Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Akula


Akula
őstag

Az a bobafettes szék bejövős :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#2) Alchemist válasza Akula (#1) üzenetére


Alchemist
addikt

Ja, de legfeljebb harmadáron. :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#3) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

A negyedik generáció küszöbén állva tényleg a 1660S a legjobb választás újonnan 125 ezer forintért? :F

(#4) LZs?! válasza Steve_Brown (#3) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Pont ugyanezen akadt meg a szemem.

Lassan két évvel a 3xxx széria bemutatása után honnan kerülnek elő 1xxxS kártyák a mai napig?

A mining-láz miatt gyártásban maradtak? Vagy a nem fogytak el a készletek, mivel azoknak az ára is után lett húzva a VGA hiányban?

Őszintén kíváncsi vagyok, mivel közelről nem követem a dolgokat pár éve.

Nevermind...

(#5) Steve_Brown válasza LZs?! (#4) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Jó ha a garanciaidő végéig kihúzza a driver támogatás. :DDD

(#6) Krugszvele válasza Steve_Brown (#3) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

főleg mert 60-ért kapsz használtat 1 vagy 1.5 év garanciával... Ha elég kitartó vagy, szerintem 50-ért is.

(#7) Chaser válasza Steve_Brown (#3) üzenetére


Chaser
titán

ezt olvastam a cikkből és a "tápdugaszt" - rögtön tudtam tudtam utóbbiról ki írta eme ajánlást : ) -

ha már evga és foramax, 134e-ért van náluk 3050, ami ha nem is sokkal gyorsabb de laglább 8gb vramos és van rtx ha dísznek is - videós dolgokban is jobb -

LZs?!
úgy tudom a bánya miatt megint gyártani kezdték más kisebb kártyákkal együtt - ezek más techen mennek, nem befolyásolta a 3xxx-ek gyártását -
csak a bánya közben kihunyt és nyilván maradtak benn készletek ahogy 3xxx-ekből is bőven

szerk:
Krugszvele
használt vs új ár más téma, sokaknak nem felel meg a használt
de ahogy mondod amilyen árak lettek/lesznek a használt piacon azért elgondolkodtató valamiért kétszeres vagy több árat adni mert új - viszont nyilván ajánlani olyat nem lehet, max mellékesen megemlíteni érdekességként -
lesznek itt bajok kis/nagyker szinten, január-februárra sztem mélypontra kerül a használt vga-k piaca

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8) Chaser válasza Chaser (#7) üzenetére


Chaser
titán

mondjuk ezt pont rádiumos vga, onnan speciel szöget se vennék részemről

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9) nubreed


nubreed
veterán

A 2tb-os Patriot SSD nem is drága. De vajon jó is hosszútávra?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10) csako válasza Chaser (#7) üzenetére


csako
veterán

3050-nél a DLSS lehet hasznos.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11) Szeleya válasza nubreed (#9) üzenetére


Szeleya
tag

1ève használok hordozható meghajtókènt 1tb-os modelt. Arra tökéletesen megfelel. Filmek, nagyobb dokumentumokat hurcibálok rajta

(#12) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

A GTX1660 3.5 éves technológia :D Sőt már akkor is volt RTX, tehát akkor is elavult volt!

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#13) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Hamár Zens cuccokat reklámoztok.

Most akció van, minden 100 euró feletti töltő mellé ajándék powerbank jár.
A cikkben is említett Magnetic + Watch Wireless Charger például csak 119 euro (50.334 forint), és adnak mellé egy Zens Wireless Powerbank-ot. A posta free, szóval ennyi lenne a történet.

Ha valakinek Zens cucc kell, irány a gyártó oldala: [link]

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#14) Piftuka


Piftuka
veterán

Nagyon jó dolognak tartom, hogy manapság már számos szaküzlet kész, és nagyon is használható számítógép konfigurációkat állít össze.

(20-25 éve még nem volt ilyen könnyű dolga a "csak egy korrekt, mindenes számítógépre" vágyó felhasználóknak. Úgy kellett "összelegózni" mindent, mert a komplex gépek piacán javarészt csak irodai munkára alkalmas, gyári - AOpen, Fujitsu, stb. - megoldásokat lehetett találni.)

