Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Predatorr


Predatorr
őstag

Ha egy termék nem biztonságos, azonnal visszahívják. Kivéve elektronika, szoftver. Ezek áradhatnak szabadon, Intel cpu-tól a windowsig. :C :(((

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#2) dagonya válasza Predatorr (#1) üzenetére


dagonya
aktív tag

én mindig húzok kotont az intelre mielőtt belerakom az alaplapba. a windowsra meg lehet kapni aliexpressen szájkosarat, de azt még nem próbáltam mert az enyémhez adtak biztonsági övet.

(#3) Geller72


Geller72
veterán

Az akció szó az eléggé relatív most, a 340-es euró árnyékában.. :U. Vajon az mekkora akció, hogy a fél éve 9k-ért nem akcióban vett ssd-m most akcióban 13k? ;]

(#4) A.K.


A.K.
tag

Kiváncsiságból megnéztem azt a Delock 42586 házat. Mobildigital.hu nagykereskedés. Bármit csak úgy tudsz csinálni ha cégként regisztrálsz. Ok. Partnerek listája. A felének az oldala sem létezik a másik fele nem árulja (kb csak a 60%-t néztem meg, főleg a nagyobb budapestieket, ipon, pcx, aqua stb). Egy másik nagyker van köztük, ahol engedne földi halandót is regisztrálni de a regisztrációs folyamat behal (Gateway Time-out).
Az árukereső szerint ezt a terméket egyik partnerük sem forgalmazza. Emag meg 24 ezer forintért árulja.
Köszi az ajánlót.

(#5) Reggie0 válasza Predatorr (#1) üzenetére


Reggie0
félisten

Remeljuk azert nem nyeltel le egy windowst, vagy dolt rad egy intel proci es nyomott agyon...

(#6) Depression válasza Geller72 (#3) üzenetére


Depression
veterán

Relatív akkor lenne, ha lenne időgéped, és visszatudsz menni megvenni akkor. Bár így én inkább bitcoint vennék 10 évvel ezelőtt akciósan.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7) pusszycat válasza Depression (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem válasz, bocsi, elnyomtam.

Az a portreplikátor vajon elbír egy-két külső HDD-vel? Rossz tapasztalataim vannak e téren. Usb 3.1 hubbal nem akarozik neki menni, csak ha direktbe dugom.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) Geller72 válasza Depression (#6) üzenetére


Geller72
veterán

..de én nem 10 évről beszéltem, hanem 6 hónapról, ráadásul egy adott számtech termék - főleg egy SSD - sokkal inkább amortizálódik, mint drágul. Tehát mostanra még olcsóbbnak kellene lennie..

(#9) dagonya válasza Geller72 (#8) üzenetére


dagonya
aktív tag

egy 0 perces termék vajon hogy amortizálódik?
amúgy meg a sörnek is ingyen kellene lennie ...

(#10) villamos válasza A.K. (#4) üzenetére


villamos
őstag

Mondjuk ez azért gáz, hogy a lap olyan terméket "ajánl" amelyet normál földi halandó nem tud megvásárolni. Azért erre talán figyelhetne a tisztelt cikk író, ha másra nem is.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#11) T J válasza Geller72 (#8) üzenetére


T J
tag

Gondolom te is tisztában vagy vele, hogy az ssd-d éppen "akciós" 44%-os felára nem indokolható a forint pillanatnyi 6%-os mélypontjával.
És ha veszed a fáradtságot, hogy felnézz az árukeresőre, akkor találhatsz olyan esetet, hogy egy adott pillanatban is van ilyen mértékű, vagy nagyobb árkülönbség a legolcsóbb és legdrágább ajánlat között. Ami nyilván nem írható a forint árfolyam számlájára, mert egy adott pillanatban az mindenki számára ugyanannyi.

[ Szerkesztve ]

(#12) Reggie0 válasza Geller72 (#8) üzenetére


Reggie0
félisten

Lehet, hogy az adott termek kezd kifutni es amikor urulnek a raktarkeszletek elofordul dragulas is. GB-ra nezve az ssd-k olcsobbak lettek.

Amugy nem tudom mi a bajod a forinttal, azt folyamatosan akciozzak :D

[ Szerkesztve ]

(#13) Predatorr válasza Geller72 (#3) üzenetére


Predatorr
őstag

Közben a pénzed 10%-ot veszített értékéből. De nem önmagában az árak szemetek, hanem, hogy előtte 1 héttel felviszik 20%-kal, aztán onnan árazzák le.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#14) pusszycat válasza Predatorr (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az bevett szokás. A másik meg, h kiírják a kezdő árát a terméknek és azt huzigálják át. Jó példa erre a Samsung mobilok amik eszement árral indítanak majd a felére esnek max 1 éven belül.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ezeknél a gaming laposoknál elég karcsú az a 8 GB RAM. Egy épkézláb videókártya mellé csak ennyit tesznek, hadd swappeljen folyton a gép.

