Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) trapi80


trapi80
tag

Én szerettem volna egy Note20 ultra-t, sajnos értesítő kérhető max rá. Milyen akció ez így már?! 🤔 🥺

Üdv: Roland

(#2) Schuler888 válasza trapi80 (#1) üzenetére


Schuler888
senior tag

Sikeres? A note20 ultra a tavalyi kifutott modell ami raadasul retegtelefon nem egy S szeria, es ilyen jo aron siman elkapkodtak, plane hogy mara kiderult nincs folytatas iden,az elol aki nem figyelt :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Tab S6 Lite-tal szemezgetek. Jelenleg 124k. Ha ebből lejön a 30%, akkor jó vásár lesz annak, aki egy jó tabletet szeretne.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) Lasko válasza janeszgol (#3) üzenetére


Lasko
csendes tag

Tabletekhez sajnos csak Galaxy Buds Live jár ajándékba.

(#5) Lasko válasza Lasko (#4) üzenetére


Lasko
csendes tag

Látom már, az majd vasárnap lesz.

(#6) S e t h válasza Schuler888 (#2) üzenetére


S e t h
nagyúr

Black Fridayt ismered? :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7) TFSi


TFSi
őstag

A Galaxy Watch 4 Classic sem rendelhető az ajándék töltőpaddal már tegnap óta. Bénán csinálják.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#8) MuMa012


MuMa012
tag

Az S6 Lite tabletet már hozza a honlap olcsóbban, de nem jár mellé fülhallgató a telefonomról. Számítógépről viszont jár mellé ajándék, de nem adja olcsóbban. Valaki más is belefutott ebbe?

(#9) SX Wave válasza MuMa012 (#8) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Tab S6 Lite LTE: van 30%, nincs füles
Tab S6 Lite WiFi: van füles, nincs 30%.
Pedig a leírásban nem így szerepelnek a kedvezmények.. van egy kis enyhe átbasz.... érzésem.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#10) Viktor X válasza SX Wave (#9) üzenetére


Viktor X
tag

Én Tab S6 Lite WiFi-t vettem -30%-al, de buds így nem járt már hozzá. Így is jó vétel szerintem, de azért kicsit reménykedtem, hogy dupla kedvezmény lesz. :D

(#11) MuMa012 válasza Viktor X (#10) üzenetére


MuMa012
tag

Nekem már sem okostelefonon, sem gépen nem engedi a wifiset 30%-kal olcsóbban venni, csak fülessel. A helyedben hivatkoznék az akciószabályzatra, mert az leírja, hogy ma a készlet erejéig mind2 jár.

(#12) updog válasza MuMa012 (#11) üzenetére


updog
senior tag

Én is megörültem mert konkrétan írta az oldal miután betettem, hogy az ajándék terméket a kosaradhoz adtuk, és hogy a kedveményt a kosaradhoz adtuk... de így nem az igazi, főleg hogy a buds nem igazán érdekel.

Szerk: látom, szerintem a kedvezmény amit emleget, az ingyenes szállítás akar lenni :o

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#13) MuMa012


MuMa012
tag

Felhívtam az ügyfélszolgálatot. Elismerték, hogy elvileg mind2 akció vonatkozik a mai napon, de ilyen esetben választani lehetne melyiket kérem. Most a rendszer nem engedi. Így majd a jövő hét folyamán elvileg kedvezményesen is megvehetem emiatt a hiba miatt.

(#14) yuing válasza MuMa012 (#13) üzenetére


yuing
őstag

Konkrétan mit ígérték? Megismétlik az akciót a következő héten?

(#15) MuMa012 válasza yuing (#14) üzenetére


MuMa012
tag

Megadtam az elérhetőségeimet, s a jövő héten keresnek a megoldással. Elvileg megadják a választási lehetőséget.

(#16) yuing válasza MuMa012 (#15) üzenetére


yuing
őstag

Értem, tehát egyéni lehetőséget ajánlanak fel neked. Pompás akció volt ez a Samsungtól, a feketéből gondolom volt valami minimális készlet, a kéket meg sem lehetett venni kedvezményesen. Köszi Samsung. :DDD

(#17) SX Wave válasza Viktor X (#10) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Én is reménykedtem a dupla kedvezményben, ehhez képest, még szimplát sem kaptam :( A Wi-Fi-s verzióért 86 793,- jó ár, füles meg már van, de ajándékba jöhetett volna :)

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#18) updog válasza yuing (#16) üzenetére


updog
senior tag

Mindegy, majd Black Fridaykor.

;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#19) MuMa012


MuMa012
tag

Felhívtam tegnap az ügyfélszolgálatot. Akik vasárnap jelezték a hibát, hogy nem adott 30% kedvezményt a rendszer azok egyedileg kapnak majd kompenzációt. Még a Samsung központi visszajelzésére várnak és a felvett adatok alapján megkeresik az érintetteket.

(#20) Dr.NX válasza MuMa012 (#19) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én kaptam egy kuponkódot, ami szintén nem működik. :U

Elfogadom a sütiket.

(#21) TFSi


TFSi
őstag

Szerencsére szombaton tudtam órát rendelni az ajándék töltőpaddal. Amúgy gáz volt, hogy minden platformon írni kellett, amíg megkaptam e-mailben a kollégák dolgoznak rajta szöveget. Ezt sem szóban, sem chaten nem mondták. Csupán annyit javasoltak, iratkozzon fel a készletfigyelőre. Ha szombat reggel nem vagyok résen, lehet később sem lett volna deal.. Csütörtöktől indult a kálvária.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#22) Lego85


Lego85
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#23) TFSi válasza Lego85 (#22) üzenetére


TFSi
őstag

Azóta szerencsére sikerült beszerezni a Watch 4 Classicot, de akkor is ciki egy ilyen gyártó esetében. Az úgyfèlszolgálat mégha nem is állt a helyzet magaslatán, de mindig készséges volt.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#24) MuMa012


MuMa012
tag

A Tab S6 Litek nem, hogy nem lettek feltöltve, de még az utolsó kék is elfogyott a wifisből. Szerintem megvárom inkább a Black Fridayt, hátha egy Ipad vagy valami más jobb akcióban lesz.

(#25) Schuler888 válasza Lego85 (#22) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ezert az egy kommentert regisztralni....

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.