Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Stauffenberg válasza macilaci78 (#1) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na igen, ez a legfontosabb az egészben, legalább a MASZ-t érdemes ismerni. Bár én már 2-3 éve nem jártam kint, de nagyon nem kedveltem az olyan játékokat ahol a szervező töketlen volt és még csak annyit sem várt el a játékosoktól, hogy a szabályzatot elolvassák, torkolati sebesség mérés nem volt és az egész egy hatalmas locsolkodásba ment át.

Egyszer egy teljesen kezdő 15 (!) éves kölyök az apucitól kapott M249 replikával (amiben 5000 BB volt betárazva) kiugrott az előttem lévő bokorból (tippre nem volt több 10 méternél és csípőből tüzelve 60-70 golyót locsolt az arcomba.

Az ilyenek rombolják magabiztosan egy játék színvonalát.

---

A cikkhez is hozzászólva:

A cikk nagyon felületes és semmire nem tér ki ami a szabályzatot vagy az etikettet (mélyebben) érinti, biztonsági előírásokról, biztonsági felszerelésről nem is beszélve. Láttam már ezernyi sérülést, volt akinek a szemét lőtték el (szerencsére nem lett komoly baja, de műteni kellett), fog kilövést egy tucatot láttam és még annál is több ficamot az ész nélküli rohangálás miatt.

Sajnos nagyon sokan azt gondolják, hogy az airsoft egy élőben eljátszott videojáték (erre utal a cikk címe is). Nem kell persze valódi katonai vasfegyelmet elvárni, mert ez mégis csak egy játék, de a szórakozásnál mindig fontosabb a biztonság. Senki sem élvezi úgy a játékot ha a mentőautóban ér véget, esetleg a fogászaton egy 400.000 forintos fogpótlással.

Kis kiegészítés még: Nem fegyverek másolataival, hanem replikákkal játszunk.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.