Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Battlefield 4-et nagyon szórják kifele, még az Origin-en is le van árazva. Ennyire sokan vettek Battlefrontot félkészen?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) Rage47 válasza Raysen623 (#1) üzenetére


Rage47
veterán

igen, rengetegen

(#3) HKorn


HKorn
addikt

360-ra is jöhetne valami épkézláb leárazás...

Run&Ride

(#4) wolruf


wolruf
őstag

Megéri a Battlefield 4 még megvásárlásra? 2 kiscserek mellett nem tudom mennyire tudok multizni, egy játékosra meg nem túl jókat írtak. Viszont 3000 Ft-ért azért jó vételnek hat (XBOne-ra).

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#5) Csapoati válasza HKorn (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Majd jövő héten. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) gianni85 válasza wolruf (#4) üzenetére


gianni85
veterán

vegyél inkább egy év EA Access előfizetést 6ezerért. Akkor tudsz játszani a BF4-gyel, Hardline-nal és még sok más cuccal is

(#7) wolruf válasza gianni85 (#6) üzenetére


wolruf
őstag

De ilyenkor azoknak nincs semmi egyéb díja? Megveszed az Access-t, aztán örülsz mindennek, ami jár vele?

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8) gianni85 válasza wolruf (#7) üzenetére


gianni85
veterán

ami benne van a vaultban azzal addig játszol amíg él az előfizetésed. Annyi, hogy Access-t, csak bankkártyával vásárolhatsz és általában csak az alapjátékokat kapod meg. Bár BF4-nél úgy tudom vannak már ingyen elérhető DLC-k is. Nincs semmi rejtett költség ha erre vagy kíváncsi. Max annyi ha nem mondod le fordulónapon akkor leterhelik a kártyádat újabb egy évvel, bár én speciel várom szeretettel :)

(#9) wolruf válasza gianni85 (#8) üzenetére


wolruf
őstag

Köszönöm, erre voltam kíváncsi. Többször elolvastam már az oldalt, morfondíroztam ide-oda, de pont a rejtett költségektől féltem/tartottam, amiről annyira nem volt sehol infó. Lassan akkor meglépem én is ezt :) :R

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10) Beri78 válasza wolruf (#9) üzenetére


Beri78
őstag

Tudom, hogy xbox hír, de valaki nem tudja, hogy ps-hez miért nincs ilyen access? Vagy lehet, hogy lesz később?

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#11) Rage47 válasza Beri78 (#10) üzenetére


Rage47
veterán

A Sony azt mondta, hogy az EA Access nem képviseli azt az értéket, amit a PS játékosok elvárnának. Nem lesz.

(#12) danih


danih
addikt

Ori, miért nincsen PS Store akciófigyelő amúgy? Nincs ki foglalkozna vele?
Rengeteg kihagyhatatlan akció volt az utóbbi pár hétben - és még úgy néz ki lesz is, de erről nem láttam egy hírt sem...

(#11) Rage47: lol, jó lenne ha a vásárló tudná ezt eldönteni :) Én nem venném meg mondjuk, de jó ha megvan a lehetősége.

[ Szerkesztve ]

(#13) Beri78 válasza Rage47 (#11) üzenetére


Beri78
őstag

gondolom túl olcsó, azért nem jó nekik:(
szomorú, mert nekem jó lenne

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.