Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ham_


ham_
tag

Szerintem jó vásár volt, még kétszer ennyiért is jobban megérte volna mint bármelyik kis műanyagdobozos aktív hangfal. (én egy 15 éves Sony mini-hifit használok a géphez, igaz ennél nagyobb és 3-utas/30w-os hangfalakkal, de nem cserélném el semmilyen, akár mélynyomós aktív hangfal-szettre)

(#2) twollah


twollah
nagyúr

10 ezer local crediert tenyleg egy fonyeremeny.
Igaz eleg low end keszulek, de ez van ennyi penzert ne varjon csodat az ember.

(#3) Dzsozi0öt


Dzsozi0öt
tag

Sok szerencsét hozzá. :)
Akkor ezek szerint az eladók mindenütt ilyenek. :W

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#4) Leslie_K.

Tényleg jó vétel volt, gratula a szemfülességhez. Most lesz hamarosan tizedik éve, hogy egy AIWA hifi szolgálja ki az igényeimet, annak idején került 28-30 ezer forintba, 3 utas 67W-os hangfalakkal. Már se CD-t, se kazit nem tud lejátszani, a rádió része pedig egyszer sem volt még bekapcsolva, a mai napig a gépemre van kötve és hihetetlenül meg vagyok vele elégedve. Hiába van egy 7.1 támogatású X-Fi XtremeMusic kártyám, nekem csak két fülem van, azzal is brutal death metalt és goregrind-ot hallgatok... Játszani úgyis fülessel szoktam, a horrorokat meg éjjel nézem, amikor csend van és nem kell üvöltenie. Szerintem sokan jobban járnának egy hifivel, mint aktív hangszórópárral.

(#5) k.


k.
őstag

Elég régi modell ugyhogy a elég olcsó bár a 10 ruppó az durva.
Nekem is majdnem ilyen ékeskedik a polcomon csak közbejött akkor valami.Melette unatkozott egy ilyen:
NEZ3
Ez akkor került 27 ruppóba a tied meg 20ban.Ennek eröseb volt a hagfala szerintem szebb is.Igaz hogy a kiállitott modellt hoztuk el(nemgáz sonyszalonban volt a legfelső polcon a rosszakarók nem érték el és a doboz alapján-behozati dátum rajta volt- kevesebb mint egy honapja lehetett ott.
2 éve szeretem jól szól jó kis hifi.
Neked is grat mégegyszer 10ért komolyan megvenném még most is kis telki hifinek.
UI: Sokszor kötöm rá a notit vagy a walkmant egy kis zenélésre.A laptop hangszórójához képest egészen más világban szolnak a játékok.Van fülesem de ugye ha átjön haver mégsem lehet fülesen filmet nézni vagy zenét hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#6) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Valóban jónak tünik. Szerintem is jól döntöttél és jártál ezzel a vásárlással. :K
Nálam is úgy van megoldva a dolog, hogy kis aktív hangfalak elöl. A hátsó hangfal szerepét pedig a hifim tölti be. Így 4 speaker-rel már egész jó hangzást nyújt.

- http://pazsitz.hu -

(#7) Jofi81


Jofi81
őstag

A rádióhoz tudsz venni ilyen szalagantennát 2-300 Ft-ért.

(#8) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

"Géza herceg temetése"???
Talán fejedelem, nem?

(#9) burgatshow


burgatshow
veterán

Tényleg jól jártál vele. Gratulálok hozzá!

Nekem egy ezeréves Technics 2x60+2x40 Wattos erölködőm van a notira kötve ha zenét halgatok, egyébiránt teszi a dolgát szépen a házimozi rendszerben (elvileg még a Dolby Sorrund-ot is tudja).

Igaz a rákötött hangfalak nem valami ászok, de nem sok ember mondhatja el, hogy van neki ilyen: Videoton! :DDD De jól szólnak... :D

(#10) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Jééé mi is ugyanilyen mini-hifit kaptunk az üzletünk révén.. csak még avgy 1 éve amikro volt avgy 35 elég jól szól ahhoz képest ohgy milyen kis gyérnek néz ki..
meg annao kaptunk vlami JVC minihifit is meg az mégjoban szól
amugy aki aktiv hangfalt vesz a géphez én sose értettem...
nekem egy szép kis Panasonic van agépre kötve rádió egy évbe egyzser megy a cd alig vanhasználva de amugy rohadr jól szól nagyon imádom..
[link]
talán 160 watt nem si tudom

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#11) copin


copin
őstag

A 2*7 watt mióta zenei teljesítmény? Ez inkább a terhelhetősége.

(#12) ttower


ttower
aktív tag

kőzép->közép

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#13) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Tényleg nemrossz, asztali gépre nálam 2db HS501-es ORION van rákötve új magasakkal, amiket egy sony erősítő hajt. Kár hogy ez a cucc bátyámé és ha lemegyek és végre saját szobám lesz akkor nem vihetem magammal :(
Sok sikert hozzá.:)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#14) Victoryus válasza Sir Riccio (#13) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

köszönöm szépen a jókívánságokat! Remélem tartós lesz, és kibír jópár évet.
Egész sokan használunk hifit!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15) DArchAngel


DArchAngel
tag

Én fülhallgatót használok, általában. Volt lakótársamnak volt 5.1-es rendszerű Genius hangfalrendszere, jó nagy hangja volt. A szomszédok nagyon nem szerettek néha.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#16) #56474624


#56474624
törölt tag

Nem akarok ünneprontó lenni, de a Genius 1250X-szel messze jobban jártál volna. Én is láttam/hallottam ezt a kis mini vagy mikro-hifit, és hát siralmas, hogy manapság ezt jelenti a hifi a kommersz piacon. Lényeg a kompaktság, a zeneiség meg le van ejtve. :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.