Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ncc1701


ncc1701
veterán

Több win10 felhaszálótól hallottam már, h a gépe néha magától bekapcsol.

(#2) juliabrilke


juliabrilke
addikt

NSA ilyenkor figyeli meg a gépedet.
Update-el jön majd a javítás, hogy le is tudják majd utána állítani. ;]

(#3) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

nekem az új usb-s billzet random kikapcsolgatja a gépem (pedig nincsenek rajta extra gombok erre).
Leizzadtam mire meglett mitől hülyült meg a gépem.

Egyébként ha be van állítva a biosban hogy billentyű lenyomásra bekapcsolhat, akkor "normális".
Anyámék öreg ps2-es billzete is állandóan bekapcsolta a gépet, amíg ki nem kapcsoltam ezt a funkciót.

...csak én vagyok helikopter?

(#4) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Wake on Lan?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5) elektrotank válasza ncc1701 (#1) üzenetére


elektrotank
tag

Bíztató! :D ...

juliabrilke: Akkor jöhetne már az az Update ;]

Sethdobaloah: Nézegettem, de azt mutatja, hogy ki van kapcsolva... no majd kap egy reset-et és meglátjuk mi sül ki belőle.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#6) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Komolyra fordítva a szót. :DDD

Próbáld ki, hogy a wake on lan aktív-e vagy nézd meg, hogy a lap zárlatos-e.

(#7) lev258


lev258
veterán

Én csak idetévedtem (nem használok Windows-t), viszont nem lehet annak köze a dologhoz, hogy Windows 8-nál bevezették azt, hogy a leállítás valójában egy félhibernálásos állapot? Ha ez okozza, akkor Windows alatt le tudod kapcsolni, csak lassabb lesz a boot.

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#8) K-Fear válasza elektrotank (#5) üzenetére


K-Fear
csendes tag

Helló! A probléma nálam is jelentkezett a Windows 10 alatt. Tudok egy megoldást a problémára, telepíts fel egy shutdown minialkalmazást. Én azzal állítom le a gépet, és így nem kapcsol be csakis kizárólag a power gombbal.
Például: http://win10gadgets.com/autoshutdown-restyled/

(#9) Rimuru válasza lev258 (#7) üzenetére


Rimuru
veterán

En is csak idetevedtem. ;]

Szerintem ez akkor lenne igaz ha hybrid sleep lenne, tehat suspendel is, viszont hibernalaskor a gep (elvileg) teljesen kikapcsol.

Vigyázat, csalok!

(#10) elektrotank


elektrotank
tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

A billentyűzet bekapcsolási gondot sikerült megoldanom, méghozzá ennek a videónak a segítségével! :D

[link]

Talán másoknak is segít valamit. Hogy ezekután még bekapcsol e, azt nem tudom, majd kiderül!

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#11) lev258 válasza elektrotank (#10) üzenetére


lev258
veterán

Akkor tényleg az volt. Jó tudni, hogy ez ilyen jelenséget is produkálhat. Örülök/Remélem, hogy sikerült.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#12) creation


creation
senior tag

Hmmm, ezzel a problémával még nem találkoztam, de az is igaz, hogy mióta meg van a win10, azóta a gép még nem volt kikapcsolva :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#13) elektrotank válasza lev258 (#11) üzenetére


elektrotank
tag

Sikerült! :D

Az nem rossz! :D Én azért néha kikapcsolom, had szusszanjon egyet! :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.