Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) #90088192


#90088192
törölt tag

Az a baj mind 2-tokkel(Lezso, Proci), a "kulso" alapjan probaljatok megmondani, mi a volt a cel a zenevel, es mit kell elernie. NEM jo megkozelites, tudom sajnos nem lehet a mai vilagban mashogy latni, mert pillanatok alatt vegigfut a vezerhangya, ami arra kesztet, hogy anyagiak...Ez egy komoly betegsege a tarsadalomnak.

Linkek nincsenek, nem emlekszem hol lattam, a lenyeg a hajlektalan ember aki ugyan ugy hajlektalan maradt annak ellenere, hogy tobb millio embert tesz boldogga azzal az atelessel amivel a zongoran jatszik. Azert jatszik mert elvezi, es szereti latni, hogy masok orulnek annak amit csinal. Amikor nincs semmi vesztenivalod rajosz, mik azok a dolgok amik tenyleg hajtanak, mert a tobbi csak eled lett rakva, hogy huzd az igat. A zenet es a muveszeteket probaljak ebbe az iranyba terelni, de a kivaltott tenyleges erzelmeket, NEM lehet egyenlore lemodellezni, igy nem is lehet becsapni. Ezert tiszteletem az igazi "minden evoke" mert az erzes hajtja oket, es tudjak mit keresnek, ezert nem szamit a stilus evjarat, semmi gyakorlatilag, a lnyeg mit valt ki a hallgatobol, azt meg csak a hallgato tudja, es ha erre raebred akkor mar tudja mit keres.

Sokan panaszkodtok a nyelvezetemre, joggal, de van egy nagyon erdekes dolog ami tortent velem: Nagyon kedves baratom srac kerdezi mi a baj, beszelgessunk. Elmondok nehany mondatot, aztan csak annyit mond nem ertem. Mondom neki tudom hogy eleg gaz az akkcentusom, de ez van mar megszokhattad volna :), erre azt mondja nem az akkcentus, vagy nyelvtani problema all a hatterben, azt mondja a mondatok amit megalkototk, NEM lekepezhetok szamara absztarkt feluleten, vagyis minden passzol es jo de nem kepes mgerteni mirol beszelek, olyan mintha extra kodolast alkalmaznek. Mondtam neki, magyarul ugyan ez van, ott sincs ember aki megerti mirol beszelek, mert olyan absztrakcios folyamatokat viszek veghez ami gyakorlatilag nincs benne a kozgondolkodasban. Olyan dolgok kozott teremtek kapcsolatot ami sokszor csak nagyon sok attetelen keresztul ertelmezheto, mintha tobbszorosen bekodolnam a mondanivalomat. Elnezest ezert de maskepp nem mukodik, es erdekes mondon ezeken a dolgokon agyalnak azok akik megprobaljak dekodolni a mondandom. Remelem sokszor sikerul nekeik mert, ha sikerul egy nagyon erdekes erzes koveti alltalaban kivancsisag :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.