Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Jó kutakodást mindenkinek!

Sajnos én már nem várok ezektől a steam akcióktól semmit.

(#2) Create. válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Create.
addikt

Szerintem nagyon gyenge.

(#3) bollokcs80 válasza Create. (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Egyetértek, régen minden jobb volt sokkal több cím volt akciós.... :U

B.Cs.

(#4) elithun


elithun
őstag

Végre, behúzok pár címet a kívánságlistáról.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#5) Padree válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Padree
senior tag

Mikor a véghajrás encore-ban az eredetei amúgy is baráti szezonos akciót még megfejeleték további 5-10%-al... régi szép idők.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#6) Ctrl+Alt~Del


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Mar ez sem a regi...

W | W | H | W | W | W | H

(#7) Hopkins95 válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én mondok nektek jó dealeket, én ezeket vettem eddig:
Strange Brigade most csak 49,99 5 Euro - én ebből a Deluxet vettem 8-ért inkább
Fear csomag 54,99 10,99 Euro

Amúgy GoGon is érdemes lehet szétnézni.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) Sirandrish válasza Hopkins95 (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Strange Brigade nemgé volt choice-ban, így most kb 3-4 euro körül beszerezhető. Oké...nem steamről, de pl CDKeysről. :K

Ha már GoG...epicen is érdemes lehet. Én kuponnal 1400 forintért szereztem be a Darksiders 3at :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Create. válasza Sirandrish (#8) üzenetére


Create.
addikt

Érdemes a kiegeket is megvenni, a 2dlc az 1500ft.

(#10) VágniValó válasza Create. (#2) üzenetére


VágniValó
addikt

Az sajnos, parasztvakítós minusz jelek. :(((

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#11) GreatL


GreatL
őstag

Megvettem ezeket a Sony-s kalandjátékokat... Detroit pillanatokon belül összetojta magát. Néztem fórumokat, fagy mindenkinél. Inkább visszaadtam.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#12) Hopkins95 válasza GreatL (#11) üzenetére


Hopkins95
addikt

A hiba az Ön készülékében van. :U Semmi baj a Detroittal, működik ahogy kell.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) GreatL válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


GreatL
őstag

Playstation-ön biztosan. PC-n nem.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#14) Hopkins95 válasza GreatL (#13) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én mindkettőn játszottam és probléma nélkül működik. Nem mondom, hogy PC-n néha nem omolhat össze a játék, de talán csak egyszer történt meg nálam.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#15) Sirandrish válasza GreatL (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én mindkettőn végigjátszottam, de se PS-en, se PC-n nem volt semmiféle problémám :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) CrV6000


CrV6000
csendes tag

... Hátha az év végi Winter sale-t jobban megnyomják.
Közbe az jutott eszembe, hogy lehet, hogy a mostani helyzet miatt eleve többen és többet játszanak, ezeert annyira nem erőltetik meg magukat, éppen csak hallatnak magukról.

(#17) prtvlogan válasza GreatL (#11) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Valamelyik nvidia drivertől f***ta össze magát, amikor én játszottam vele. Eggyel régebbit kellett visszatenni, és jó volt. Mintha olvastam volna, hogy javítják.. Lehet, hogy azóta mindenki a gyárba lett vezényelve az új kártyákat gyártani, és erre nem maradt ember.. ;]

(#18) Sirandrish válasza CrV6000 (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem már jópár éve nem erőltetik meg magukat, semmi köze a kialakult helyzethez.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) CrV6000 válasza Sirandrish (#18) üzenetére


CrV6000
csendes tag

Hát az biztos, hogy régen én is többet tudtam szuper áron bezsákolni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.