A cikkben szereplő Foramax Ryzen konfig is nagyon derék, de sajnálattal látom, hogy még az ennél komolyabb konfigokba sem az igazán minőségi tápegységet szerelik. A cikkben szereplő konfigurációhoz mellékelt "no name csodára" pedig egy korhadt falevelet sem bíznék rá.

Én azt mondom, hogy ha már 360 ezer forintba kerül, akkor legyen 390 ezer, és az alkatrészeket, de még inkább a vásárlót tiszteljék meg egy Corsair RM650x, vagy annak megfelelő minőségű, felső kategóriás, megbízható tápegységgel!

A komplex szettet vásárlók zöme nem ért hozzá, vagy nem akar az alkatrészek összeszerelésével foglalkozni, éppen azért bízza magát a szakemberekre, szaküzletekre, amikor komplett számítógépet vásárol.

És éppen utóbbiak, a szaküzletek tehetnének a legtöbbet azért, hogy a számítástechnika világában évtizedek óta dívó "a tápegység nem fontos; bármilyen lehet" szemlélet csak egy rossz emlék legyen.

"Aquila non captat muscas."

(#15) Semplar válasza Piftuka (#14) üzenetére


Semplar
őstag

Látom te is még abban a korban kezdtél, amikor a kirakat elől beinvitálták a kedves vevőt és mindent megtettek, hogy elégedetten távozzon. Remélem egyszer visszatér az a kor.

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#16) Krugszvele válasza Piftuka (#14) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

A mostani 5000 Ft-os tápegység már nem az, ami 15 éve volt. Teljes nyugalommal rá lehet bízni egy konfigurációt. Két dologban jobb egy többszörös árú táp: sokkal csendesebb és sokkal hatékonyabb. Azért +30 ezer forintot egy konfigba tenni csak azért hogy a táp 10 százalékkal kevesebbet fogyasszon.. hát nem tudom, na :)

Chaser: Úgy látom nagyon sok bányagép van fent hardveraprón egyben. Lenne még több is, de látják az eladók, hogy nincsen rá vevő. Azért még aranyárban mérik. Ahogy mondod, kell 2-3 hónap, mire rá fognak jönni, hogy nem tudják eladni és akkor lesz nagy krach a használtpiacon. Alig várom :) Persze ha időközben kijön egy újcsodacoin, vagy valamelyik meglévő táltos-gyógyszert kap, akkor fuccs az egésznek!

(#17) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Mekkora lenne, ha ezeknek a wireless töltőknek lenne ital melegítős funkciója: Egy speckó vas lemez seggű bögre és télen melegen tartható lenne a forró ital... :DD

Jevons paradox

(#18) csako válasza Aprósólyom (#17) üzenetére


csako
veterán

[link]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#19) Aprósólyom válasza csako (#18) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Na tessék, nincs új a Nap alatt.
Bár én meg azt a szokás tanultam el egy ismerőstől, hogy a szobában van az espresso gép és nem a konyhában. :B

Jevons paradox

(#20) Chaser válasza Semplar (#15) üzenetére


Chaser
titán

az már nem fog visszajönni sajnos
a világ átalakult, átvette az online vásárlás a fizikai boltok helyét - főleg it-ben -
maradtak a nagyon nagyok és néhány kisebb
utóbbiak azokból élnek akiknek még mindig nem fekszik az online dolog, szeretnek dumálgatni a boltban, stb
és persze a szervizből, de rengeteg számtech bolt bezárt az elmúlt 10 évben és ez folytatódni fog - és nem kizárólag az it boltokat érinti -

Krugszvele
a tápos dologgal azért nem értek egyet
rengeteg ipari hulladék van, nemhogy 5e-ért, de mikor legutoljára néztem körbe 15e alatt nem is volt olyan amit gép közelébe engednék - és az tavaly volt -
anno 5e ft-ért lehetett értelmes tápot kapni, most meg pont fordítva : ) semmit nem ér az az 5e ft
egyébként ha hatékonyság és hosszabb távon nézi az ember, az a felár évek alatt vissza fog jönni - pláne a megemelkedett villany ára mellett -
és az értelmes tápokra 5-10 év gar van, de jellemzően már 10, az sem mindegy

bányagépek szülik a vga-kat szépen, az látszik
nem ritkán látok már 3070-et 160e ft-ért garral is - aki meg gar nélkül megveszi pár ezerrel olcsóbban az meg is érdemli -
úh. szépen lassan de mennek le a vga árak használt fronton és jön a mélypont
kíváncsi vagyok lesz-e olyan narratíva mint a használt business gépeknél, hogy külföldről hozzák be raklapszámra hozzánk

