Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

ejj, ezt elfelejtettem, és asszonnyal sincs megbeszélve a pénzügyi limit... sok cucc nincs, amit kinéztem, de így se 2 forint lenne a vége...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) gianni85


gianni85
veterán

egyelőre egy Tales from the Borderlands behúzva 2ropiért

(#3) EczkE


EczkE
addikt

A Titanfall Deluxon es az Orange Boxon gondolkodom. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#4) EczkE válasza EczkE (#3) üzenetére


EczkE
addikt

Titanfallt behuztam a biztonsag kedveert. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#5) Raysen623


Raysen623
addikt

Na erről is lemaradok, pedig tudnék venni pár dolgot...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) errorcode06 válasza anulu (#1) üzenetére


errorcode06
őstag

Ezzel sokáig én is így voltam. Mostanában már januártól minden hónapban félreteszek pár ropit, így 200€ wallettel várom a steam winter salet.

Amiről nem tud, amiatt nem aggódik ;]

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#7) b. válasza anulu (#1) üzenetére


b.
félisten

Én si hasonló cipőben járok, valahogy be kell adnom az asszonynak. Azért a forza 50% , mortal 45% ,,battlefield 4 50%
jaj jaj.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) anulu válasza b. (#7) üzenetére


anulu
félisten

:DDD

azért a Forza bundle kicsit dühít, remélem lesz GoW külön is...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.