Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

"Xbox 360 Konzol 4GB - 29 990 Ft"
ennyiért elég jó ár, jó hogy alapgéb de 49 990 Ft helyett

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) energy4ever


energy4ever
addikt

Lehet kimegyek 09:30-ra, hatha ugy marad nekem valamelyik Wii U-s A.C.-bol.

(#3) oriic válasza sanyijedi (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ennyiert best buy.

Live-Die-Respawn

(#4) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Egy Destiny Ghost-ra lecsapok, ha nem kapkodják el.. remélem nem 1db van belőle :DDD

(#5) Bocha válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Mi is megyünk a megnyitóra Boggal, úgyhogy remélem, találkozhatunk majd pár fórumos kollégával! :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#6) G4ga


G4ga
őstag

Ha valaki 4. - 13. ker környékéröl megy kérem irjon rám, kérnék töle szivességet! Én sajnos dolgozom és nem tudok elmenni.

Köszönöm!

(#7) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Az egyik legdrágább bolt.

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#8) bozont válasza sanyijedi (#1) üzenetére


bozont
veterán

Én mondjuk örültem volna egy PS3-nak is ennyiért. Kár hogy az nem lesz akciós. :(

[ Szerkesztve ]

(#9) nebulo


nebulo
tag

Ja, egy 16 GB-s PS3-at én is szívesen elvinnék 30 alatt kevéssel, kár, hogy nincs erre lehetőség. :)

(#10) Mr X


Mr X
veterán

Gondolom a Boxból is lesz vagy 2 darab jó esetben.

(#11) danika0670


danika0670
tag

Pont most akartam apron venni jo aron boxxot meglattam ezt, de egyreszt dolgozok masreszt a kolkega jol mondja... Lesz vagy 2db belole...de ne legyen igazunk es aki tud menjen vasaroljon be! :)

06hetven701O656

(#12) adalbert1 válasza danika0670 (#11) üzenetére


adalbert1
veterán

Ennyiért már csak az újrainduló garancia miatt megérte volna, úgy, hogy eladom a régit - igaz én is dolgozom, és valószínűnek tartom, hogy délután-este már egy darab sem lesz belőle. Mindenesetre ez is valami, hogy csinálnak egyáltalán ilyen akciót, és örülök, hogy lesz újra a plázában is üzletük.

(#13) Blaise válasza sanyijedi (#1) üzenetére


Blaise
veterán

PlayIT-en is volt ennyiért anno, mégse kapkodták szét nagyon.

(#14) Bocha válasza danika0670 (#11) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Megkérdeztem, 100 darab van.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#15) Jhonny06 válasza Bocha (#14) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Destiny-re is kérdezz rá légyszi :D

(#16) Kar07 válasza Bocha (#14) üzenetére


Kar07
tag

Hol/milyen elérhetőségen kérdezted?

Én hívtam őket ma a honlapjukon megadott mobil számon, de akivel beszéltem nem tudta megmondani. Ha tényleg lesz 100db, akkor lehet elnézek és megpróbálok szerezni egyet :)

(#17) oriic válasza Kar07 (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Hol/milyen elérhetőségen kérdezted?"
Bocha gondolom valamelyik vezetővel egyeztetett. :)

Live-Die-Respawn

(#18) szentkuti11 válasza Blaise (#13) üzenetére


szentkuti11
addikt

A második napra mégsem maradt belőle egy darab sem az őszi PlayIT-en.

(#19) Kar07 válasza oriic (#17) üzenetére


Kar07
tag

Na az már biztató lehet, akkor megnézem és talán szerencsém lesz.

(#20) medvekutya válasza Jhonny06 (#15) üzenetére


medvekutya
aktív tag

honlapot nézve 6 biztos van, ha mind összegyűjtik oda a boltokból 😃

(#21) danika0670 válasza Bocha (#14) üzenetére


danika0670
tag

Hát az a baj, hogy már a főnököt kérdeztem meg nem-e ugrik el egyért :D de a mocsok nem akar....egész nap dolgozom úgyhogy én lecsúszok...

06hetven701O656

(#22) adalbert1


adalbert1
veterán

Végül valaki vett valamit? 576 facebook oldala szerint volt sorban állás is.

(#23) Kar07 válasza adalbert1 (#22) üzenetére


Kar07
tag

Nekem sikerült venni egy Xbox360-at, úgy láttam a többség egyet vitt de voltak néhányan akik hármat is (egyet mintha az aprón is hirdetnének most...)

Éppen nyitásra értem oda, volt sorban állás, csak valamivel több mint egy óra után kerültem sorra. Úgy láttam 11 utánra sem csökkent a sor. Ha jól láttam akkor mindig csak egy eladó fogadta a vevőket, a többiek mást csináltak, árut készítettek, stb, voltak fotósok, Gamestaros polósok is...

Örültem volna ha gyorsabban sorra kerülök, mert a kiesett időt le kellett dolgoznom, de így sem panaszkodom, jutott amiért mentem.

(#24) danika0670 válasza Kar07 (#23) üzenetére


danika0670
tag

Igen énis láttam a hirdetést pont most akarok boxxot venni de hát nagyon nem akar összejönni lehet kéne gyűjteni a ONE-ra...pont beszéltük egy kollégával hogy lehet, hogy beszűkítik hogy 1-et vihessen egy ember de akkor látszólag nem szűkítették be a maximum vihető mennyiséget.

06hetven701O656

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.