Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hmmm, is tudom. Már egy ideje nem követem a PC-s piacot se, a konzolost meg eddig nem is néztem, de Pl:
XCOM® 2 Digital Deluxe Edition 21 190,00 HUF / 6 992,70 HUF+ Xbox Live Gold-előfizetéssel

XCOM® 2 16 990,00 HUF / 5 606,70 HUF+ Xbox Live Gold-előfizetéssel

Mass Effect™: Andromeda Deluxe Edition 1 990,00 HUF / 5 596,00 HUF+ Xbox Live Gold-előfizetéssel

Nekem valahogy úgy tűnik ennél azért a Steam-en néha sokkal jobb akciók szoktak lenni, ez nem tűnik olyan túlságosan csábítónak... :F

[ Szerkesztve ]

(#2) Stauffenberg válasza SunMount3r (#1) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A Steam-mel ellentétben az Xbox Store-ban vannak magyar régiós árak. Ezek néha kedvezőbbek, mint a nyugatiak, néha meg nem.

Egy 300+ játékot tartalmazó Steam könyvtár, meg egy Xbox One S birtokában mondom, hogy hű de nagy eltérések nincsenek a két bolt árképzésében. Ha most hoznék példákat olcsóbb címekre az épp úgy csak kiragadott példa lenne. :)

Meg ne feledd, hogy itt úgy osztható 2 gép felé minden digitális tartalom, hogy egy időben mindkettőn mehet a játék (akár együtt is). Aki akar tud így is spórolni egy testvérrel, legjobb baráttal, stb. A használt lemez csere/adás-vétel meg aztán végképp nagy spórolás, több címet is ingyen (vagy majdnem ingyen) vittem végig, mert csak egy végigjátszás erejéig vettem az aprón és ment is vissza oda pár nap múlva.

Meg vannak más régiók is, más árakkal és az Xbox One nem régiózáras platform. Ha érted mire gondolok. :)

(#3) zzola


zzola
félisten

:C

(#4) anulu


anulu
félisten

a teljes lista. ha egy New Colossus vagy WWII fel tudott kerülni, akkor egy Forza7-nek is lehetett volna helyet találni :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) oriic válasza anulu (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az majd jövő héten. ;)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.