Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Dícséretes, hogy végre leadták. Nagyon vártam már. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez egyébként milyen játék? Ránézésre én elég budget kategóriának gondolnám.

(#3) BabMester válasza antikomcsi (#2) üzenetére


BabMester
senior tag

Megpróbáltam játszani vele, kilistázta a szervereket, Ping szerint sorrendben, ahol normálisan tudtam volna játszani és nem PVP az összes DLC-s ami meg nyilván nem ingyenes, úgyhogy hagytam is a fenébe. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Micsurin válasza antikomcsi (#2) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nagyon nem az, több száz órát beleversz és a tetejét karcolgatod még csak.
A mutációk öröklődése például egész érdekes tenyésztéseket tesz lehetővég.
Unofficial szerver erősen ajánlott. :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Amit továbbra sem értek miért van az hogy naponta próbálunk többen egymás nem dedikált szerveréhez csatlakozni és az istenért se sikerül, vagy connection tiemout vagy ismeretlen hiba. Steamen meg simán megy csak ugye nem mindenkinek van meg steamen és ez jó lett volna így hogy tudunk együtt játszani.

[ Szerkesztve ]

(#6) Micsurin válasza DiamondBack (#5) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Csak Official szerverekkel fogtok tudni Steam - Epic crossplay játszani, a mod támogatás miatt lesz így.

Ha meg az általatok hostolt sessionre gondolsz ott nem is igazán kultiválja a steam - epic megoldást az okára még mi sem jöttünk rá.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7) DiamondBack válasza Micsurin (#6) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Nekem meg van steamen de csak most azért hogy a többiekkel tudjunk játszani letöltöttem még az epicest is. De sajnos csak próbálkozunk nap mint nap :D Szóval az a baj hogy epic-epic non dedicated se akar menni.

[ Szerkesztve ]

(#8) Micsurin válasza DiamondBack (#7) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hmm, nem rémlik fejből de jót próbáltok? A Coop lényegében egy tethered pályás session lesz. Biztos ezt próbáljátok? :D

Epic-est még nem próbáltam, de W10-zel voltak hasonló gondjaink haverommal nem tudtunk vele mit kezdeni meguntuk és 7k-ért megvettük az Explorers kiadást végül steamen.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9) DiamondBack válasza Micsurin (#8) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Ugyanazt próbálnám amit a gyerkőcömmel simán ment steames kiadásban. Egyvalaki indít egy sessiont a többieket meghívja vagy rácsatlakoznak.
Hirtelen ezt a képet találtam neten, személtetni elég ez is:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.