1024


kbyte1024
addikt

15èv Thome után Digire váltottam 1 éve. Hibátlan, olcsóbb sokkal. Még jó hogy aláírtam!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#25) Kiki18


Kiki18
őstag

Én is, és családom is beállt teljes válszélességel a Digi mögé.
Köszönjük amit eddig letettek az asztalra, otthoni és mobil szolgáltatások terén is! :R

(#26) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Nem tudom mi értelme van de hajrá, utánanézek és lehet aláírom. Amúgy erről az egészről azért érdemes több szemszögből megvizsgálni:
- a DIGI az internetet vagy mondjam úgy hogy kábelt olyan helyeken húzott ki ahol
1. vagy sűrűn lakott rész - tehát pikk-pakk és már kész is volt a bekötés (ettől függetlenül az ilyen helyeken gondolom mindig volt vetélytárs tehát azért az árak így is több mint versenyképesek voltak)
2. vagy olyan helyen ahol esetleg nem volt vetélytárs sem, a fővonal mellett stb. pl. hozzánk egy kisváros nem jöttek, pedig csak a gagyi rézdrótos pár Mbit-es technológiával kellett volna versenyezni
- amikor belevágtak ebbe a mobil dologba a legjobb jogászokkal kellett volna felzabáltatni az erre vonatkozó szabályokat majd megemésztve kiadni majd ez újra megemészteni - a lényeg, hogy kő keményen tudni kellett volna a jogszabályokat mert tény, hogy alájuk vágtak, de ezt már létező jogszabályok alapján amik már korábban is hatályban voltak tehát megismerhetőek voltak.

(#27) janeszgol válasza Cs1csó (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

A Telekom meg megvett egy csomo ceget, akikbol all az infrastrukturja. Valahol el kell kezdeni.
A kabelezes nagyon draga buli, plusz teruleti engedelyek is kellenek.

(#28) Cs1csó válasza janeszgol (#27) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R
Gondolom, de attól még nem kell elalélni tőlük.

(#29) Lenry


Lenry
félisten

nekem ez most kimaradt, de ha a Diginek nincs frekvenciája és a jövőben sem lehet, akkor hogyan működhet most a DigiMobil?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) UnA válasza Lenry (#29) üzenetére


UnA
Korrektor

Van frekvencia, csak az 5G-ből maradtak ki.

(#31) martonx válasza Lenry (#29) üzenetére


martonx
veterán

Egy szál 4G frekvenciájuk van, ami miatt a mostani kapacitásuk kb. el is érte a teljesítőképességének a határát, ami hát nem sok. Ezért szeretnének plusz frekvenciákat, de rendre kizárják őket kamu indokokkal. Pontosabban jogilag természetesen védhető indokokkal, de gyakorlatilag a vak is látja, hogy mire megy ki a játék.

Pl.
csak az kaphat j frekvenciát, akinek meg van legalább 200.000 aktív előfizetője viszont, ha nem kaphatsz frekvenciát, hogy éred el a 200.000-et? Ördögi kör, 22-es csapdája.

Ki van ez találva...

Én kérek elnézést!

(#32) scdlsc válasza martonx (#31) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Vagy támogatod pár milliárd forinttal a Gászerelő FC-t és az akadémiát és rögtön nem vágnak alád...

(#33) Giovan! válasza martonx (#31) üzenetére


Giovan!
addikt

csak az kaphat j frekvenciát, akinek meg van legalább 200.000 aktív előfizetője viszont, ha nem kaphatsz frekvenciát, hogy éred el a 200.000-et?

Ez a szabály amúgy az EU-s joggal nem ütközik véletlenül? Mert ez így eléggé durva versenykorlátozásnak tűnik.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#34) janeszgol válasza Giovan! (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

"amelyek, illetve akik rendelkeznek speciális, nyilvános MFCN hálózat üzemeltetésében szerzett tapasztalattal, továbbá legalább 3 (három) éve nyújtanak saját hálózaton mobil rádiótelefon szolgáltatást és MFCN felhasználóinak (aktív SIM kártyák) száma 2019. december 31-én meghaladta a 200.000-et (kettőszázezret);" [link] (2.7.1)

Erre gondolt fentebb.

