Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BestofJAVA


BestofJAVA
tag

Milyen gyakran szervizelitek a tárcsafékeket? Csak mert azok, mint ismeretes, időnként blokkolnak, csúsztatják a kereket, lejtőn pedig túlmelegednek, ezért nem fognak.

Nem haltok véletlenül meg az ilyen rollereken?

(#2) XuChi


XuChi
addikt

A leghulladékabb rollerek egyike. Nem kellene ezeket a szemeteket reklámozni!!!

Jó roller nincs, csak kevésbé szar. Egy Nami-n is van mit cserélni 1.8 millióért, nem hogy egy ilyen Noname fostalicskán.

(#3) eca válasza XuChi (#2) üzenetére


eca
tag

Tudnál néhány "kevésbé szar" típust vagy modell nevet ? Én is gondolkodom egy roller beszerzésén. :R

(#4) XuChi válasza eca (#3) üzenetére


XuChi
addikt

Minden rollerre költeni kell miután megvetted.

Dualtron Achilleus, Vsett 11+, Zero 11x, Wolf Warrior X, Wolf Warrior GT, Mantis Pro.

Ezeket tudom ajánlani. Meg nézd meg az 50Km+ Építés és Tuning csoportot Face-en

[ Szerkesztve ]

(#5) yerico válasza XuChi (#2) üzenetére


yerico
senior tag

Na és próbáltad is már, vagy csak született megmondóember vagy? Mondjuk én csak úgy tudok ezekről véleményt mondani, hogy van egy sajátom, így nem igazán releváns a véleményem, és tudom, már régen szarrá ment, felbuktam vele, nyakamat törtem, és társai, csak még nem döbbentem rá. Úgyhogy megyek, és poénból kerülök is vele egyet.
Egyébként meg ne hasonlíthassuk már össze az ötször drágább szarokat ezzel a szarral. Mert innentől válik komolytalanná minden fellengzős hozzászólásod. Millió felett nem rollert vesz értelmes ember, hanem elektromos motort.

(#6) yerico válasza eca (#3) üzenetére


yerico
senior tag

Vedd meg, aztán ha nem költesz rá plusz egy millát az ajánlottakhoz képest, akkor máris sokszázezres előnyben vagy. Amúgy meg gyári állapotában is bőven megfelel, bár szerintem ezzel a gumival az 1kw már sok. Én kettes fokozatban, 100%-ra beállított motorteljesítménnyel használom általában, akkor tud olyan 35-38 km/h-t végsebességre, pont elég. Egyszer már kipróbáltam, tud 55-58-at is, de akkor már kezdett szitálni az eleje, nem volt biztonságos.

(#7) XuChi válasza yerico (#5) üzenetére


XuChi
addikt

Eleddig már 4 rolleren túlvagyok, összesen 20000 km-t megtettem rolleren, és tudom, hogy nem kell próbálni hogy lássam a hibáit.

G30 Max-al kezdtem, Majd D4+, Mantis Dual, Wolf Warrior 11+. Következő egy Dualtron lesz.

Hagyjuk már ezt a millió felett mit veszel dumát is. Egy lakásba cipelj már fel egy 70-100kg-is motort légyszives. A rollert berakom a liftbe és fel viszem.

Ameddig ilyen vacakkal rollerezel, fogalmad sincs mi kerül egy millába a nagyobb rollereken. Használd egészséggel, aztán majd ha széthullik alattad (mert szét fog) akkor
majd gondolkozz el újra az ilyen fostenger roller éltetésén.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.