Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) embe


embe
nagyúr

Ok hogy kell a hype, de ezek a nyitási akciók sajnos mindig csak személyes átvétellel érhetőek el.
Azért szerintem jelentős azon felhasználók száma is akik nem tudnak személyesen megjelenni, de egy esetleges vásárlást követően tudnának kötődni a brandhez. Lehetne egy bizonyos készletet a webshop részére elkülöníteni.
Így ez egy olyan parasztvakítás - nesze semmi fogd meg jól.
Tulajdonképpen az a hír a "lesz@rom, na most mi van" kategória.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#2) kbyte1024 válasza embe (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

+1 a Xiaomi nyitasan csak 4orat álltam sorba :DD majd közölték hogy elfogyott de akciósan megkapom ha pár nap múlva visszamegyek. Úgy lett. Na meg 100 db teló??? Tehát kb 0.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) Viktor0610 válasza embe (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értelek.
Ha meg a neten hirdetnék, az indulás után 5 perccel már nem volna semmi a készletből, megspékelve egy nem működő honlappal.

Samsung Galaxy A54

(#4) vacs válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


vacs
veterán

" megspékelve egy nem működő honlappal "

Anno 4-5 éve mikor a black friday megjelent nálunk is, pl az eMag simán bírta a terhelést! :P

(^)(>.<)(^)

(#5) embe válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


embe
nagyúr

De egy netes promóció, én úgy gondolom, nagyobb felhasználói elérést biztosítana.
Így max lehet majd posztolni olyan képeket, ahol x számú user sorban áll éppen az üzlet előtt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6) fornettisuti válasza embe (#1) üzenetére


fornettisuti
veterán

+1

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#7) DrBubo77 válasza embe (#5) üzenetére


DrBubo77
addikt

És pont ez a lényeg. ;]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#8) embe válasza DrBubo77 (#7) üzenetére


embe
nagyúr

Igen - sejtem. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Egy air 3 és egy vezetékes tartalék fülhallgató tervbe van, szeretnék eljutni mindenképp :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) Freiherr


Freiherr
őstag

Na, akkor érdemes lesz figyelni a HA- t. :DDD

XXX

(#11) janeszgol válasza embe (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem értek egyet veled. A hozzászólásodból inkább a sértődöttség érezhető ki.
Szombati napon lesz a nyitás, ami már eleve sok embernél szabadnap. Plusz ne a neten rendelgessenek, aztán meg küldik vissza a 14 napossal, hanem azoknak adják olcsón a termékeket, akik személyesen ott vannak, esetleg ki is tudják próbálni (bemutató darab). Ennek megvan a feelingje.

Inkább arra figyeljenek, hogy aki aznap elmegy és sorra kerül, az kapjon is a meghirdetett áron terméket. Ezek az akciók nem akkora truvájok, szóval nem buknának sokat rajta.

(#12) pusszycat válasza janeszgol (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, de lehet ő Szentgotthárdi, mire feltalpal tuti elfogy a készlet. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Lesz fekete GT2Pro :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#14) selli77


selli77
friss újonc

Lenne egy kérdésem! Tévedek, ha az óriási szenzáció GT Master 5g-t az árukeresőn 98490-ért látom? De tényleg? Ennyire ostobának néznek? Sorbanállás nékkül!

(#15) Szilágyi84 válasza janeszgol (#11) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Nekem a kirakott példány a budaörsi MM-ban csalódást okozott, el is vette a kedvem az autofókusz hiánya és hirtelen hamar 5 perc alatti melegedés miatt.,de a csoportokban akik használják nem tapasztalják szóval én megyek adok esélyt magamnak,mert tetszik kényelmes a méretéhez képest stb és az ára főleg így akciósan. Kérdés vajon mennyivel menjek nyitás előtt, hogy jusson ? Azért szerintem nem annyira elterjedt és népszerű elismert márka mint anno már a Xiaomi volt nyitáskor , vagyis nagyon remélem nem lesznek annyian .

