Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaitouP


KaitouP
veterán

Hihetetlen ez a banda. T-nél már elérhető a Xiaomi Mi 11, Vodánál meg sehol. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2) Cranberries


Cranberries
aktív tag

..." legdrágább mobil még mindig a Samsung Galaxy Z Fold 2, ami jelenleg a hajítható mobilok csúcsát képviseli,"...
Vedd meg és hajítsd olyan messzire, amilyenre csak tudod!? ;]

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Végre! De több TCL és Realme telefonokat a kínálatba!
Nem rossz telefon a TCL 20 SE. Alaptelefonnak kiváló. A Voda sokáig együtt működött a TCL-el (2013 óta), előtte meg az Alcatellel, így nem meglepő ez.

(#4) novinyul válasza KaitouP (#1) üzenetére


novinyul
veterán

Nem is lesz :N

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#5) xenosz2


xenosz2
újonc

A Vodafone shop a hulladék telefonok lerakóhelye. A gyártók az ár/érték arányban piacképtelenebb modelljeiket velük sózzák el a népre a közép és alsó kategóriában. Kb 8 hónapja vagyok előfizetős náluk és eddig egy olyan telefont nem találtam náluk ,ami árban és tudásban , minőségben is megfelelt volna. 100 ezer alatti kategóriában.
Kb a 100ezres határ az, aminél már a normálisabb telefonok kezdődnek. Az alatt csak azokat a modelleket árulják, amik valamilyne szempontból hazsnálhatatlanok, vagy fontosabb funkciók nincsenek benne.
Jó példa hogy az alcatel 1s megtalálható,de a nem sokkal többe kerülő és jóval igényesebb alcatel 3L már nem. Nyílvánvaló, hogy mire megy ki a játék.
Elsőre megörűltem, hogy végre vehetek részletre valami jobb modellt, nem kell kiadnom egy összegben a vételárat, aztán megtudtam, hogy a kezdőrészlet akár 50%-a is lehet a telefon árának,tehát szó sincs 0 Ft vagy kedvező részletfizetésnek. igaz az elsőre befizetett összeg után a havi díjat nem kell fizetni, amíg le nem dolgozza ezt a pénzt.
A probléma,hogy egy 100 ezres készüléknél ez mondjuk 50 ezer Ft. Ennyiért 3-4 éves csúcsmodellt, vagy 1-2-3 évesen ugyanazt a modellt egyösszegben veszek használtpiacon és utána nem kell részleteket fizetnem sem.
Csalódás.

(#6) novinyul válasza xenosz2 (#5) üzenetére


novinyul
veterán

Ez az új előfizetőknél van, sok volt a frod-s előfizu(kihozott 0ft telefon részletét és az előfizetést nem fizették) Emiatt lett bevezetve, ez egy biztonsági foci a szolgáltató részéről. Régi jól és időben fizetőknek nem kell előleg részlet fizetésnél. Amúgy meg van 100 alatt jó telefon, ott vannak a Xiaomi Redmi Note szériás telefonjai, de akár a Samsung A szériában is vannak jók.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#7) janeszgol válasza xenosz2 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Az Alcatel maga nem hozta el a 3L telefonját ide. Sem a 2020-as, sem a 2021-es verziót nem árulja itt hivatalosan. Az 1S 2020 szerintem egy jó telefon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.