Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 14adam


14adam
addikt

Mágnestől amúgy se lenne semmibaja :D floppynak meg a vinyóknak árt
ugyanilyenem van

[ Szerkesztve ]

(#2) kmisi99


kmisi99
addikt

Én egyszer egy kopasz kingston pendrive ot ejtettem be egy vödör vízbe. Ismerősöm leszedte a burkolatát mert már repedezett elkértem tőle mert kellett pár napig egy nagyobb pendrive nézegettem aztán valahogy egy vödör vízbe ejtettem de túlélte :DDD Jók ezek a kis cuccok.

[ Szerkesztve ]

(#3) beefjeez


beefjeez
senior tag

nekem 8gigás cruzer van, de alig van használva, és vigyázva van rá, családi képeknek 16giga is kevés lenne :DDD

(#4) akoska23 válasza beefjeez (#3) üzenetére


akoska23
aktív tag

Hát az én családom nem olyan fotogén, elég is 2,2 GB még néha azt is sok másolgatni mikor kell a pendrive. :))

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#5) beefjeez válasza akoska23 (#4) üzenetére


beefjeez
senior tag

mi se, csak nagyméretű képek, rengeteg, + sok sok hosszú videó... valami kicsi külső vinyó kéne annak :)

(#6) tomsics


tomsics
senior tag

Szerintem ha vízbe esik és van ideje kiszáradni akkor semmi baja nem lesz.Nincs benne semmi olyan dolog amitől egyből zárlatos lenne mint pl egy mobil esetében.
Nekem egy takems pendim van.Már6-7 éves.128megás és annó 7990-ért vettem 3 v garival.
Ma már a burkolata sincs meg de még mindíg hadra fogható szegényem.Mondjuk sok mindenre már nem használható :N

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#7) Domxc


Domxc
senior tag

Chuck Norris elhagyta a sajatjat a boltban.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#8) manfred1


manfred1
csendes tag

Bár Sandisk nem egy rossz minőségű pendrive, azonban az hogy elpusztíthatatlan az nagyrészt nem a minőségnek szól inkább annak hogy ÓRIÁSI MÁZLID VAN :K
Esetleg nem lehet hogy a feleséged mosás közben Calgon-t használ? Mivel mint köztudott a Calgonnal a mosógép is tovább él. Ezek szerint a Pendrie is :Y

A processzorok füsttel működnek... ha kijön belőlük a füst akkor már nem működnek :(

(#9) #04441088 válasza Domxc (#7) üzenetére


#04441088
törölt tag

Téged ki kérdezett?

:W ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.