Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

frissítés után mennyit javult a kamera?

(#2) Berti1992 válasza Sanyi.mTs (#1) üzenetére


Berti1992
csendes tag

Pontosan ez érdekelne engem is, mert amúgy nagy favorit a teló, ennyiért pláne, csak a kamerával nem vagyok kibékülve. Van valami infó arról hogy min/miken és mit/mennyit javítottak?

(#3) novinyul válasza Berti1992 (#2) üzenetére


novinyul
veterán

Amúgy mi is volt a baj a kamerával? A frissítés már a teszt előtt kint volt és nem csak a kamera volt a frissítés célja.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#4) RetepNyaraB válasza novinyul (#3) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Pedig remélhetőleg az eredeti, frissítés nélküli szoftvert tesztelték. Nagyon pocsék eredménnyel. Annál most jobbnak kell(ene) lennie.
Mondjuk az egyébként egész pofás hardverből kimaradt az NFC; ez instant bukó nekem 2019-ben, kamerától függetlenül.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#5) novinyul válasza RetepNyaraB (#4) üzenetére


novinyul
veterán

Igen az első szoftverrel tesztelték, a frissítés rendbe rakta, sajnos az NFC beleférhetett volna. Mondjuk nekem nem hiányzik, nem használom, de egy infrának azért örültem volna.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#6) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Lezuhant?Hová?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#7) Freiherr


Freiherr
őstag

Kár ezért a telefonért, nagy durranás lehetett volna belőle, de ez már süllyed a csába, hiába reszelgetik.

XXX

(#8) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Kinézetre nagyon tetszik ez a telefon, de sajnos a többin még lenne mit javítani. És még így akciósan sem sokkal olcsóbb, mint pl a Mi 8, aminek a kamerája viszont tényleg jó, és a szoftveres része is rendben van.

Laci

(#9) novinyul válasza Gusztáv (#8) üzenetére


novinyul
veterán

A teszt előtt jött rá frissítés, az helyre rakta a problémás részeket. Az akkumulátor simán hozza az 5 - 5,5 órás kijelző időket 4G-s hálózaton, wifin plusz 2 óra lazán. Az nfc hiánya nagy hülyeség(nekem pont nem hiányzik) illetve a flyme zártsága sem mindenkinek tetszik. Viszont az egyik legkompaktabb 6" telefon, ráadásul notch nélkül.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.