Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) simonzé válasza SunMount3r (#3) üzenetére


simonzé
addikt

Ok, átjött: rendkívül okos vagy. Már én is értem,pedig én egy csökevény vagyok.
Annyit látok csak, hogy a veterán státuszod ellenére még nem fogod fel, hogy a kedvenc PH-nk a reklámokból tartja fenn magát. Nem a kínai, hanem a hazai cégek reklamjabol. Ezek a cegek adóznak, EU-s szabalyok szerint alkalmaznak embereket, magyar nyelvű ügyfélszolgálatot tartanak fenn, és vegletesen sarcolja őket szeretett pártunk és kormanyunk.
Ezzel szemben a kinai webshop velhetoen heti 7 nap napi 12+ oraban dolgoztatjak a kinai (angol... Khm...) ugyfelszolgalatos es raktáros kollegaikat. Tb? Adófizetesi morál? Hosszútávú gondolkodás, és fair verseny? Ezekett a szavkat ők még kínaiul sem értenék.
Ja, és a free shipping mögött az áll, hogy a kinai állam a hazai kereskedők versenyképességének a növelés erdekeben 75%gkal dotalja a csomagkuldest. Tehát még csak ebben sincs tiszetesseges verseny. De te emellett kampanyolsz, mikozben csak a hazai vilagrekord 27% áfa egyedül ekkora árkülönbséget garantál.
Aztán meg csodálkozol ha nincs már munkád, mert a kinaiak azt is elvettek. Szűklátókörűségből 5-ös!

Nem mondtál nagy újdonságot azzal, hogy Kína olcsóbb. Azért köszönjük a demagóg tippet, légy magadra büszke!

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.