Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aram01


aram01
nagyúr

A grafika nem rossz de azért nem estem le a székről

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2) petcsike


petcsike
tag

hát ízlések és pofonok:) nekem nagyon bejön mind a játék, mind a grafika:) csak így tovább ncsoft :R

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#3) qad


qad
senior tag

Ez igen , ez aztán ám a grafika. Az fps-el ellentétben itt van időd kiélvezni a grafikákat. Az elit szörnyek gyönyörűen voltak megrajzolva.

(#4) jety91


jety91
őstag

Nálam 9.5/10-es játék :DD

(#5) Infernohun válasza petcsike (#2) üzenetére


Infernohun
tag

"csak így tovább ncsoft"

De azért free szerveren nyomod ! ! ! ^^' :U :))

(#6) Laci_a_Paci


Laci_a_Paci
tag

Jaj tényleg, ezt akartam én kipróbálni! Köszi, el is felejtettem...

(#7) D1Rect válasza Infernohun (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Lol? :DDD

(#8) Tyrel


Tyrel
őstag

Maga a játék alapvetően jó és a grafika is szép, de azért messze nem annyira szép mint amennyire annak mondják. A mai DX10.1 - 11 világban ez a DX9 motor már nem sokat tud szépség terén és bizony nagy tömegek mozgatásával is komolyan meggyűlik a baja, a fejlettebb DirectX-ek párhuzamos feldolgozást támogató részeinek hiánya miatt...

Ja igen és még valami, Heiron marhára nem 41-50, 30-tól nemtom mennyi, eddig 44-es mob volt a legnagyobb ami szembe jött velem leszámítva pár world boss-t mint a 47-es godzilla utánzat... Theobomos új része megy 40-től...

Turenkarn

(#9) petcsike válasza Infernohun (#5) üzenetére


petcsike
tag

:) hidd el, nyomom én offon is:) jó dolog a privát szerver, meg minden, de elég kezdetleges még jelenleg, szal inkább haverral megvettük:) :C

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.