Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ennyiért biztos népszerű lesz. :((( Több Huawei-es/Honor-os ismerősöm várja a megváltást, de valahogy nem sikerül eltalálniuk az irányt. Lassan az alma tényleg olcsónak számít, ennyiért abból már ProMax-ot lehet kapni.

B.Cs.

(#2) Energie X válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Energie X
őstag

Nekem is ez a problémám. P30-at cserélnék idén, de minden gyártó elszállt az árakkal. Maradnék szívesen Huawei-Honor vonalon, de olyan magasak az árak, hogy megnéztem a Xiaomi, a Samsung és az Apple kínálatát is. A többi gyártóhoz viszonyítva tényleg nem drága már az alma, és a kiegészítők sem... Az ilyen csodamasinák tesztjét meg jó lesz olvasni, de marad a keserű szájíz, hogy ennyiért azért mégse...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#3) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Hol lehet elorendelni, illetve ennyiért melyik verziót adják? 8/256, 12/256, vagy 12/512?
[link] itt , a hivatalos oldalon nem látom még az infót.

TS-rol nyilván olcsóbbak [link] , csak azt írja hogy no Google store. Bár gyanítom, hogy ezekre majd rárakható lesz az EU fw.

[ Szerkesztve ]

(#4) AliceWake válasza bigmasterg (#3) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

8/256 GB-os, beleírtam a hírbe :R

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#5) p2pp válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


p2pp
őstag

Ha az órát eladod, akkor is 400-nál vagy, ami horror!!!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#6) AtHoS


AtHoS
nagyúr

82h endurance rating: fogyaszt a SOC azért

read-only mode on the forum

(#7) joey04


joey04
titán

de a dxomark szerint nem is olyan jó a kamera. :(

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) bollokcs80 válasza p2pp (#5) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Az. :(((

A megfizethető ajánlataik meg gyengék.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#9) bigmasterg válasza p2pp (#5) üzenetére


bigmasterg
addikt

Szerintem nem lenne ezzel az árral olyan nagy probléma, ha nem a 8gb verziót adnák ennyiért.
Vagy akkor itt is adják annyiért, mint a németeknél. face-rol shotoltam, nem én írtam:

Plusz kb 550ért behozhatnák az ultimate kivitelt. (Abból csak 12/512 verzió létezik)

(#10) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Honor 20-t váltanám le, de nem jönnek, olyan ár-spec-érték arányú készülékkel, ami potenciális utód lenne (gapps-al).
Ilyen árazással nem fognak labdába rúgni EU-ban Huawei/Honor-ék. Tiszta HTC érzés...
Apple, Samu megy EU-ban, a Honor nincs velük egy ligában, ha high-end készülékkel is jönnek, alá kell vágni árban a konkurenciának, ha tetszik, ha nem, hogy megtudják veti a lábukat; lásd Xiaomi.
Ilyen ársávban a potenciális vevők, nem fognak Honort vásárolni, hanem sokkal előbb vesznek Applet vagy Samut.
Hiába várom a csodát a Honortól, mert elégedett vagyok a Honor 20-al lassan három éve, de 90% , hogy év végén Apple-nél hagyom a pénzem, mert a Honor nem tesz érte semmit, hogy őket válasszam újra.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#11) Energie X válasza fornettisuti (#10) üzenetére


Energie X
őstag

Apple-nél meg Samu-nál + opcióként jelen van a sok év sw frissítés. Nem tudom ezt Honor-ék meglépik-e egyáltalán. Egyébként nehéz helyzetben vannak a Huawei miatt, mert a legtöbb ember azért azt tudja, hogy annak az almárkája, így eleve nagyobb a bizalmatlanság és ehhez jön még a magas ár is ...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#12) geezer


geezer
aktív tag

Ahogy írtátok többen, ennyi pénzért telefont venni még a Samsung / Apple vonalon is nagyon sziszegve fognak sokan, de egy olyan kínai márka, aminek nincs hosszú története Európában és Magyarországon, nincs kiterjedt szervíz hálózata (összevetve a fenti márkákkal), nincs presztízs értéke, nem lehet tudni a frissítések várható gyakoriságát és hosszát, ennyiért esélytelen hogy sikerre vigyék.
A Realme GT 2 PRO még ha kamerában nem is annyira erős, de akciósan majdnem fele ennyiből megvan. Arra is igazak a fenti problémák, de árban igen versenyképes, tehát megadja neki a gyártó az esélyt.. Aztán ugyanaz lesz azzal is mint a OnePlus volt, hogy pár éven belül ugyanolyan csúcs áron fogják adni őket, de egyelőre még "olcsó".
De ez nem az. :(

(#13) kekedi


kekedi
senior tag

Te jó Isten. Én elhiszem, hogy jó, de ennyiért?

(#14) vlesi69


vlesi69
senior tag

Mindenhol azt írják hogy előrendelhető. De hol? Egy itthoni üzletet sem találtam ahol kint lenne már.

(#15) firemanus82 válasza vlesi69 (#14) üzenetére


firemanus82
senior tag

Emagon [link]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#16) vlesi69 válasza firemanus82 (#15) üzenetére


vlesi69
senior tag

Köszi már én is megtaláltam. Csak mikor kiadták a cikkeket akkor még sehol nem volt itthon, csak pár napra rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.