Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Inkább engednék meg, hogy akármilyen 2.5" HDD-t beletehessünk. A konzol képes kezelni, ezt az RGHsok bizonyították. Mert hiába a külső HDD, az USB miatt jóval hoszabbak a betöltések.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) bocica


bocica
csendes tag

*Én lenni pontatlan az olvasásnál, nyugodjak békében*

[ Szerkesztve ]

(#3) oriic válasza alevan (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem igazán számít szerintem, itt a lényeg azon van, hogy nem kell az eredeti MS féle HDD-t, megvenni, bármilyet lehet használni.

Live-Die-Respawn

(#4) Micsurin válasza oriic (#3) üzenetére


Micsurin
nagyúr

+1 :K már itt az ideje :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Azért már 1TB feltöltéséhez is elég terjedelmes prev-gen kollekció kell...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) gyuribácsi88

4-5 éve kellett volna már ez ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#7) Bembee12 válasza gyuribácsi88 (#6) üzenetére


Bembee12
aktív tag

RHG-val már régóta megy ez, nekem is 1 terrás vinyó van rákötve... :D

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#8) saelin


saelin
veterán

Elsőre azt hittem, hogy valami elírás/képzavar, de itt tényleg x360-ról van szó. Az új konzolok mennyire bővíthetőek?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) oriic válasza Bembee12 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erre azért nem lennénk annyira büszkék.

Live-Die-Respawn

(#10) Ic3man


Ic3man
tag

Hm? 32GB a max? Mióta? 500GB a max jelenleg! Mit értek félre?

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#11) anulu válasza Ic3man (#10) üzenetére


anulu
félisten

32 giga az external max

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) anulu


anulu
félisten

ez kimaradt a cikkből, és szvsz nem lényegtelen:

"In addition we will also no longer reserve space in advance on your hard drive. If you are using 16GB of hard drive space for games – we will only take 16GB of space. And just like today – you will be able to use two external drives at a time."
(forrás: MajorNelson)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) nanus válasza oriic (#9) üzenetére


nanus
senior tag

Legalább RGH -nak írná :DD

(#14) Micsurin válasza Bembee12 (#7) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az alapelvekkel is ilyen büszkén haladsz? Nem? Olvass bele, NO WAREZ!

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15) Mustaros válasza Micsurin (#14) üzenetére


Mustaros
aktív tag

És mi a helyzet a dual boot-os Xbox-okkal? :B

[ Szerkesztve ]

(#16) Raysen623


Raysen623
addikt

De minek ekkora? Kapásból XO-t vennék ha nem lenne PS4, nem 360-at... ;]

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#17) MasterMark válasza Mustaros (#15) üzenetére


MasterMark
titán

Az EULA szerint nem lehet módosítani a gépet, és rajta a szoftvert sehogy.

Raysen623: Tudod van, akinek már régebb óta megvan.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#18) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez azért jó, mert minden játékot le fogok tudni tölteni, ami érdekel, főleg ha pár száz forintos akcióba lesz.
Nem kell variálgatnom, hogy mi legyen a vinyón.
Végre nem lesznek helyproblémák..
Asszem az X360-at soha nem fogom eladni. Gond nélkül minden játékot be tudok rá gyűjteni. :K

nothing is true everything is permitted..

(#19) gantum


gantum
aktív tag

na, lassan utólérik a jtag adta lehetőségeket?

(#20) kerekfej


kerekfej
addikt

Egyelőre csak a béta tesztelőknek érhető el az, hogy 32 GB-nál nagyobb HDD-t kössenek rá kedvenc konzoljukra.

Évek óta kapható hozzá 60 120 250GB-os merevlemez:

(#21) MasterMark válasza kerekfej (#20) üzenetére


MasterMark
titán

USB-n...

Régebben csak 16 GB-ot lehetett, majd 32 GB-ot Xbox-os particiónak formázni.

Kössenek, és ne bele rakjanak...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#22) gduck


gduck
addikt

És valóban :) Csak egy 120GB-os HDD volt amivel ki tudtam próbálni, de szuperül működik :D

(#23) alevan


alevan
őstag

Most jutott eszembe, h annó külső tárhelynél kötelező volt a FAT32. Most is az? Vagy már modernizálódtak NTFSre is?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#24) gduck válasza alevan (#23) üzenetére


gduck
addikt

Sajnos nem, még mindig csak FAT32 :(

(#25) Tibi86 válasza gduck (#22) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Preview tag vagy?