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#21) Krugszvele válasza Chaser (#20) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Sajnos közgazdasági értelemben sohasem térül meg egy drágább táp, ha csak a fogyasztást nézed. Ha esetleg időközben egy villámcsapás ellen önmaga feláldozásával megvédi a gépet, akkor már van rá esély. Csekély.
Semmilyen gondot nem látok az 5e Ft-os tápokkal. Sajnos nagyon csekély elemszámú statisztikám van, nagyjából 30-35 darabot építettem be gépekbe az elmúlt évtizedben. Csak azokat számolom ide, aminek ismerem a későbbi életútját. Egyetlen egy darab sem hibásodott meg. Irodában mentek a gépek, mostoha, karbantartásmentes, asztal alatti állapotban. Oda nem éri meg 15+ ezer Ft-os tápot berakni. Itthon is csak azért vannak drágább tápok, hogy ne zúgjon, mint egy porszívó.
De elfogadom a véleményed. Más meg nem vesz 100 lóerő alatt autót, mert gyenge :) Vagy bármi.

Hacsak nem jön ki egy coin, amit megéri bányászni karácsonyra nagyon szép vga-k lesznek a fa alatt :) Raklapszám ha behozzák a használt VGA-kat azzal is csak az árcsökkensének ágyaznak meg. Hol van annyi gémer, hogy több száz kártyát felvegyen a piac?

(#22) Steve_Brown válasza Krugszvele (#21) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Tényleg nem fog megtérülni. Nekem például 5 éve volt egy blogbejegyzésem arról, hogy a CM Elite Power 600-as táphoz képest a Corsair CX450M mennyit javított a fogyasztáson és a végeredmény az lett, hogy minimum 5-10%-al fogyasztott kevesebbet a gép. ha azt veszem, hogy az évek alatt érte el a gépem a ~300W-os játék alatti fogyasztását akkor az elmúlt 5 évben játékban töltött 3000 óra alatt. 40ft-os nappali áramárral számolva 3600ft-ot spóroltam ezzel a táppal.

(#23) zetor2000 válasza Steve_Brown (#22) üzenetére


zetor2000
senior tag

Most, hogy az áram ára egy mennyiség felett nem annyira kedvező, hamarabb megtérül a jobb táp :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#24) zetor2000 válasza Krugszvele (#21) üzenetére


zetor2000
senior tag

Biztos sokakban él még Vargáné és tsa... Én sem bíznám a gépem egy noname izére.
Ezekbe ugyan nem tudom, miket építgetnek, lehet, hogy van ráírva valami márka... kérdés, milyen belsővel szerelik. Lehet, hogy valami nagy gyártó olcsóbb megoldása kerül bele.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#25) Szeleya válasza Steve_Brown (#22) üzenetére


Szeleya
tag

Vèlemènyem szerintem inkább a biztonsági faktor a lènyeg. Èn is azèrt vettem 80+gold tápot, mert itt a társasházban ősrègi az elektromos rendszer

(#26) Steve_Brown válasza Szeleya (#25) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

És az ősrégi elektromos rendszerben túlfesz jelentkezik? :F

(#27) zetor2000 válasza Steve_Brown (#26) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ott inkább fesz. ingadozás / kimaradás a jellemzőbb, szerintem.
De a 80+ akármi minősítés ilyenek ellen nem véd. Max atomtámadás ellen :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#28) Synthwave válasza Steve_Brown (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Teljesen használható alternatíva, ha idegenkedsz az aprótól, és ez még egy jobbfajta EVGA cumó. Nekem pl. tökéletesen elég volna mindenre is, a frame rate-et sárba küldő RT-t meg nem ilyen árkategóriában kezded el használni.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#29) Szeleya válasza Steve_Brown (#26) üzenetére


Szeleya
tag

Itt főkènt ingadozik. De volt túlfesz is. Egy Seasonic tápot használok, eddig megfogott mindent. Szomszèd már nem volt ilyen szerencsés a noname táppal

(#30) Piftuka válasza GoodSpeed (#12) üzenetére


Piftuka
veterán

"Sőt már akkor is volt RTX, tehát akkor is elavult volt!"