[ Szerkesztve ]

(#35) janeszgol válasza Giovan! (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Itt a válasz is hozzá:

"
A dokumentáció-tervezet fent említett alfejezetének 61) bekezdésének b) pontja új elem, ez tartalmazza a szolgáltatói múltra és az előfizetőbázisra vonatkozó előírásokat, melyeknek a DIGI jelenlegi formában nem felel meg. Az NMHH Kommunikációs Igazgatósága által lapunknak küldött válaszok alapján ennek a feltételnek a beillesztésére azért volt szükség, mivel a hatóság célja, hogy az előfizetők – legyenek azok a gazdaság, az ipar szereplői vagy lakossági felhasználók – 2022-ben semmit se érezzenek abból, hogy lejárnak a frekvenciákon a szolgáltatók jogosultságai, ehhez pedig az kell, hogy a szolgáltatásképes és a hálózatok további fejlesztésére alkalmas szolgáltatók nyerjék el a frekvenciákat." [link]

(#36) Masooo


Masooo
aktív tag

vvolt arról is szó, hogy aki átcseszte az ügyfeleit és elmarasztalták e miatt, az indulhat pl. Jó tudom korrupt ország, de azért milyen szép kitétel. Aki szar, nem ügyfélorientált stb az mehet pályázni. Pl ezért mehet a többi szolgáltató is.

A kábelezés. Azért több dolog is állhat a háttérben. Most a Balaton egyik oldalán (déli) éldegélek és itt egy rakat kis semmi szolgáltató van meg a T pl. A T elég vacak minőséget tol, a kicsik meg pláne. A digi megváltás lenne az egész partnak, de nem jön be. Elég sok ember él itt, meg is érné mert mindenki szídja a helyi szolgáltatók minőségét (a neten is). Azaz valaki nem engedi vagy akarja engedni gondolom pl a területi engedélyt nem kapják meg vagy ilyesmi, esetleg korrumpálás felfelé valamelyik kicsi de potens helyi cégtől. Az árak is ennek megfelelőek. Szomorú, hogy a piaci verseny helyett ebben is a korrupció a menő, amíg valaki nem gyűjti be azt a bizonyos skalpot, ez így is marad.

jártam a didi.hu-n de nem leltem a reklám spotokat sem a zenék leírását

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#37) Giovan! válasza janeszgol (#35) üzenetére


Giovan!
addikt

És ebben hol van hogy az EU-s joggal ez az intézkedés összhangban van-e?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#38) janeszgol válasza Giovan! (#37) üzenetére


janeszgol
félisten

Az nincs benne. Én nem is arra válaszoltam. Csak mutattam azt a pontot, amire fent hivatkoztak, és az NMHH válaszát erre.

(#39) martonx válasza janeszgol (#35) üzenetére


martonx
veterán

Magyarán: kapja be a Digi, csak ezt így durva lett volna a pályázati feltételek közé írni :D

Én kérek elnézést!

(#40) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Proaktívan tolja ezt a digi? Pl. Egy előfizetőknek kimenő hírlevélben felhívni a figyelmet erre?
Én nem kaptam semmit és csak azért tudok róla, mert hálózati beállítások miatt felhívtam az ügyfélszolgálatukat.

Jevons paradox

(#41) Giovan! válasza janeszgol (#38) üzenetére


Giovan!
addikt

Ok, de én nem vitattam a kolléga erre vonatkozó állítását eddig sem ;)

Amit vitattam, az az hogy egy ilyen, nyilvánvalóan az egyik versenyző kirekesztése céljából összerakott kritériumrendszer megfelelne az EU-s törvényeknek. De ha mégis megfelelne nekik (ami simán előfordulhat, elvégre gondolom utánanéztek ennek az NMHH-nál is), akkor meg azokkal is baj van szerintem.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#42) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Amíg kartellezik a 3szolgaltato addig szívunk rendesen! Horror áron vannak a szolgáltatásaik.Nyilvan találtak indokot a Digi kizarasara mert egy valag elofizetot veszítene mindhárom szolgáltató.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#43) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Aláírtam, bár amerre én lakom, ott egyik szolgáltató sem erőlteti meg magát, a Digi meg főleg nem, de mindegy. Legalább másnak legyen jó, ha már nekem szar.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44) arty


arty
veterán

aláírtam. naponta mérgezi az életem a korrupció, dühös vagyok :(

(#26) csicso82 tehát a korrupt szabályozás a digi hibája és inkább huztak volna el az országból? vagy mit kell ilyen helyzetben csinálni?

