Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) sprinterrr válasza blueMerle (#13) üzenetére


sprinterrr
csendes tag

Általánosságban véve én is úgy gondolom, ahogy írtad, a minőségnek ára van, és van, amit nem lehet elaprózni.

Viszont ez egy kivételes darabnak tekinthető, az árához képest meglepően jól muzsikál belakva is (igaz, nem ész nélkül használva - aki nem akar hozzá érteni egy kicsit se, hogyan működik, mit bír el egy oprendszer, miért nem szabad telepakolni háttérben futó folyamatokkal, az tényleg a falhoz vághatja, és folyamatosan a már említett jelzővel illeti).

Ha egy olyan gép kell, ami helyetted is menedzseli, hogy mit bír el, illetve ehhez kapcsolódóan számít a CPU teljesítmény (meg GPU-ra is igényt tartasz játékhoz), plusz jó lenne a fotózáshoz egy normális autofókuszos optika, akkor arányosan többet kell rá költeni - átlépünk a közép-felsőközép kategóriába.

Ennél a készüléknél inkább a meglepetés varázsa van, hogy ennyiért rosszabbat vársz, mégis egész jól használható, és furcsa mód nem akar szétesni (a hosszú távú üzemre azért kíváncsi vagyok , de pl. a Millenium, meg az i-Joy dvd lejátszó is kibírt eddig 5 évet, pedig nem gondoltam volna - szóval ki lehet fogni jó ár/érték arányú termékeket az olcsóbbak között is, csak ugye elmegy az idő az utánaolvasással, mások tapasztalatainak begyűjtésével)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.