Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Csak tudnám ki az, aki hajlandó 700 000-et fizetni egy szaros telefonért.

(#2) szemy94 válasza dredjudge84 (#1) üzenetére


szemy94
senior tag

A fene tudja. Fél éve jártam egy autóbontóban, a tulaj nem egy informatika/számtech zseni szerintem, aztán előkapta a Fold-ot, hogy mutogassa :D Persze már be volt törve a külső kijelző :U

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#3) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

A minap megnéztem élőben a Flip-et és a Fold-ot is (a Watch 4 érdekelt, de ha már ott voltak...).
Elképesztőek, de nem csak érezhető, hanem nagyon is látható "árok" van középen, sokkal kisebbre számítottam.
Ettől függetlenül persze el tudnám viselni, ha megdobnának vele... :D

#?*@&!

(#4) FattyDove válasza dredjudge84 (#1) üzenetére


FattyDove
őstag

Tovább gondolom a ki az akit..

- 40000-et fizet egy szaros telefonért?
- 80000-et fizet egy szaros telefonért?
150000-et fizet egy szaros telefonért?
200000-et fizet egy szaros telefonért?

Érted már a problémát?

Az fizet érte ennyit, aki megteheti és részese akar lenni a jövőnek már ma.

(#5) dabadab válasza FattyDove (#4) üzenetére


dabadab
titán

Hát nemtom, én egyrészt megtehetném, másrészt a jövőnek is szívesen részese lennék, de nem nagyon látom, hogy ez attól következne be, hogy vennék egy telefont, amit... össze lehet hajtani, de amúgy ugyanazt tudja, mint egy hatvanezres Xiaomi :F

DRM is theft

(#6) szemy94 válasza FattyDove (#4) üzenetére


szemy94
senior tag

Pár éve, mikor vettem egy sz@ros J5-öt (semmi panaszom nem volt rá, a 2017-es verzió nagyon jól sikerült) 62000 és KP(nem előfizu, mint nekik) kollégák megszóltak :DDD Szóval értem ezt a néző pontot is.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#7) MikeWazowski válasza dredjudge84 (#1) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Felesleges ezen filózni. Nyilván nem Te vagy a célközönség. Ahogy én sem. Nekem a fele a nagyon max, amit adok egy telefonért. Azt is csak két évente.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8) WhiteWalker válasza dredjudge84 (#1) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tudod, Üvegtigris idézet :

"Ha Te most állandóan kólát innál, akkor én azt mondanám Neked, hogy igyál traubit. Mert ha traubit iszol, ugyanazt a cukros löttyöt csurgatod a beleidbe, mint a többiek. De azáltal, hogy ők kóláznak, Te meg traubizol, különbözöl a többiektől. Na... Ez az, amit jó lenne, ha megértenél. "

(#9) adamklark válasza dredjudge84 (#1) üzenetére


adamklark
senior tag

az ár relatív, ha minden nap használod akkor nem pénzkidobás, egy kocsival ellentétben pl amire kidobnak legyen mondjuk használtan 1 millió és alig vezet. meg nem kötelező egyben megvenni, de többi telefonhoz képest persze nagyon drága, de új technológia, később olcsó lesz

(#10) 7Heads Drago válasza dredjudge84 (#1) üzenetére


7Heads Drago
veterán

De itt annyi kupont kapsz hogy mire elköltöd és minden megvan jóval nagyobb lesz az az összeg, mint 700e. És ugye pont ez a lényeg hogy nem fogod a parlagon heverni ha már kaptad. Na mert ugye magyarok vagyunk. :D
A jelenleg kapható melegedős szarok nekem biztos nem kellenek. Akkor vagy marad a P30 vagy veszek egy almát. Nagyon nem tetszik nekem ez a jelenlegi trend.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#11) MrPetya19


MrPetya19
addikt

A 10% 200k felett csak nálam nem működik?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#12) ErwinChico


ErwinChico
tag

Nekem 220-ért beszámították a Z Flip 4G-met, plusz megkaptam a 35 ezret a kuponkódért kp-ban a Samsung üzletben, így 145-ért egészen jó deal volt a Flip 3. :) Korábban az elsőt a T-től vettem 180 ezer Ft online kedvezménnyel + lejött az előfizetésem után is kb. 90, így 240-ért az akkori árához képest szintén jó vétel volt. :)

Cogito ergo sum sollicitus.

(#13) Essentials


Essentials
aktív tag

A Telenornál néztem néhány napja egész korrekt ( vagy inkább kevésbé szar ) áron hozzá lehetett már jutni a Fold-hoz, asszem 430K. Az már egy klasszikus csúcstelefonhoz hasonlító összeg, persze amennyiben nagy előfizuja van a Telenornál az illetőnek. Ha engem felizgatna ez a készülék, szerintem bevállaltam volna annyiért, szóval Samsungtól nem óckodó, új technológiára vágyóknak szerintem nem rossz ajánlat ott!

[ Szerkesztve ]

(#14) janeszgol válasza dabadab (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Ugyan azt tudja, csak nem ugyan olyan minőségben. De a Fold 3-ra még ez sem igaz, mivel az mást is tud, amit a Xiaomid nem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Jó igaz mind amit írtatok. Nekem úgy látszik más a lélektani határ egy telefon áránál, mint másoknak.