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#45) megott


megott
tag

Csak nekem tűnik szándékosnak a "Igen, de úgysem ezen múlik " narancs szine az eredményeknél? ;]

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#46) MasterDeeJay

Nem értem miért nem lehet megegyezni, adjanak jó magyar szokás szerint nagyobb méretű nokiásdobozokat megfelelő helyekre. Így működik a rendszer. Most raknék smile-it de nem rakok mert nem poén.

(#47) Fred23


Fred23
nagyúr

Aláírva, bár nem hiszem, hogy kutyát érdekelni fogja.

(#48) Cs1csó válasza arty (#44) üzenetére


Cs1csó
félisten

Végig kell menni a magyar jogorvoslati úton, aztán irány az EU.
Volt egy ügy anno az EU-ban: a franciák nagyobb adót vetettek ki a nagyobb köbcentis autókra ezt a németek nehezményezték - ugye ott sok cég gyárt nagy autókat pl. Mercédesz, Audi ) az EU felülvizsgálta és a németek javára döntött, indoklás: mivel francia cég nem gyárt ilyen nagy autókat ezért ez egyértelműen a piac védelmére lett kitalálva, hogy drága legyen behozni az ilyen autókat, igaz ez versenyjogi szabályozás volt.
A leírt jogszabályok egyértelműen a DIGI-re lettek írva, hogy őket kizárja, de mivel a szabályok nagy része észérvekkel nem alátámasztható ezért simán megsemmisítheti a döntést az EU megfelelő szerve.

A lényeg, hogy számos olyan ügy volt korábban az EGK-ban vagy az EU-ban ami egyértelműen egy adott cég, ország vagy termék ellehetetlenítéséről szólt.

[ Szerkesztve ]

(#49) megott válasza Cs1csó (#48) üzenetére


megott
tag

"simán megsemmisítheti a döntést az EU megfelelő szerve."
Abszurdisztánban? Kizárt! Majd ha lölőé meg vityáé lesz a DIGI, akkor nem lesz apelláta és egyedüli szolgáltató lesz az országban.

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#50) Cs1csó válasza megott (#49) üzenetére


Cs1csó
félisten

:O

(#51) szaszyka válasza MasterDeeJay (#46) üzenetére


szaszyka
senior tag

Nem akarok bunkó lenni, de tudod mennyi pénz fér egy nokiás dobozba? Lütyő nevére 5 év alatt írtak több, mint 1 milliárd eurót, és leuralták a gazdaságot. Kiröhögnének egy nokiás dobozzal. Oda minimum egy platós Ifa-nyi 500 eurós kellene, amit te viszel magad valamelyik adóparadicsomba befizetni a megfelelő számlára :W

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#52) megott válasza szaszyka (#51) üzenetére


megott
tag

Tudod mennyi plutónium fér egy nokiásdobozba? :D

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#53) szaszyka válasza megott (#52) üzenetére


szaszyka
senior tag

Szerencsére ott még nem tarunk :D

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#54) Cs1csó válasza megott (#52) üzenetére


Cs1csó
félisten

Elég ezeknek Novicsok idegméreg, vagy egy kis ricin

[ Szerkesztve ]

(#55) megott válasza Cs1csó (#54) üzenetére


megott
tag

Ők sem finomkodnak velünk, mint adófizetőkkel, lassan de szisztematikusan tesznek minket le 1,80-ra. Kell oda az a hasadóanyag!

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#56) Cs1csó válasza megott (#55) üzenetére


Cs1csó
félisten

:Y :DDD

(#57) #92116480 válasza megott (#55) üzenetére


#92116480
törölt tag

pontosan, de ezt magyarázhatod a hülyék országában..

(#58) megott válasza #92116480 (#57) üzenetére


megott
tag

Hmmm, nem feltétlenül csak itt laknak a hülyék, minden állítólagos demokrtikus szavazáskor megkapjuk őket szervezett turizmus keretében az szavazófülkékben.
Régi, de nagy igazság lenne, hogy CSAKIS aki itthon ADÓZIK (krumplis cigányok és simogatott nyugdíjasok, valamint megvezetett és megvett határon-túliak NEM) az szavazhasson. Picit más lenne a kimenete a szavazásoknak.

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#59) dabadab válasza MasterDeeJay (#46) üzenetére


dabadab
titán

A nokiásdobozokon itt már rég túlléptek.

