Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Tegnap Bog említette a YT-os magazinban, hogy itthon az új telefonok értékesítésének 60-70 százaléka még mindig szolgáltatókon keresztül történik. :Y Értekezhetünk mi itt, hogy mi mennyire éri meg, a többség erről nem tud, megy szépen a boltba és írja alá a "kétévet".

B.Cs.

(#2) atike válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


atike
nagyúr

60-70%? Az durva... Álmomban nem gondoltam volna.... :U

A cégnél nálunk (is) úgy van, hogy a flotta minél olcsóbban tudjon beszélni, de a készülékárak azok olyanok amilyenek. Épp ezért évek óta mindenki normál úton veszi a telefonokat, a szolgáltatótól meg semmi... :)

(#3) janeszgol válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Az én környezetemben elég kevés a flottás, és mindenki szolgáltatótól vesz telefont. Valaki rosszabb ajánlattal, valaki jobbal. Nagy divatja van még ennek.

(#4) zzola válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


zzola
félisten

Ehhez az is hozzátartozik, hogy szolgáltatónál talán egyszerűbben megkapják kamatmentes részletre...

(#5) .Szaki. válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


.Szaki.
addikt

Magenta 1 mondjuk nem rossz, én is úgy akarom kihozni a 12 Minit. A 0%THM sem megy a legtöbb helyen, csak APR-nél és szolgáltatónál. Aki pedig nem iPhone-ban gondolkodik, annak marad az első lehetőség. Szerintem az igazi átverés a 0Ft-os telefonok, a csúcskategóriások simán lehetnek jók egy jó tarifával.

Egyébként az S20FE egész baráti áron megy.

[ Szerkesztve ]

(#6) bollokcs80 válasza atike (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én is így csinálom. 0% THM sokszor van amúgy nagyobb üzletekben - de utána kell járni.

B.Cs.

(#7) nozs23 válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


nozs23
addikt

Ez nem csak itthon van igy.

(#8) PirosHello


PirosHello
senior tag

"A többi tarifacsomagban 10-19 ezerrel kisebb összeg került az ércetlire."
Az "ércetli" olyan ár, amely láttán eret vágok magamon :DDD

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#9) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Nem tudom hogy jó nektek a szolgáltatós árképzés. Max ha tényleg sokat telefonnál valaki. Csak ugye a net meglétte miatt meg a beszéd egyre inkább a háttérbe kerül.
Nekem magenta 1 -ben 3 db mobillal se éri meg egyik telot se kihozni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#10) .Szaki. válasza 7Heads Drago (#9) üzenetére


.Szaki.
addikt

Miért?

Levezetnél egy számítást? Független és szolgáltatós ajánlat, mennyi a deficit, stb.

(#11) beno52 válasza .Szaki. (#10) üzenetére


beno52
tag

Meglepődtem én is.
Eddig mindig azt tapasztaltam, hogy a független, NORMÁLIS üzletekben (pl. edigital, aqua, stb..) olcsóbb a mobil, mint szolgáltatónál.
Erre most pl S20 Ultra 5G Dual 128GB Telenor 0ft-os kártyás csomagban 358e, eMag és edigital 369e. (A másik véglet SES és Konzolvilág 459e :DDD :DDD)

És ez csak egy feltöltős sim hűség nélkül...

(#12) tomiivagyok válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

személy szerint így is úgy is fizetném tovább, mivel az előfizetést fizetni kell így is, úgy is. most hogyha az előfizetést így is úgy is fizetem.

a másik pedig az, hogy én személy szerint inkább fizetek Telekomnak kicsit drágábbért, minthogy várjak a hitelbírálatra blabla a "függetleneknél", vagy hozzam ki egybe. nem mindegy, hogy 22 hónap alatt fizeted ki a 200 ezret, vagy egyben. de ez az én álláspontom.

(#13) Freiherr válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Freiherr
őstag

Sokan elkövettük eme hibát.
Mióta átálltam feltöltőkártya független teló kombóra, kisimultak a ráncaim, egy gonddal kevesebb.

XXX

(#14) szucsy89


szucsy89
tag

2 éve kb nem követem a szolgaltatos árakat, így ez most hidegzuhanykent ért, elkepeszto...

céges telefon rulez. :D

(#15) mcdennis


mcdennis
tag

Amúgy a Telenor ad személyreszabott kedvezményeket? Csak mert én 10 éve vagyok két számlával az előfizetőjük, de online csak a bullshit kedvezményüket látom hogy megvehetem ugyanannyiért a telefont mint bárki más.

(#16) mcdennis


mcdennis
tag

Viccesek ezek az árak. Istyleba az Iphone XS egy éve 240 volt akciósan 2 év garival. Telenorba lett volna 250 ért úgy hogy 9500 ftos havidíjat fizettem volna :D WTF?

(#17) 7Heads Drago válasza .Szaki. (#10) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A kedvezményes ajánlatra mindig rá kell számolni a tarifacsomag emelését is. Havi 11.000 az otthoni csomag, 16.000 a 3db mobil előfizu és ezzel együtt is nevetségesek az áraik. Nekem jelenleg 150 percem van és 2x10 gb net. Ezzel biztos hogy vicc.
A korlátlan hívást még csak értem, de a korlátlan net teljesen felesleges szerintem. Az is rá van erőltetve az emberre amit nem is használ ki.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#18) .Szaki. válasza 7Heads Drago (#17) üzenetére


.Szaki.
addikt

Igen, ez így igaz, ha készüléket is vásárolsz a szolgáltatónál, akkor x összeggel emelkedik a havidíjad. Ezért is írtam, hogy pl a 0 Ft-os ajánlatok sok esetben iszonyat drágák valójában, mert a húszon-harmincezer Forintos cuccokat is 0Ft címén valójában minimum 48-ért veszed meg. Viszont nagyoknál én jártam már szerencsével, most pedig váltani fogok a kék szolgáltatóról Magenta1-re, mivel sok otthoni szolgáltatásom van és így egész jó ajánlatok vannak. A kékekhez képest jóval beljebb leszek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.