(#16) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Arra lennék kíváncsi, hogy azok közül, akik mondjuk valamilyen szolgáltatótól elhozták 24 havi részletre a rettenet tudású 100.000.- Forintos laptopot, és külső port bővítést keresnek hozzá, azok egyrészt mit szólnak az árhoz, másrészt tudják e, hogy mi az a DisplayPort váltakozó mód?

(#17) villamos válasza antikomcsi (#16) üzenetére


villamos
őstag

Nemigen hiszem hogy náluk ez a lehetőség felmerülne... :N

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#18) PitLee válasza A.K. (#4) üzenetére


PitLee
őstag

Lehet egyszerűbb volna az árkereső top 20-at kivesézni ilyen ajánlók helyett :)

[ Szerkesztve ]

(#19) zetor2000 válasza A.K. (#4) üzenetére


zetor2000
senior tag

idehaza nem is nagyon keresnék.
Egyből valami kínai webáruház, ami felmerül.
A borzasztó, hogy BestByte meg 13520ért hirdeti, akció nélkül. :)
Ilyen cuccot

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#20) A.K. válasza zetor2000 (#19) üzenetére


A.K.
tag

ugy konnyu, hogy nincs keszleten :D

(#21) Misi_D


Misi_D
tag

Melyik számít "nagyobb" Asus routernek, pontosabban melyik nem aiMesh kompatibilis? A 65p?

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#22) dagonya válasza antikomcsi (#16) üzenetére


dagonya
aktív tag

az hol releváns hogy ki milyen konstrukcióban vesz meg egy laptopot?
és ha a 100ezer forintosnak a rettenet tudása kielégíti az igényeit, akkor a laptopba jó eséllyel egész élete során egy töltő meg egy egér lesz dugva. extrém esetben esetleg egy pendrájv.
mi a túróért érdekelné a tulajt egy port replicator, meg annak az ára, meg hogy miaszart csinál a displayport?

(#23) nyunyu


nyunyu
félisten

Semmi RGB túladagolásban szenvedő beviteli periféria nem jött a héten?
Még egéralátét se?
Ejnye.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24) Reggie0 válasza antikomcsi (#16) üzenetére


Reggie0
félisten

Remeljuk nem, mert a "valtakozo mod" egy idiota kifejezes. Jobb helyen alternativ (uzem)modnak hivjak.

(#25) antikomcsi válasza dagonya (#22) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Megfogtad a lényeget!
De legalább jól megaláztál és megmondtad a tutit!

(#24) Reggie0
Én úgy tudom, hogy DisplayPort Alternate Mode az alternative az meg mást jelent. Bár az angol tudásom elég szerény.

[ Szerkesztve ]

(#26) Depression válasza nyunyu (#23) üzenetére


Depression
veterán

Ledes egéralátét. Wow, hiánycikk.
Majd egy kijelző, amin lehet változtatni az egéralátét hátterét...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#27) antikomcsi válasza Depression (#26) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Esetleg telefonos alkalmazás hozzá? ;)

(#28) Reggie0 válasza antikomcsi (#25) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem, a valtakozo az alternating. Alternate az alternativ, helyettesito, stb..

(#29) antikomcsi válasza Reggie0 (#28) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezt még eddig így nem hallottam. De nekem mindegy, nálam ez után is az alternate megmarad alternálónak, ahogy még régen tanultam, igaz nem angolból, hanem hajtóműből, ahol a dugattyú egyenes vonalú alternáló mozgást végzett, ami nekem továbbra is más, mint az alternatív. De nem vitatkozom, ha így hívják, hát így hívják.

(#30) Reggie0 válasza antikomcsi (#29) üzenetére


Reggie0
félisten

A valtakozo aram is alternating current, nem alternate. De igy van ez a gepesz teruleten is. Keress ra gugliban. Egy kicsit megteveszto, mert mas a magyar es az angol logika mogotte. Pl. az alternate switch, az a valtokapcsolo nalunk, mert nalunk azt akarja kifejezni, hogy a ket aramkor kozott valtani lehet, mig az angol azt, hogy ket kapcsoloallas kozott valasztani lehet.

[ Szerkesztve ]

(#31) #06658560 válasza zetor2000 (#19) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az egész korrekt átváltási ár, ha a német Amazonhoz mérem.
https://www.amazon.de/s?k=delock+42586&ref=nb_sb_noss

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.