DRM is theft

(#60) Lacika112


Lacika112
aktív tag

88% + aki itt igen/igen de mindegy re szavazott? :Y Azért ritka az ekkora egyetértés valamibe! Aláírom nekik korrekt szolgáltatást nyújtanak aprópénzért.

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#61) #92116480 válasza megott (#58) üzenetére


#92116480
törölt tag

mit képzelsz te? normális országban akarsz élni?

(#62) togvau válasza Cs1csó (#26) üzenetére


togvau
senior tag

Tényleg? 3. Kerület Külső kertvárosi része az sűrűn lakott? Hát Pilisvörösvár, Csobánka, Pilisszántó?

Amelyek egyébként mind telekom, a legalja által sújtott területek voltak, aztán a Digi fogta magát két éve le optikázta az egész környéket.

A Telekom egyébként még mindig ugyanezen a koax kábelen kínálja már kemény 25 megabites feltöltésű netet, amin 20 éve.
Persze ez is csak a Digi hálózat építése óta érhető el, és azóta van féláron.

hitler, sztálin, micro usb

(#63) szaszyka válasza megott (#58) üzenetére


szaszyka
senior tag

Ebbe én még belevonnám azt is, hogy aki a közszférában dolgozik, az államtól/önkormányzattól/ egyéb hivataltól-, vagy testülettől kapja a fizetését, ők sem szavazhassanak! Csak és kizárólag azok, akik a versenyszférában dolgoznak, és nettó befizetők az államkincstárba. Ezzel is elkerülendő a “fentről jövő utasítás”, kire kell szavaznia a közalkalmazottnak.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#64) Cs1csó válasza szaszyka (#63) üzenetére


Cs1csó
félisten

Megjegyzem ezért lenne titkos a szavazás. Még egy magán cég alkalmazottjára is hatni akarhat a főnöke ha pl. csókosa az adott pártnak.

(#65) hupisom1


hupisom1
tag

Ezt azért csinálják mert amikor a T systems-t eladták a köcsögöknek a németek , valószínű hogy kérték pár évtizednyi monopol helyzetet az államtól :)

(#66) megott válasza szaszyka (#63) üzenetére


megott
tag

Maximálisan egyetértek veled, 12év állami munkahely után tudom miről beszélsz!

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#67) #92063744


#92063744
törölt tag

Hajrá. Másfél évig voltam ügyfelük egy IV. kerületi társasházban (optika), és soha, egyetlen pillanatra sem ment el a szolgáltatás, végig betonstabilan jött a gigabit.

Most T-s vagyok egy másik helyen július óta (nincs más...), és többet fizetek rosszabb szolgáltatásért, már két komoly, több napos kimaradással a hátam mögött.

Drukkolok, hogy a mobilhálózatuk is el tudjon indulni normálisan - megérdemli a pofont a triumvirátus.

(#68) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Nálunk a szomszéd lépcsőházból nem hajlandóak áthozni az optikai kábelüket évek óta, hiába kérem. Most rajtam a sor, hogy ne tegyek értük egy fűszálat sem keresztbe. :((

(#69) NomadND1


NomadND1
senior tag

Olvassatok közbeszerzéseket is, ezek sokkal jobbak :D
[link]

(#70) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Legyen verseny meg zárcsökkentés.

(#71) Masooo


Masooo
aktív tag

még senki sem gondolt a népszavazásra? megfogalmazni hogy ki óriásplakátokkal ne tolhassák ki a lét a semmibe. A szavazáson kik vehessenek részt, és még tudok 14 olyat, ami kicsit rendet tudna vágni ebben a gennyes országban. Persze az is vicces, hogy mindenki elvisel mindent, de népharag még nem indult az utcára pedig azt hittem, a megválasztott politikus dolga szolgálni a népet aki a hatalmat adta a kezébe. Ezek meg azt hiszik fordítva megy. A sok honi hülye meg a nemtörődöm mentalitással tolja nekik a szekeret.
Aki most van akkora marha hogy nem áll a digi mögé, bármi miatt, majd akkor fog sipákolni amikor elmennek és az árak meg felmennek a többieknél. Akkor viszont már késő.
Szisztematikusan verik a társadalmat, mindig figyelve arra, hogy 1-1 rétegnek ártsanak mert a szomszéd tehene mentalitás megvan itthon és mindneki tesz a többire amíg nem ő van soron, utána meg rinyál és mutogat hogy mindenki szarik rá épp akkor épp mint ő korábban mikor nem ő volt soron..