(#16) pusszycat válasza Szilágyi84 (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Este kell menni, sátort kell verni. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#17) Szilágyi84 válasza pusszycat (#16) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Jaja már indulok is 😆 amúgy szerintem 100-nál többen nem lesznek , ha igen akkor sorszámot veszek .

(#18) Donki Hóte válasza selli77 (#14) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Most mi a baj ezzel? Van olyan bolt, ahol jelenleg 170 eFt a telefon ára.

Ehhez képest elég szolidak, hogy csak 50 eFt engedményt írtak a papírra, hiszen ]írhattak volna 70 eFt engedményt is :DDD

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#19) janeszgol válasza selli77 (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem tévedsz. Az Emagon újra csomagoltként már hónapok óta nézem ezeket. Akkor a 6/126 volt egy százam, meg 93 ezer (az most 90k alatt van), a 8/256 pedig 107 ezer volt, mai most 100k alatt van.
Ezért mondom, hogy ezek nem ajtó kivágós árazások.

(#20) embe válasza janeszgol (#11) üzenetére


embe
nagyúr

Igen kicsit van benne az is. A szabadnap mit befolyásol? Nyilván nem kedd hajnal 4-re teszik ezt a megnyitót. De most azért autózzak 250 km.-t? Egy kicsit nézd távolabbról a dolgot, ne Budapestről, vagy annak agglomerációjából!
De a 14 napos elállás (illetve azzal visszaélés) nem csak az ilyen akcióknak a sajátossága.

Viszont az utolsó hozzászólásoddal egyetértek.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#21) janeszgol válasza janeszgol (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

százas*
(Az m és az s jó messze van egymástól. Mindegy. )

(#22) selli77 válasza selli77 (#14) üzenetére


selli77
friss újonc

Donki! Ugye most ironizálsz? Az üzletben nekem a legfontosabb, hogy ne érezzem átverve magam! Itt, most, de!

(#23) Remiel válasza embe (#1) üzenetére


Remiel
őstag

Nem értelek, a nevében ott van, nyitási akció. A bolt nyitását hivatott hirdetni és nem grand webshop opening szerepel a cikkben hanem boltnyitás, miért kéne online is elérhető legyen a készlet? Ha Budapest hát Budapest, nyithatnának pl Szegeden is akkor meg én mondhatnám, hogy megy a fene annyit ezért.

Nekik az a lényeg hogy sok helyen megjelenjenek a fotók, hogy mennyien állnak sorba, amit meg erre költenek mint engedmény az marketing szempontból kb lepkefing összeg a hírértékhez képest.

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#24) Donki Hóte válasza Remiel (#23) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hát ja, Budapesten és az agglomerációjában lakik az ország lakosságának a harmada, az ország fizetőképes keresletének a fele, szóval Szegeden nyitni az első boltot nem lenne túl jó ötlet.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#25) embe válasza Remiel (#23) üzenetére


embe
nagyúr

Igazad van. Ez a Te véleményed róla.
Az enyém meg amit leírtam.
Itt mindenkinek igaza van. :D

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#26) selli77


selli77
friss újonc

A realme 8-at is hosszasan nézegettem, mire észrevettem a részletet! Mert lényeg abban rejlik! Ez a kütyü a 4/64-es, tehát a legolcsóbb, ami 63000-ért már elérhető másutt! De keményen odaírják, hogy -35000 Ft! Nos, ez a második disznóság! Az biztos, hogy ha egy cég így kezd, abból sok jó nem sül ki!
Azt hiszem tőlem kapnak egy nem ajánlott plecsnit! Nem hiszem! Biztos!

