Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Horizon zero dawn 4700 pénz volt PS plusszal. Nagyon megérte !

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Wesder válasza b. (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Hmm... Nem is rossz. Most a zöldeknél a Prey Deluxe 4500. Annyit vajon megér?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) DrakeWood


DrakeWood
csendes tag

Az gáz, ha nem találtam semmi érdemeset?

XBOX360 4EVER

(#4) body007 válasza DrakeWood (#3) üzenetére


body007
addikt

Az :DDD

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#5) Adriano93 válasza DrakeWood (#3) üzenetére


Adriano93
csendes tag

Az aláírásod alapján nem csoda, ha nem találtál. :D

(#6) GeryFlash válasza DrakeWood (#3) üzenetére


GeryFlash
veterán

Igen.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#7) DrakeWood válasza GeryFlash (#6) üzenetére


DrakeWood
csendes tag

Az meglehet :D
Azóta már fejlődtem picit a one mellett ott van a ps4 is :D

XBOX360 4EVER

(#8) Yodamest


Yodamest
addikt

nekem meg már minden megvan amit a jelenlegi kínálatból érdemes lenne megvenni, na majd ősszel a Spyro Reignited Trilogy!

(#9) b. válasza Wesder (#2) üzenetére


b.
félisten

ha bejön a játék akkor szerintem igen. Nekem nem nyerte el a tetszésemet sajnos, 3-4 óra játék után feladtam,de elég sok ember oda van érte.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) bexinho23


bexinho23
őstag

Elég gyatra leárazások vannak. Ha ez a nagy nyári leárazás, akkor egy ACO-t simán lehetne adni 1-2 hét erejéig 5-6e-ért. Egy Alien Isolation pedig nem ér többet nagy akcióként 1-1,5e-nál többet.

A GTA5 viszont nagyon jó áron van (6e). Na arra azt mondom, hogy az kb. annyit is ér 2018 második felében, RDR2 megjelenés előtt.

(#11) p3l9uph válasza Wesder (#2) üzenetére


p3l9uph
tag

Es a ps plus summer sale forumban mit keres egy “zoldeknel a prey 4500” bofoges?most komolyan...

[ Szerkesztve ]

(#12) logitech1 válasza DrakeWood (#3) üzenetére


logitech1
tag

Igen :DD :DD

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#13) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Behúztam néhányat. Ps4re Uncharted 4, Gravity Rush 2. Vitára Gravity Rush 1, Tearaway.
Így most egy darabig elleszek :)

(#14) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

A Hidden Agenda milyen cucc, megér 2.5k-t? Szeretem a nyomozós cuccokat meg az interaktív drámákat is. Heavy Rain, Beyond tetszett, ill. a Murdered: Soul Suspect is bejött, ahogy anno az L.A. Noire is.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#15) p3l9uph válasza bLaCkDoGoNe (#14) üzenetére


p3l9uph
tag

Ezt neked kell tudni.

(#16) bLaCkDoGoNe válasza p3l9uph (#15) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Kösz, sokat segítettél.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17) b. válasza bLaCkDoGoNe (#14) üzenetére


b.
félisten

Youtube korszakában szerintem valahol igaza van. :)Nézz róla egy két videót satöbbi,de ez Playlink játék szóval az ereje inkább a haverokkal, családdal okostelefonon játszva jön ki.
Plusz pont mellette még a magyar szinkron,de ne számíts HR, Beyond mélységre és minőségre, inkább többször végigjátszós parti játék, krimi köntösben

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#18) bLaCkDoGoNe válasza b. (#17) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az ilyen történet központú játékokról nem szoktam, korábban sikerült már spoilerekbe akadni; a leírtak alapján azonban valószínűleg ez nem nekem való cucc, én valami mélyebb dologra számítottam, nem party játékra. Köszi.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#19) b. válasza bLaCkDoGoNe (#18) üzenetére


b.
félisten

[link] Itt egy rövid ki s szösszenet róla spoilerek nélkül.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) p3l9uph válasza b. (#17) üzenetére


p3l9uph
tag

Ennyi.olvasson utana,nezzen videot stb.nagyfiu mar gondolom,csak eltudja dönteni sajat maga is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.