Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) l.skywalker


l.skywalker
félisten

a Wasteland 1-et így lehet beváltani:

Please go to your account:
https://www.gog.com/account
click on the Wasteland 2 Directors Cut, click More > Serial Keys és itt lesz a W1 redeem linkje"

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2) laceszgamer válasza l.skywalker (#1) üzenetére


laceszgamer
addikt

Úgy néz ki kapott is egy szép terhelés az oldal, nekem harmadjára sikerült a bejelentkezés :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#3) Male


Male
nagyúr

Nekem valamiért lengyelül vagy valami hasonló nyelven jön be a GoG most... egy szót sem értek, de legalább nem is látom a nyelvválasztási lehetőséget :S

...na megvan, legalul volt :) Beváltás sikerült, köszi! .... és l.skywalker -nek is hogy hogyan lehet ebből az 1-et is beszerezni :R

(#4) gamerthor


gamerthor
csendes újonc

Szuper hír, köszi :R

(#5) AxBattler válasza l.skywalker (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Achievement unlocked! :DD
Köszesz!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.