Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Wow, sosem gondoltam volna, hogy ilyen hamar ingyen adják! :Y Épp gondolkodtam rajta, hogy be kéne szerezni, de így még jobb! Köszi Epic! :C

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

milyen boldogok lehetnek most a játék készítői/fejlesztői :C :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) GodSied


GodSied
csendes tag

Ajánlom mindenkinek! Nagyon pörgős kis játék.
És szerintem jól is néz ki :D

(#4) C64


C64
őstag

EPIC Game :D

thx

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#5) Joccc07


Joccc07
addikt

Elég jó. Én meg a megjelenés idején vettem. Akkor kicsit szegényes volt tartalomra de mostanra már összeszedte magát. Érdemes beszerezni.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#6) adamssss


adamssss
veterán

Az elejen eleg rossz szemmel neztem hogy mi a fenenek jon meg egy online store amikor mar full telitett a piac de ezek tenyleg nagyon jofejek. :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7) ribizly válasza adamssss (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Vajon miért? :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) MageRG


MageRG
addikt

Ez gondolom jobb mint a film.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Az Epic megint megmutatta!!! :C :C :C :R :R :R

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) cellpeti


cellpeti
veterán

nyomja valaki a játékot multiba?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#11) Prof


Prof
addikt

Nem tudom sose ertettem mi a jo a zombi tomeggyilkos jatekokban baromi butak, rondak es nulla kihivast jelentenek...

(#12) wjbhbdux válasza Prof (#11) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Van 6 nehézségi fokozat, feljebb véve megtalálod a kihívást. na meg PVP módok is vannak benne.

/s

(#13) Joccc07 válasza Prof (#11) üzenetére


Joccc07
addikt

Azért ezt cáfolnám. Extreme fokozaton, csapatjáték nélkül megnézném a nulla kihívást nálad.:D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#14) Steven


Steven
addikt

2 dolog :
1, hete vettem meg a játékot erre ingyenes lett 2 napja még bosszankodtam erre ma vissza utalta a pénzem az epic games minden féle komment nélkül wow + pont epicnek.
2, tök jó fejek hogy ezt a játékot ingyenessé tették mondjuk 35 dodot baromira nem ér szerintem.

más:
Számomra nagyon kevés a tartalom , 100* végig menni ua. azon a pályán meg hát nem az én stílusom.

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#15) Hopkins95 válasza Steven (#14) üzenetére


Hopkins95
addikt

Bizony, akartam is posztolni ide, hogy az a „csúnya, anticonsumer” Epic Games refundolja a játékot és odaadja ingyen: Epic Games are refunding recent purchasers of World War Z after it makes the game available for free

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Annyira kiváncsi lennék egy statisztikára, azok között akik nyígtak hogy soha az életben nem fognak Epic store-t használni, hányat vett meg kilóra az oldal az ingyenes játékokkal! ;]
A játék nekem nem tetszett(ahogy öregszem úgy leszek egyre válogatósabb na :DDD ), de ingyen azért érdemes tenni vele egy próbát annak akinek nem volt még meg. :K

(#17) - = Zk = - válasza Medocsabi (#16) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azon kívül, hogy rendszeresen ad ingyenes gémeket, nem sok vizet zavar az EGS részemről... mai napig nem használom
nem ezzel fogják "megfingatni" a Steam-et, ahogy terveték anno....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Kipróbáltak és meglepően szórakoztató. Igaz nagyon hajaz a L4D-re, de hát jótól lopni nem bűn, a Valve meg úgy is leszarja a szériát. :) Amúgy a grafikája is meglepően szép.

Megyen!

(#19) cellpeti válasza CptAdamica (#18) üzenetére


cellpeti
veterán

sziasztok!

pont ezen agyaltam tegnap. Valve sajnos nem igazán fejleszti, illetve amit írtál ennek jó a graffja, míg a L4D és L4D2-nek szépen fogalmazva is XAR

Tigris, tigris, csóvafény...

(#20) MageRG válasza Medocsabi (#16) üzenetére


MageRG
addikt

Lehet hogy behúzott az EGS, de hogy a közel- és távoljövőben nem fogok venni ott semmit, az tuti. Már így is túl nagy a backlogom ingyenes játékokból.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#21) lofagi


lofagi
addikt

Nincs valami hely ahol többen lennének akik játszák ezt? Komolyabb körökre csak rendes kommunikációval van értelme menni, de senki nem nagyon játsza ezt. :\

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22) Joccc07 válasza lofagi (#21) üzenetére


Joccc07
addikt

Mihez kell a kommunikáció? PVE részhez? Ott sosem éreztem hiányát. Egyébként Discord csoportban folyamatosan jönnek az értesítések nálam. Úgyhogy nem mondanám, hogy nem sokan játsszák.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#23) lofagi válasza Joccc07 (#22) üzenetére


lofagi
addikt

Horde módban szerintem érdemes lehet egy normális kommunikáció. S milyen dc szerveren van ez? Hivatalos vagy magyar?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24) Joccc07 válasza lofagi (#23) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem szükséges oda sem. Nem éreztem szükségét.
Igen :K A hivatalos DC szerveren.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#25) Franky74


Franky74
tag

Helló!
Kipróbáltam, mikor ingyenessé vált a játék.
Csapattagokat keresek, zombi öléshez: p3rz3qt0r néven vegyetek fel!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.