(#27) Takuun


Takuun
aktív tag

Realme GT Master Edition érdekelt volna, de árukeresőben gyakorlatilag bárhol (Aqua, Media Markt, Best Byte, 220Volt stb.) megkapom ma 106-109 eFt között. Azért a 6 eFt-ért meg nem fogok cintányéros majmot játszani egy megnyitón. Aki ennyiért vesz telefon 5-6 eFt, már nem oszt nem szoroz, főleg, ha cserébe nem kell órákat sorban állnia. Mondanám, hogy szánalmas próbálkozás, de itthon még így is kígyózó sorok lesznek a nyitás napján. Hogy is szokás mondani? Boldogok a tudatlanok! Jó szórakozást kívánok nekik :DDD

(#28) Remiel válasza embe (#25) üzenetére


Remiel
őstag

Ez nem vélemény, hanem tény. Ha nyitok egy hentesboltot és ebből az alkalomból a készlet erejéig 300 forintért adom a bélszínt akkor is kifogásolnád, hogy online nem tudsz rendelni belőle?
Teljesen mindegy az árucikk, ha boltnyitási akció, kedvezmény a neve, akkor a bolt nyitására vonatkozik

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#29) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Én nem tudom, lehet én vagyok kényelmes, de nincs az a kedvezmény amiért én sorba állnék órákat,ez olyan bohóc dolog nekem.
Főleg ilyen kis kedvezményekèrt.
Richo

(#30) embe válasza Remiel (#28) üzenetére


embe
nagyúr

Látod ez is egy vélemény .....
A tény az amit a fórumtagok írnak a parasztvakító akciós árakról. Az tény.
Amit mi írogatunk az vélemény.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#31) Donki Hóte válasza Richoo44 (#29) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem is fognak a bolt előtt tolongani az emberek, nem lesz sor, nem lehet majd villogni azzal, hogy lám, órákat álltak sorba az emberek a Realme termékekért.

Amióta jönnek a hírek a boltnyitásról, azóta finomítgatják az akciókat, de még mindig messze vannak attól, hogy érdemi akcióról lehessen beszélni.

A telefonok nagy része kb. annyiért van az akcióban, mint amennyiért bárhol meg lehet venni, a 10 Ft-os fülhallgatóért meg senki sem fog sorban állni, az jut annak is, aki délután néz be a boltba.Szóval az az 1000 db Szamos isler, amit a sorban állóknak szánnak, ki fog tartani másnapig.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#32) Richoo44 válasza Donki Hóte (#31) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Van isler? Akkor lehet mégis beállok abba sorba :DD
Viccet félre, nem tudom, miért kell ezt hatalmas nyitási akciónak nevezni , nagyjából egy Emag,Media Markt hetente ilyen akciókat virít,nyilván a kifutó termékekre.Bár a Realme 8 is az már.
Nekem bejön a Realme nagyon,örülök a boltnak is vártam a Master Editiont akcióban, de 8 ezer forintért nem állok sorba az fix 😁 ennyivel drágább egy Médiában, inkább megveszem ott.

(#33) pusszycat válasza Donki Hóte (#31) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy kell meghirdetni, h kap mindenki tombolát, és kisorsolnak köztük egy ultrát vagy kettőt.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#35) Szilágyi84 válasza Legendd (#34) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Én komolyan kérdezem,mert Te jobban rálátsz a dolgokra , szerinted mi várható nyitáskor ? Engem nem izgatnak az okosok ,mert a GT2 Pro -50 ezer akciója azért már sor gyanús.

(#36) embe válasza Legendd (#34) üzenetére


embe
nagyúr

Nem védeni akarom selli77-t.
De azért ha erről a modellről van szó akkor valóban parasztvakítás az említett telefon akciója. Nem beszélve hogy azért van 1-2 ismertebb webshop is a lista elején, és személy szerint én jobban bízok azokban mint egy frissen nyitó üzletben, új forgalmazóban.

De azért Te kicsit modorosabb szoktál ettől lenni. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#39) janeszgol válasza embe (#36) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem is igaza van Selli77-nek. Tavaly BF-kor az Edigiben a 6/128-as Realme 8 volt ennyiért. Meg mondom a többi leárazás sem akkora truváj. De jó áron vannak alapból ezek a Realme Master GT-k.