Történetesen engem ez nem zavar, mert a jelenlegi videokártyámhoz képest jelentős előrelépés volna így is.

Csak az általad elmondottak alapján igazán adhatnák a ~30.000-40.000 forintos kategóriában. (Pláne, ha "nyomja" a készletüket, mert anno sokat berendeltek.)

"Aquila non captat muscas."

(#31) Piftuka válasza Semplar (#15) üzenetére


Piftuka
veterán

Úgy legyen! ;)

"Aquila non captat muscas."

(#32) Piftuka válasza Krugszvele (#21) üzenetére


Piftuka
veterán

Ne haragudj, de teljesen rossz szemszögből közelíted meg a témát.

Egyrészt 5.000 forintért minőségi tápegységet utoljára sajnos ~20 éve lehetett vásárolni!

Másrészt a jó minőségű (és sajnos drága) tápegységet nem elsősorban az energiahatékonyság miatt érdemes választani, hanem a felhasznált alkatrészeinek általános minősége, és különféle védelmei okán. Amelyeket biztosan nem találsz meg azokban a bizonyos "filléres" no name tápegységekben.

Örök diskurzus ez, és gyakori érv volt a "Vargáné és Tsa", valamint "Codegen" tápegységek egyes felhasználói részéről, hogy "Évek óta gond nélkül üzemel".

Ami igaz is lehet.... csak éppen, amikor aztán egyszer ezek a tápegységek eldurrantak, jellemzően a számítógép minden alkatrészét magukkal rántották az "örök bitmezőkre", ráadásul több esetben a gépház is kigyulladt velük. Szerintem felesleges ecsetelnem ennek veszélyeit.

És a "gond nélkül üzemel" állítás mégsem igaz, mert a gyatra alkatrészekből épített "no name" tápegységekről működtetve - a feszültségingadozások miatt, az arra érzékeny - merevlemezek előszeretettel hibásodtak meg.

Azt pedig már csak "szőrmentén" jegyzem meg, hogy alapvetően magánszemélyek számára forgalmazott, méregdrága (ráadásul) "gamer" konfigurációkról szóló beszélgetés során felemlegetni a "csóró", magyar kisvállalkozások tipikus eszközbeszerzési politikáját teljesen irreleváns.

(Egyébként esetükben is igen fájdalmas tud lenni, amikor a "de hiszen évek óta gond nélkül üzemelt" tápegységük a meghibásodása során bármilyen anyagi kárt okoz.)

Summa summarum: jó lesz, ha eljutnak végre oda a hazai IT szaküzletek, hogy minőségi tápegységgel szerelik a kész konfigurációikat! :K

"Aquila non captat muscas."

(#33) Synthwave válasza Piftuka (#32) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Egyrészt 5.000 forintért minőségi tápegységet utoljára sajnos ~20 éve lehetett vásárolni!"

Aprón most is lehet. Nyilván nem a leghalkabbat, goldost vagy modulárist, de megoldható. Pár éve még újonnan is 6-7 000 pénz volt egy FSP 350PNF vagy egy FSP belsős, 420 wattos Gigabyte.

Egyébként igaz; boltból 18-20 alatt nem vennék magamnak főgépbe tápot (irodai vasba ~15), de igazából inkább 30-50k az ideális szegmens, amennyiben elég a 600 watt körüli teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34) Exelsior válasza Synthwave (#33) üzenetére


Exelsior
senior tag

+1.

Nekem volt olcsó tápom asszem HKC. Szerencsére nem vitt magával semmit. Kényszer megoldásként volt bent mert havertól kaptam kölcsön. Szikrázott és el is durrant.
Bevittük melóhelyre és megnéztük műszerekkel és mint kiderül pont nem azon a részével spóroltak ami megfogja a túláramot vagy túlfeszültséget. Sajnos egy táp mindig rizikó faktor. Nem játék.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#35) Synthwave válasza Exelsior (#34) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem bizony. Ezé vót az utóbbi pár évben az RM650x -> SF600 Plat -> Prime Fanless PX-500 vásárlási görbe. :D

Monnyuk előtte sem használtam túl sok vackot, szerintem az utolsó gagyi tápom még a SocketA-s időkben volt, olyan 2003 tájékán.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#36) Piftuka válasza Synthwave (#33) üzenetére


