Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Pénztárca amortizáló.Nem kicsit, nagyon!

(#2) VikMorroHun válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Az enyémet a fekete pénteki már amortizálta, úgyhogy...

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#3) Raysen623


Raysen623
addikt

A Monopoly Plus nagyon tetszik lehet behúzom. Egyik legjobb családi játék. BF V is egészen jónak tűnik, BETA alapján maga a játék is végre jó lett és ezzel talán elérték ismét a BFBC2 szintet 10 év után?! :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) Jigoku


Jigoku
tag

Be is vásároltam. xD Kapott "karácsonyi ajándékot" Viktor meg Raiden is. :,D

Meg is lepett amúgy, elég sok kihagyhatatlanul jó ajánlatot bedobtak. Ha lesz majd még egy kis extra pénzem januárban, lehet 1-2 játékot még bezsebelek. Jó lesz az "ínséges" időkre. :D

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#5) Doki16 válasza Jigoku (#4) üzenetére


Doki16
addikt

Van valami igazán jó ps exkluzív ajánlat? Miket vettetek meg?

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#6) freeapro


freeapro
senior tag

10k a bf5. egye meg a fene duplájáért vettem karácsonyra. bezzeg a plus nem akciós.

(#7) b. válasza Doki16 (#5) üzenetére


b.
félisten

10 K a GOW :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) Doki16 válasza b. (#7) üzenetére


Doki16
addikt

Azt már megvettem rendesen dobozosan 7-ért a múlt héten :)
A hasznát piac áraival még így sem tud vetekedni a Store.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#9) Marko_ válasza Doki16 (#8) üzenetére


Marko_
tag

Szerintem nem is akar. Dobozos GOW amúgy 9k volt black friday-kor nem egy boltban. ;) Én is lecsaptam rá.

(#10) ProEvoFan válasza Doki16 (#8) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Csak ha használtan veszel játékot, a sony nem lát belőle pénzt, amihez semmi közöm, csak a GOW kapott magyar feliratot és ha szeretnénk hogy a sony megtartsa ezt a jó szokását, ahhoz kellenek a magyar store/bolti eladások.
Ne értsd félre, nem savazni akarlak mert te használt játékot vettél, én is szoktam néha.Csak vannak kivételek mikor (lehet) van előnye ha hivatalos magyar boltban veszed a játékokat, jelen esetben így támogatod a lokalizáció esélyét. :R

(#11) hogabesz


hogabesz
aktív tag

VR játékok - akit érint esetleg a dolog - most elég jó árban vannak, párat be is húztam most.

(#12) .LnB válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Semmit nem vettem. Két napja akarok, nézegetem de semmi olyan amit megvennék kb. Két playlink-es játékon gondolkodok, de egyik sem az a must have. Mondjuk a Franatics jó lesz szilveszterre.
GoW nagyon jó áron van, kellene is egy újrajátszás miatt, de soká kerülne sorra, várok még vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) tuki2200 válasza freeapro (#6) üzenetére


tuki2200
senior tag

Lesz az tél végére 6-7.500 is :) Ugyan azt csinaljak mint a Battlefront 2-nél, az is nagyot "bukott" megjeleneskor es igy javitottak az eladasi statisztikat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.