Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fesq


Fesq
tag

Meglessük...

" Rövid az élet, hosszú a sír, mindenki játsszon, amennyit bír "

(#2) P.O.W.


P.O.W.
tag

De meg ám... :DD

MSI MAG B550 TOMAHAWK, AMD RYZEN 5 5600X ,XFX RX 6700 XT 12GB, 4x8GB Kingston Renegade 3600Mhz DDR4, Corsair RM750 ,Noctua NH-U12S, Aerocool Aero One Eclipse RGB, AOC C32G2ZE 240Hz, Razer Deathadder Essential, Genesis Thor 300 TKL

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Újjabb jó cucc. :C

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Thomks


Thomks
csendes tag

Valakinek amúgy elindul ? Letöltöttem majd mikor indítanám kell neki egy ubisoft fiók , de ezek után se indul el.

It doesn't matter where we go, I just don't want to stay.

(#5) korpas15


korpas15
tag

Nekem sem indul el. Ez miért lehet? Ha Epicen letöltöttem, ezt még utána fel kell telepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#6) Lacpac válasza korpas15 (#5) üzenetére


Lacpac
őstag

Sziasztok!

A fiamnak sem indult el, nem lehet hogy azért van, mert kellene a 18. év betöltése?
Ha igen, megváltoztatható a születési év az Epic Game acc-ban?

(#7) Lord Myn


Lord Myn
senior tag

Először nekem sem indult, miután összeköttöttem a uplay fiókommal aktiváló kódot kért. Írtam a supportnak, másnap válaszoltak, de addigra már működött.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#8) C64


C64
őstag

nekem sem indult. feltettem az uplay-t, aztán meg ha elindítom a játékot, az is telepíteni szeretné :DD

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#9) korpas15


korpas15
tag

Én tegnap rájöttem, hogy lehet elindítani. Ugy tudjátok elindítani, hogy Uplay programon belül a játékaitok közül kiválasztjátok az Assassins Creed-et, és betallózzátok neki a telepítési helyét, ahová az Epic letöltötte, és Uplay-en belül indítjátok és így elfog indulni.

(#10) Lacpac válasza korpas15 (#9) üzenetére


Lacpac
őstag

Betallóztam, azt írja töltsem le megint...
Nem sikerült a játék file-ok validálása. Lépjek kapcsolatba a supportal.
Ilyenkor mit lehet csinálni azon kívül hogy hagyom a fenébe?

(#11) korpas15


korpas15
tag

Nekem is ezt írta. Az a megoldás hogy törlöd a Uplay klienst és letöltöd a hivatalos oldalról és újra felrakod, és az már fogja engedni betallózni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.