Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) proci985 válasza lezso6 (#1) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

jo, de az ember nem feltetlenul akarja kifejteni, hogy hangulatfuggoen pl az Ulver osszes stilusat imadja. ok kb lefedtek a tru kvlttol a dronteig a modern klasszikuson es az electron / popon at mindent. vagy hogy az ember szereti venetian snarest ugy altalaban.

"nem szeretem a dubstepet"
komolyan. (vagy legalabb az eredetit, az tenyleg zsenialis, barati korben alter fokuszuak is eleg sokat hallgattak. az egesz untrue meg kb a tokeletes alafestozene budapesthez egy esos aprilisi napra egy hosszu hetvegen a kovetkezo meetingre tartva vagy csak siman a dunaparton chillelve a XI-XII kornyeken

nekem tizenevesen sikerult az a bravur, hogy egyszerre jatszottam otthon magamnak ipari technot, mentem folyamatosan dnb / breakcore / idm / goa fele es kozben punkokkal is logtam ami miatt ilyen teljesen random dolgaink is voltak, avagy hazibuliban rozsaszin pitbull, hatosagilag tilos, astral projection, aphex twin es andy c ment kb ilyen sorrendben.

az meg, hogy ez volt a meno... 15 evvel kesobb a jelenlegi 5.2es rendszerem a mashol jarsszal is teszteltem. a "hat orulj..." sortol pedig csak bologattam hogy jo cucc, maradhat.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.