Piftuka
veterán

Óh, a "jó, öreg" 350PNF, mint "jolly joker"... :R Egyike az üdítő kivételeknek. Nekem is van itthon még a régi asztali gépemből egy kb. 40 órát üzemelt, "like a new" példány. ;)

Viszont tengermély tisztelettel, de változatlanul a Foramax, és hasonló IT szaküzletek által összeállított számítógépek tápegysége a téma, tehát a "bolhapiacon" elérhető kínálat is irreleváns. :)

(Egyébként megnéztem, és a legdrágább konfigjukban is csak egy egyszerűbb - "HEC belsős" - EVGA 700BR-k2 tápegység üzemel.... Egy 750.000 forintos konfiguráció esetében ez is nagyon sajnálatos!)

"Aquila non captat muscas."

(#37) fecke78


fecke78
senior tag

Nem tartom magam egy nagy szàmtech gurunak , néha csak pillázok , milyen röviditéseket használtok , felét nem is értem , de már a 4ik gépemet pakoltam össze ,és meg se fordult a felyembe kész kapsz gépet venni... tápom is thetmaltake , corsair ,seasonic . Soha nem értettem a garasoskodást...

(#38) Szeleya válasza fecke78 (#37) üzenetére


Szeleya
tag

Nagyon egyszerű. ,,Pistike" annyit tud, hogy ,,há a videokártya adja az fpst, meg kell profi", a táp, alaplap, hűtès az meg nem ad

(#39) yericho800


yericho800
aktív tag

Nagyon rég néztem ház árakat...
Rohadt drágák lettek :N
9990ft veszek inkább itt ph egy aerocool strike x advanced házat :B régi, de minőségi legalább!

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#40) Synthwave válasza yericho800 (#39) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A minőség nem igazán itt kezdődik tho.

Még a TPU-s teszt is így indít:

"Taking a first look at the chassis, considering the price tag of 60 Euro it looks rather spiffy, but in terms of quality, it is nothing mind boggling"

Aztán cons:

tl;dr: A cikkben szereplő Phanteks nagyon nem egy dimenzióban van ezzel. Nyilván ez az árán is meglátszik. Az AeroCoolnak is vannak jó házai, de az nem a Strike-X. Inkább egy Aero- 1000-et lenne érdemes felhajtani aprón.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41) yericho800


yericho800
aktív tag

Inkább egy p400 t.g. újonnan akkor már.
Sajna úgy hozta a sors, h a konfigom egy fsp 15k házba van.. 5700 xt melege is van :N . Meg mindíg is nagy házaim voltak, ez kicsi! Ph most nincsenek jó vételek.. Talan 18k egy enthoo evolve t.g ami megéri most ott :K

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#42) Luck Dragon

Philips monitor nagyon tetszik , kicsit utánna olvasok és be is rendelem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#43) Synthwave válasza Luck Dragon (#42) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

: >

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44) Synthwave válasza yericho800 (#41) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, a P500 inkább talán azoknak van, akik kihasználnák, hogy lehet benne egy második, ITX-es gépet is hajtani.

A P400 igen korrekt, 2019 végén az volt az egyik jelöltem. Szerintem ússz rá, az 5700 XT megérdemli.

Vagy ha találsz aprón olyan Aero-1000-est, amit írtam. Nagyon átgondolt kis cucc, ShellKretor egyik különösen ajánlott háza volt (nagy házguru volt PH!-n, külön bloggal, csak sajnos töröltette magát), és anno egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem; meglepően jó minőség volt minden tekintetben, és a szellőzése sem volt rossz, főleg az árához képest.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#45) yericho800


yericho800
aktív tag

Köszi synth a tanácsot! :R :R :R

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#46) Synthwave válasza yericho800 (#45) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem van mit. gl hf

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#47) zetor2000 válasza yericho800 (#39) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha nagy házikó kell PCnek, akkor CM Stacker (Nem az újakra gondolok, hanem az STC-T01re, bár az újabbak se kicsik). Ami ezekbe nem fér el, az nincs. Vagy 6U rack ház kell neki, ami nagyonnagyésnehézis. :D
És mivel ezek valóban nagyok, ritkák is, de az áruk nem vészes.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#48) Steve_Brown válasza zetor2000 (#47) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Most valahol felsír egy Lian Li O11 Dynamic XL :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.