(#26) sad_Vamp válasza MasterMark (#17) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Az EULA egy jó nagy baromság. Ezt már több EU bíróságon is kimondták.... A legfőbb probléma vele az, hogy nem ismertetik ELŐRE megvételkor fogalmad sincs az eula-ról. Majd bekapcsolod a gépet és kidobja és aztán nyomhatsz egy acceptet vagy kivághatod a kukába az egészet ha nem értesz vele egyet. Mert más lehetőséget NEM biztosítanak. Te meg ugye a terméket MÁR kifizetted. Szóval ennyit a csodálatos EULA-ról.

Járt igy pár okos sony TV tulaj is... eula-ba benne h megfigyelnek adatokat gyűjtenek rólad, azt ha nem fogadtad el nem használhattad az okos részt.... szép nem?!

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#27) anulu válasza sad_Vamp (#26) üzenetére


anulu
félisten

ettől függetlenül a része. elfogadod, be kell tartanod. bármennyire is b@romság.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#28) gduck válasza Tibi86 (#25) üzenetére


gduck
addikt

Igen.

(#29) haddent válasza gyuribácsi88 (#6) üzenetére


haddent
addikt

Nem, ott még nem tartunk ami 4-5 éve kellett volna, azaz hogy bármilyen sata2-3 2.5" hdd bemehessen :DDD

(#30) adalbert1


adalbert1
veterán

Végre egy jó lépés az MS részéről, a belső 250-es HDD-m már tele van, a gyári 500-ast meg eléggé horror áron adják...
Arról van esetleg szó, hogy akik nem a preview tagjai, azok mikor kapják ezt meg, vagy csak a "later this year" információ áll rendelkezésre?

(#31) gduck válasza adalbert1 (#30) üzenetére


gduck
addikt

Nemsokára, a következő hivatalos frissítéssel (tippem május első fele). Mivel ezek béta verziók a "nagy" tavaszi frissítés előtt ;)

[ Szerkesztve ]

(#32) sad_Vamp válasza anulu (#27) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Ha én valamit megvettem és pénzt adtam ki érte, nekem már utólag senki ne akarjon feltételeket szabni mit és hogy csinálhatok vele, vagy mire használhatom (legyen az bármilyen árucikk).

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#33) MasterMark válasza sad_Vamp (#32) üzenetére


MasterMark
titán

Kár, hogy ez nem így működik. A szoftver nem lesz a tiéd, csak használhatod, azt veszed meg.

Switch Tax

(#34) sad_Vamp válasza MasterMark (#33) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Vlmi német cégnek/minisztériumnak sikerült.... konkrétan a windows egyik verziójába túrtak bele (vlmi hibákat javítottak ki maguknak vagy mit). A vége az lett hogy nekik külön eula-t volt kénytelen kiadni az MS.

És mondja már nekem meg valaki kinek és miért fáj az, ha én egy bármilyen software-t visszafejtek és módosítok?! (nem pénzkeresési célból, hanem saját magam számára)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#35) Mustaros válasza sad_Vamp (#34) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Senkit nem zavar , csak ne reklámozd ;]
Röviden ennyi a lényeg szerintem.
Ami viszont a slim ps3-mat illeti (eredeti szoftver) , magas volt az üzemi hőmérséklete , pedig a venti pöröghetett volna jobban is.. tény , hogy halk , de kb forró az egész. Csak tört FW-re megy fel a venti szabályozó szoftver.. mert az eredeti nem támogatja. Teljesen véletlenül hamarabb megadja magát így a gép.. Szoftvert nem módosítottam , csak moddoltam egy kicsit a gépet , mert a gyári szoftver nem teszi lehetővé azt , hogy bármit is tegyek a magas üzemi hőmérséklet ellen.. thanks SONY...

[ Szerkesztve ]

(#36) Djmarko


Djmarko
tag

Sziasztok!

Már kijött a frissítés és működik?

Üdv. Márk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.