Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) natë


natë
nagyúr

A 13 jön még vajon rá?

(#2) ghiottone válasza natë (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azt még elvileg megkapja.: "Asus says it will provide “at least” two major OS with security updates for the same timeframe." forrás

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#3) natë válasza ghiottone (#2) üzenetére


natë
nagyúr

Akkor nem rossz vétel.

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem rossz. Én azt sajnálom, hogy ez már mikro méretnek számít android fronton.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) schnela


schnela
csendes tag

Az Alzánál még olcsóbb!

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Még a végén erre váltok. :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Luck Dragon válasza Graphics (#6) üzenetére

Úgyse :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Na ennek most akkor utána nézek, hogy mik a tapasztalatok. Mintha valami bibi lett volna vele.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#9) janeszgol válasza 7Heads Drago (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Én csak a melegedésről tudok. Forrósodik mint állat.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) Graphics válasza janeszgol (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vannak teljesítményprofilok, tényleg érdemes utánaolvasni.

Az Asus szoftveresen elég ügyes.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) agent_k válasza janeszgol (#9) üzenetére


agent_k
őstag

Meg arról, hogy becsíkozódik a kép és elpusztul a teló. Nem tudom ezt kijavították-e azóta.

(#12) 7Heads Drago válasza janeszgol (#9) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A topikja alapján merül, mint a gerely. 2-3 órás Sot napi töltési rátával az elég gyenguszka.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#13) CSZTech&Mod


CSZTech&Mod
csendes tag

Nekem tökéletes az iPhone 13, már nem vennék ASUS telefont. :DD

CSZModTech

(#14) ujvendeg válasza 7Heads Drago (#8) üzenetére


ujvendeg
tag

Egy tiszteletreméltó veteránnak szinte kötelességemnek érzem a válaszadást - semmiféle tanulmányaimra nem fogok hivatkozni, csupán a nyers tapasztalataimra.
És amennyire lehetséges - röviden: A magyarországi megjelenése után az egyik első vevője voltam, mert számomra ez a megfelelő méret - egy, a tenyerem fogóerejét befolyásoló baleset is közrejátszik ebben, de egyébként sem vennék kézbe 165 mm-es süteményes tálakat - egyszóval: napi használatban, és valóságos használatban volt nálam először egy 8GB/256GB-os verzió, majd, magánügyeimet nem ide keverve, ajándékként hozzájutottam az igazi erőgéphez, a 16GB/256GB-os verzióhoz, néhány héttel ezelőtt adtam el az utóbbit, mert nem tudtam kihasználni, túlságosan is sok volt ez az én telefonhasználatomhoz. (A 2-3 órás Sot nagy hadova.)
A tények: a telefon semmivel jobban nem melegszik, mint a többi, más márkájú készülék, amelyekben SD888 dolgozik. Nem tudok róla, hogy lenne bármilyen gyártótól telefon, amin legalább három fokozatban állítható lenne a CPU, a GPU, a memóriahasználat, a hőmérséklet, és amúgy ötféle akkuerő-spóroló gyári protokoll volt a telefon a frissítés előtt is, mindebből kitűnik, és nyilván nem írhatok egy második tesztet róla: a készülék, minden, komolyan jegyzett, android-alapú telefonnál aprólékosabban állítható, a tulajdonosa egy hét után is találni fog egy almenüt, ami azelőtt észre sem vett. Nincs olyan porcikája, amit ne lehetne testre szabni, s mivel ez is tapasztalat, jóval tovább bírja egy töltéssel, mint mondjuk az S21 - és még valami, alighanem fontos adalék: én a mobiltelefont telefon gyanánt használom, aki gyermeteg, megmozgatott, animált rajzolt figurákkal játszadozni akar, mert még általános iskolás, annak nem ez a telefonja, én telefonként használtam, várakozáshoz, időtöltéshez volt a telefonon egy szókirakó és egy pasziánsz, egyébként nem játszottam vele, az akku takarékos módra volt állítva, és szinte kötelező volt visszavenni a memóriából, így is erőmű: 3,5-ös jack, színes értesítés-jelző, AOD, a telefon méretéhez illő akku, kellemes, minimalista megjelenés, semmi csili-vili, príma kijelző, nem kell minden lehetőséget full-ra állítani és máris nincs melegedés, a megjelenésekor, 2021 nyárelőn a Sony az akkori legújabb kameramodulját az Asus-nak adta el elsőnek. Tessék meghallgatni róla a Mobilarena magazinját, az Asus-nak nem fő profilja a mobil, öt-hat típust futtat, de rossz telefont soha nem csinált - ennek pedig méretben, erőben, a beállítások bőségében nincs párja, és aki nem sajnál rá bizonyos összeget, az egy valóságos erőművet kap.

(#15) 7Heads Drago válasza ujvendeg (#14) üzenetére


7Heads Drago
veterán

:R

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#16) janeszgol válasza ujvendeg (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Az Oppo/OnePlus sokkal ügyesebb, ha hűtésről van szó.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) Graphics válasza ujvendeg (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Légyszives, nyomj már entert néhány mondat között.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) KisHercegnő válasza ujvendeg (#14) üzenetére


KisHercegnő
újonc

Abszolút egyetértek az előttem szólóval. :C :R

(#19) 7Heads Drago válasza Graphics (#17) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha már annyira kötözködünk: ezt az egy mondatot neked se sikerült magyarul megfogalmazni. Nekem valahogy vérzik ez a kioktatás.
Nekem a tartalom a lényeg és hogy vannak ékezetek és írásjelek is. :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#20) Graphics válasza 7Heads Drago (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Semmi gond, nem neked szólt a mondandóm.

Ennek maradéktalanul örülök viszont.

Nem kioktatás volt, nem kötözködés. Egy kérés.
Biztos remek dolgokat ír (nézőpont kérdése amúgy), viszont minimálisan tiszteljük már meg egymást, ha írunk ide, akkor ne csak úgy odahányjuk az oldalra... Ez persze lehet az én pici lelkemet b.ssza ennyire, lehet mást nem érint. Ez van.)

Baj, ha ez nem neked volt címezve? Én tudom, hogy jön a front.

De megpróbálok nyelni egy nagyot. Lapozzunk. ;) Köszi.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) 7Heads Drago válasza Graphics (#20) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sorry
Nem gondoltam ennyire komolyan veszed.
Elnézésedet kérem. :R

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#22) Graphics válasza 7Heads Drago (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem gond, túlreagáltam, nem volt ebben ennyi.

Elnézést. :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.