Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ismereteim szerint a nyugat-ausztrál vidék vs Perth közötti különbség "egy cseppet" kontrasztosabb, mintha a Batthyány-ról a hév-vel kiugranál Szentendrére :DDD.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Felvágós. :D

(#3) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó neked. Milyen vízumod van, ha szabad kérdezni? :D Tanuló, vagy PR?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) pet007


pet007
aktív tag

En szivesen kikoltoznek videkre, mindig mikor manchesteren kivul autozunk csorog a nyalam a sok szep kisvaros miatt...

(#5) #90088192 válasza Cyberpunk (#3) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ha engem kérdezel, akkor egyik sem, 1984.04.12 óta állampolgár :DDD

(#6) #90088192 válasza t72killer (#1) üzenetére


#90088192
törölt tag

Konkrétan Melbourne VS Perth :)

7 Evet lenyomtam Melbourne-ben, kb az 1/4 et a varosnak fejből ismerem, heti 1000 km nem volt ritka, úgy hogy hajnali 4-5 kor keles, mert lehetetlen a másik 2 milla marhával(a másik 2 milla legalább nem az utakon volt) együtt eljutni az adott célállomásra :(

A két "fő" autópályát mar viccből átnevezték parkolóra mert reggel 6 tol kb dugó van....ezert ismerem a varost mert a kis utcákban kellett közlekednem, hogy esélyem legyen valahova eljutni :DDD

Perth, egy másik dimenzió, kb fele annyi a lakosság, igaz csúcsidőben itt is van dugó, de nem vészes, ha elindulok valahova akkor nem azon kell agyalnom milyen kerülőúton menjek... Nem is tanultam meg szinte semmit az elmúlt 1 ev alatt ;]

A kép vasárnap készült kb 1 óra környéken a Swan folyóról, északnak nézve a 2-es úton lévő felüljáróról, ami kb 10-15 perc séta, ahol most bérlünk.

Múltkor delfinek jöttek, előtte rája, a pelikánok meg a kacsák mindennaposak, de vannak valami búvár vízi madarak is. a Fekete hattyúkról nem beszelek, hiszen ezrét hívják Swan folyónak ;)

(#7) Cyberpunk válasza #90088192 (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hoppá dupla.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) Cyberpunk válasza #90088192 (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó neked! Én 1984.04.03 születtem. 😂 Európán kívül ott tudnám magam elképzelni. Csak ma már nem kicsit szigorúak a szabályok bevándorlás ügyileg.

Egyébként vidék/város a szempont sokszor azon múlik, hogy ki hol nő fel. Általában a másik az idilli, de nem mindenki tudja megszokni például a város után a vidéket. Egyszerűen túl kevés az inger, nagy az unalom. Fordítva meg a nyüzsgés.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.