Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Jeanne d'Arc

Ha olyan jó mint amilyen dizájnos, akkor nem lesz itt gond.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3) Kroni1


Kroni1
veterán

Kiváncsi vagyok az árára, mert igaz a cikkben említett ellenfelek közül a BOSE QC20 tényleg baromi drága, de a Huawei AM180 az GearBest-en pl. 35$, az azért elég korrekt ár. Minőségét tekintve igy látatlanban is inkább a Huawei-re szavaznék mint erre, de attól még lehet, hogy jó lesz ez..

[ Szerkesztve ]

(#4) dredjudge84 válasza Kroni1 (#3) üzenetére


dredjudge84
őstag

Hát nem tudom. Máshol sokkal drágább, még az oldalon belül is amit linkeltél. Nem lehet hogy hamisítvány?

(#5) Kroni1 válasza dredjudge84 (#4) üzenetére


Kroni1
veterán

itthon valóban nem olcsón, 20k körül van, de nekem így is reálisnak tűnt az az akciós 35$ ár, sőt az everbuying-on is 36$-ba kerül, ezek megbízható oldalak szerintem.

(#6) söncö


söncö
tag

Hát ha lesz olyan minőségi mint a gyártó olcsóbb telefonjai akkor nem fognak bankot robbantani.

(#7) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Jól néz ki, csak telefon nélkül is lehessen venni.

(#8) atikó válasza Kroni1 (#3) üzenetére


atikó
őstag

AZ AM180 használom mate 8 telefonnal és nagyon jó füles, kicsit mélyközpontu, de jó

(#9) Kroni1 válasza atikó (#8) üzenetére


Kroni1
veterán

Köszönöm! Szeretem a mélyeket, ugyhogy azzal nem lenne gond. Az aktív zajszűrés minőségéről mondanál pár szót még? :R

(#10) atikó válasza Kroni1 (#9) üzenetére


atikó
őstag

Elégedett vagyok vele, de egy hangyanyival kevesbe szűr mint a sony z2 es a vele kapott headset. Buszon vonaton szuper.
Milyen telefonhoz akarod hasznalni? A töltés miatt kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#11) Kroni1 válasza atikó (#10) üzenetére


Kroni1
veterán

Galaxy S7

Vajon erről is képes töltődni, vagy csak a Huawei telókról?!

Amugy igazából nem is zenére venném csak: máshol irták, hogy a Bose QC20-as motoron egész jól tudja csökkenteni bukósisak alatt a szélzajt. Szerinted ezzel is megoldható lenne ez?!

(#12) atikó válasza Kroni1 (#11) üzenetére


atikó
őstag

szerintem igen megoldaná, de a Samsung nem fogja tölteni, csak a huawei mate 7, mate 8, p9, p9 plus, honor 7,

(#13) Kroni1 válasza atikó (#12) üzenetére


Kroni1
veterán

Koszi!

Van powerbankom, arrol ugy latom h toltheto, az nekem ugy jo is lenne.. :R

(#14) atikó válasza Kroni1 (#13) üzenetére


atikó
őstag

Igen, van hozzá egy usb töltő kábel. Kb 90 percet bír.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.