(#40) Donki Hóte válasza Legendd (#34) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem akarlak bántani, mert itt a legtöbben tisztelnek téged, de ennyire erős lobbizást szavakat nem biztos, hogy ér a dolog.

Milyen boltnyitó akció az, ha az adott cég húzótermékeiből (a mobiltelefonkból) egy kifutott típust, egy kifutó típust, meg egyetlen kurrens típust kínálnak?

Az árakról már többen is elmonták a véleményüket, a Realme8-at kb. mindegy, hogy mennyiért adják, akkor se kell a boltnyitással megcélzott közönségnek, aki a GT Mastert szeretné, az a nyitóárak láttán már megvette az MM-ben, ahol ugyan picivel drágább, de lehet hitelre, vagy részletre venni.

A GT2 Pro-t meg nemrégen akciózták, ennek ellenére pl. engem érdekelt volna, ha bárki tudott volna egy olyan egyszerű kérdésre válaszolni, hogy kapható lesz-e feketében :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#41) enginev3.0 válasza Donki Hóte (#40) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én pl az Air buds3 miatt megyek, az jó áron lesz és kell egy jó kis füles :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#42) selli77


selli77
friss újonc

Köszönöm uraim! Már legalább 3:1-re vezetek! Kedves tőletek!
Telefonban elég jártas vagyok, jól használom őket, de hobbym a telefonos fényképezés! Különösen az utólagos javítás!🤣Arra gondoltam a realme egy picit jobb képeket készít, mint mondjuk egy Xiaomi Mi 10 lite, ezért figyeltem fel az akcióra! Ötleteket szívesen veszek, max. 100000 körül!
Az tény, hogy mindig a legjobb árakat nézem! Így van a nyugdíjasok 99,9,%-a!

(#43) blueye válasza Legendd (#34) üzenetére


blueye
veterán

Ez kijott beloled, en orulok :)

(#44) pusszycat válasza selli77 (#42) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én szöveg után 14-nek néztelek. Jól tartod magad, ne engedj a kornak. Maradj friss és fiatalos. The age just a number. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#45) selli77 válasza pusszycat (#44) üzenetére


selli77
friss újonc

Azért nincs ok az irigységre! Ahogy még én tanultam: старость не радость! De annyit mondhatok, soha ne ess hasra semmilyen legenda előtt, bármennyire erőlködik! A 14 év tetszik, remélem nem retardált negyvenesre gondoltál!🤣 Annyi előnyötök azonban van, hogy én 50 voltam, mikor először lett mobilom!

[ Szerkesztve ]

(#46) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hát ez nem akció hanem kb vicc. De tényleg......ezzel akarnak tömegeket vonzani??

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#47) Szilágyi84 válasza Donki Hóte (#40) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Mennyi volt ott akciósan a GT2 Pro ? Én 300 alatt hivatalos helyen nem láttam mostanában. Amúgy igérték a feketét ,de nincs még pontos dátum .

[ Szerkesztve ]

(#48) Donki Hóte válasza Szilágyi84 (#47) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Annyi, 299 900 Ft. Csakhogy az akcióban adtak hozzá egy 10 collos Realme tabot, amit még a nepperképzőről rátermettség teljes hiánya miatt az első héten kibukottak is gond nélkül el tudtak adni 50 eFt-ért :K

Szerk: kapható fekete nálunk is, az ALZA árulja cseh készletből, mert ott érdekes módon van fekete is. Ebből látszik, hogy a magyar piac mennyire (nem :D ) fontos a Realme-nek.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#49) Richoo44 válasza Donki Hóte (#48) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Ugyanannyira szerintem, mint az Mstore-nak. :D
Ott is minden 2-3 hónappal később jelenik meg, úgy, hogy minden nagy áruház már rég árulja a portékáikat, hivatalos garanciával,a Realme is hasonló lesz szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.