Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Akula


Akula
őstag

Tettek volna bele egy AMD A4-et, meg egy SSD-t és tuti bejövős lett volna.
Amúgy egyáltalán nem csúnya, mint ahogy a cikkben utaltok rá.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#2) Translator válasza Akula (#1) üzenetére


Translator
tag

Instant get lenne nekem is :K

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#3) Tigerclaw válasza Akula (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen, AMD-vel sokkal jobb lenne, illetve sajnos a Windowsok gigantikus mérete miatt az a 32-64GB-os tároló nagyon sovány.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) Reggie0


Reggie0
félisten

Egy combosabb akkupakkrol egy komplett auto elmegy 100km-et.

(#5) Lolka Bolka válasza Reggie0 (#4) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Jár a pont! :)

(#6) lenox válasza Akula (#1) üzenetére


lenox
veterán

Miert lenne jobb amd a4-gyel es/vagy ssd-vel?

(#7) Tomy Yayo válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Mivel oprendszer nélkül jön, és egy teljesen standard PC-ről beszélünk, azt raksz rá amit akarsz. Akár ubuntut is futtathaszt USB-ről, és a teljes belső tárhelyed megmarad.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#8) smkb


smkb
őstag

Ez kb pont ugyanaz, mint a notimban lévő alaplap. Nem kisebb, cserébe a proci gyengébb. Nekem a full passzív Acer B115-ben a noti harmadát teszi ki kb az alaplap a házban, a noti 60% az akku. Így nem csoda, ha tud menni akkupakkról is. Sőt, a 8 colos win8 as tabok Z3740-es procija is erősebb, és ott még ennél is kisebb a board.

Az AMD A4-ekkel mindössze az a baj, hogy gyengébbek még a 2 magos Celeronnál is, de legalább többet fogyasztanak, és ekkora méretben nem mennek passzívan. A fent említett notiban lévő N3530-as Pentiumnak meg még az A4-5000 is jó ha fele kétharmadát tudja teljesítményben, miközben több, mint dupláját fogyasztja, és é a Pentium vígan elmegy passzív hűtéssel abban a kis lapos notiban.

(#9) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Hm... ez engem megfogott. :)) Vajon mikortól lehet majd kapni és hol?

(#10) MZperX75 válasza Reggie0 (#4) üzenetére


MZperX75
addikt

+1

(#11) Lewzke


Lewzke
őstag

Ilyen masinára én egy "pehely" Linuxot raknék, pl. Lubuntu. Egy pillanat alatt elindul/kikapcsol és alig foglal a szűkös tárhelyből és memóriából.

(#12) bencze


bencze
senior tag

Nekem tetszik, de 2 lan portos verzió kellene...

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#13) Lomha 8V válasza Akula (#1) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Az, hogy nem szép, rendkívül finom megfogalmazás volt. Úgy néz ki, mint egy Tesco-s, autós akkutöltő. :DDD

(#14) Alice90


Alice90
aktív tag

Külföldön már lehet kapni.

Magyarországon mikor lesz ? vagy lesz-e egyátalán?

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.