Tehét kedves magyarország (igen, m) mélységes gratulációmat küldöm :C a sok agyhalottnak.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#72) Televan74


Televan74
nagyúr

Én nem írom alá. A kisujját sem mozdítja hogy vidékre is terjeszkedjen. Ő bele...... a pofámba, én is bele...... a dolgába. :N

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#73) dabadab válasza Televan74 (#72) üzenetére


dabadab
titán

Azt ugye érted, hogy ez a lépése egész konkrétan arról szólna, hogy az egész országra kiterjeszkedne, legalább mobilon?...

DRM is theft

(#74) Televan74 válasza dabadab (#73) üzenetére


Televan74
nagyúr

Értem, de ha nincs más a mobilját fel is d.g...ja a seggébe! Én elfogattam hogy nem akar vidékre terjeszkedni mert drága és nem tudna olyan jó árú csomagokat adni. Fogadja el ő is hogy csak a mobil szolgáltatás nem kell tőle. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#75) togvau válasza Televan74 (#72) üzenetére


togvau
senior tag

Ahhoz képest eléggé vidéki falvakat optikázott le

hitler, sztálin, micro usb

(#76) R3laX válasza togvau (#75) üzenetére


R3laX
addikt

Igen, jelenleg is szórakoznak a falvakkal, de 150m már nagy nehézség. Társasház már nagy meló... Lófakk... [link]

Csak én nyomtam dühítőt erre a f0sra? :D... [link]

(#79) togvau válasza Masooo (#78) üzenetére


togvau
senior tag

de, a telekomnál így megy, hisz az ott dolgozó "elvtárs"' szól a helyi illetékes "elvtárs"-nak, hogy most ők építenek, de se a upc, főleg ne a digi-nek ne adjanak engedélyt :D
Az, hogy a KISZ-es, MSZMP-s, Posta/matáv-os időkből ismerik egymást, mindegy. A telekom haveri, elvtársi cég :)

hitler, sztálin, micro usb

(#80) R3laX válasza Masooo (#78) üzenetére


R3laX
addikt

:U [link]

Sajnos van gány, van min aggódni. Nálam szvsz. egy kín már az "Invitelnél" lenni, mióta felvásárolta. Most pl ez van, már immár a 3. cégnél vagyok. Sok ez, szépen koncentráljon csak a lényegre először. Persze akinél röpül a hibátlan Gigabit örülök, de van akinek sz0pás az egész. [link]

[ Szerkesztve ]

(#81) R3laX válasza togvau (#79) üzenetére


R3laX
addikt

Nálam KB 2018 májusában ütött be a sz@r. Stimmel is sajnos.
"A cég egyébként utoljára 2017-ben volt nyereséges, az Invitel felvásárlása, illetve a jelenlegi vezetés két évvel ezelőtti kinevezése előtt."

(#82) togvau válasza R3laX (#80) üzenetére


togvau
senior tag

Köszönheted ezt is a magyar államnak

hitler, sztálin, micro usb

(#83) simonzé


simonzé
addikt

Te jó Isten, mi történt az elsősorjobbrólmásodik csaj kezeivel? Biztos a telenor jól megmagentázta.

I don't fit in. I fit out.

(#84) R3laX válasza simonzé (#83) üzenetére


R3laX
addikt

Besenyő Pistabá lakhelyén Kesztölcön (Kestúcon:D) nincs baj az optikával. 4Km-re Dorogtól 3000 alatti lakossággal, már ott is gyorsabb a net mint nálam Dorog központban :D.

(#82) togvau:
Sajnos igen, de nem akartam belefolyni. Mindig a polgár szív azért, mert a paraszt az egyik esten nem hívta vissza a másik parasztot kólára, vagy nem kapott a rokona világ ura posztot.

[ Szerkesztve ]

(#85) Utka válasza dabadab (#73) üzenetére


Utka
tag

értem én..... :U
Csak azt nem, hogy Pécstől 5Km-re levő településen lakom, Pécsett dolgozok, gyak. ott/onnan telefonálok. Van lavóros Digi TV-m -mert messze a város, idáig az üvegdraót - pláne réz! -az drága, ezért tőlük inter Nyet.
De "teszt" mobil előfizetés az nem jár ......
Pécs-Vasas, vagy Pécs-Somogy az már Pécs, bár 2 uszkve 5 kilométerrel távolabb van.
Teccikérteni, ugye. :F

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.