De azért érzi mindenki remélem, hogy ez egy nagy lehúzás. Csak azért, mert összehajtható ennyi pénzt elkérni érte. Plusz a kőgazdag emberek akik megveszik, inkább ennek az összegnek a felét adakoznák el valami jótékonysági célra, mert 350 ért még mindig csúcstelefont lehet venni.

Egyébként meg mindenki részese a jövőnek abban a pillanatban, amikor vesz egy új kütyüt, lehet az bármi. Vagy akár vesz egy házi állatot, mert ő is onnantól a jövője része lesz, és akkor legalább értelmesebb dologra költi a pénzt.

Szerintem ez a telefon a tipikus f*sz méregetés kategória, aki ezen dolgozik, jól tönkre vágja majd a látását idővel. Ennyi pénzért inkább vehetne egy üzleti laptopot, aminek normális méretű kijelzője van.

[ Szerkesztve ]

(#16) adamklark válasza dredjudge84 (#15) üzenetére


adamklark
senior tag

értem én hogy fel vagy háborodva az áron, de nem feltétlen fszméregetésnek kell aki megveszi meg nem ez okozza az apokalipszist

(#17) dredjudge84 válasza adamklark (#16) üzenetére


dredjudge84
őstag

Az a felháborító, hogy ennyi pénzért nyűg lesz a cucc. Ez az összehajtható technológia még nincs kiforrva. Aki megveszi majd szenved vele nem győzi vinni majd szervizbe. Nem is tudom melyik korábbi telefonnál volt, hogy egy idő után elkezdett recsegni ropogni a telefon a sok ki be hajtogatástól.

(#18) Viktor0610 válasza dredjudge84 (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bog erről (mint aktív Fold 2 használó) másként vélekedett a Fold 3 / Z Flip 3 bemutató videóban. ;)

Samsung Galaxy A54

(#19) ErwinChico válasza dredjudge84 (#17) üzenetére


ErwinChico
tag

Van egy rögeszméd mindenféle tapasztalat nélkül, és azt hajtogatod (hogy stilszerű legyek). Az 1 éves Z Flip 4G-met intenzív - és nem agyonkímélő - használat mellett újszerű állapotban cseréltem be. Nyoma sem volt a használatból fakadó kopásnak, karcnak, sérülésnek. A 3 pedig érezhetően jelentősen masszívabb, strapabíróbb.

Az meg sosem érdekelt, hogy ki mit gondol a telefonomról. Mindig szerettem az egyedi konstrukciókat, ezért vettem anno pl. a Padone 2-t, és most ugyanezért a Z Flip 3-at. Egyszerűen számomra rém unalmasak az egyentepsik, nem okoz élményt a használatuk. Ez meg igen. Eléggé szégyellném magam, ha egy mobiltól várnám, hogy felfigyeljenek rám. :)

Javaslat: kevesebb sztereotípia, több kérdés, érdeklődés. Persze azt csinálsz, amit akarsz. Ja, és szoktam jótékonykodni, csak nem kérkedek vele. És a telefon ára nem szűkíti le az ebbéli lehetőségeimet. Ennyit az előítéletekről szerintem. :)

Cogito ergo sum sollicitus.

(#20) Schuler888 válasza dredjudge84 (#17) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ha nincs tapasztalatod inkabb hallgass, mint hulyesegeket beszelj.. :U forumon is vannak userek, sot Bog es Tech2 laci is foldozik es egyik sem tapasztalta a te kitalalt marhasagaidat...

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#21) dredjudge84 válasza Schuler888 (#20) üzenetére


dredjudge84
őstag

Véleményt írni csak lehet, még ha mások/egyesek számára hülyeség is. Bog meg Laci nem tudom hogy mennyi ideje használják, de nyilván nem 1 hónap alatt kopik el a telefon. Mire normálisan belaknák, már jön a következő tesztalany, szóval hosszútávú véleményt nem tudnak mondani.

Peace!

[ Szerkesztve ]

(#22) ErwinChico válasza dredjudge84 (#21) üzenetére


ErwinChico
tag

Véleményt megalapozottan illik alkotni. Te kinyilatkoztatsz valós tapasztalat nélkül, és nem fogadod el azok valós véleményét, akiknek van hosszútávú tapasztalatuk. Egyébként Laci egészen biztosan elsődleges telefonként használja a Fold 2-t a megjelenése óta folyamatosan, és úgy tudom, hogy Bognál is ez a helyzet.

A te "véleményed" szimpla prejudikáció, semmi több. :)

Cogito ergo sum sollicitus.

(#23) Schuler888 válasza dredjudge84 (#21) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ahogy az utanam iro is irta, nem csak teszt erejeig koltoztek bele hanem az a fo-telefonjuk, Bognak mar az elso fold is az volt. Tehat nekik, veled ellentetben vannak valos tapasztalataik, es nem az amiket te leirtal.
Peace.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#24) janeszgol válasza dredjudge84 (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Tech2 Laci tavaly ősz óta élesben használja a Fold 2-t. Bog szintén hónapokat használta az első és második Foldot.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) #55525888 válasza dredjudge84 (#15) üzenetére


#55525888
törölt tag

Üzleti laptop? Dolgozás?

Aki bérből-fizetésből él, ritkán vesz 700-ért telefont.

(#26) 7Heads Drago válasza #55525888 (#25) üzenetére


7Heads Drago
veterán

;)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.